920 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

180ден/м2 рефус мермер во разни бои

200м2 квалитетен мермер во разни бои за дворови, огради, скали, фасад...


180 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:00Промовирано

Akuarium 80L Акуариум 80л

Се продаба акуариум 80л Со риби комплет 071316670


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

30 сеп 14:24Промовирано

Pvc prozori

Prodavam pvc portali prozori tip REHAU so tri stakla 4 sezonsko dimen...


280 €
или предлог цена
Вчера 21:27Mesalka za ajvar

Prodavam mesalki za ajvar za samo 3000 den.


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

Вчера 19:14180ден/м2 рефус мермер во разни бои

200м2 квалитетен мермер во разни бои за дворови, огради, скали, фасад...


180 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:00Се продава тросед на спуштање

Троседот е малку користен и е во добра зачувана состојба


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 10:26Се продава килим во добра зачувана состојба

Килим волнен со димензии 3.40 х 2.50 м


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Подна облога / Килими

Вчера 10:26IZRABOTKA NA CELOSNA ISTALACIJA ZA PARNO GREENJE

izrabotuvam celosna istalacija za parno grenjee so site tipovi na mat...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:45DVOSEDI / FOTELJA/MASA

Se prodavaat dva dvosedi, fotelja i masička, nekoristeni


5.999 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Бутел / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 06:57Inverter-invertor od 12V na 220v 500w

Prodavam novi inverteri so moknost od 500w - 3000w. Se vklucuva na ak...


1.800 МКД
или предлог цена
01 окт 21:04Продавам клима

Продавам клима во исправна состојба. 3.5 се продава поради замена со...


80 €
или предлог цена
01 окт 18:24BRUSALICA GOLEMA MASIVNA ELPROM

Prodavam Golema Brusalica Elprom Cena 4000 denari FIKSNO 077694696


4.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
6.000 МКД
01 окт 17:36STIROPOR GRADEZEN MASIVEN 15CM NA 100CM NA 30CM

Prodavam stiropor gradezen masiven edna ploca e 0.3 kvadrati 15cm deb...


200 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
400 €
Бутел / Скопје

Градежни материјали

01 окт 17:36Prodavam prozor 160/140

Prodavam prozor 160/140 poloven izvaden so staklo kompeten


2.000 €
или предлог цена
01 окт 16:52Продавам сет тенџериња

Продавам сет тенџериња, цена 100 евра, 072 204 751


100 €
или предлог цена
01 окт 14:28Masina za sushenje alista

Prodavam polovna mashina za sushenje marka Gorenje model WT 641, 3 g...


5.000 МКД
или предлог цена
01 окт 13:42Drveni burinja

Prodavam 3 polovni drveni burinja za cuvanje alkohol so slednive dime...


6.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

01 окт 13:42Garazna vrata

Prodavam metalna dvokrilna garazna vrata, dimenzii visina 215cm, shir...


10.000 МКД
или предлог цена
01 окт 13:42Termo Pecki 3.5kw 4.5kw

Se prodava termo pecka za poveke informafci +389 71 714 828


По Договор
или предлог цена
01 окт 13:18Цепење дрва

Во кое време ви треба се јавувате и се договараме Тел: 070 232 612 П...


200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

01 окт 12:47Trosed

Se prodava skoro nov trosed na spustanje eko koza vo kombinacija so ...


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

01 окт 11:17Ekstra socuvano

Detski kreveti na sprat socuvani so plakar, skali i fioka pod dolniot...


12.000 МКД
или предлог цена
01 окт 10:47Ekstra socuvano

Se prodava vitrina/plakar za dnevna soba so komoda za televizor..socu...


10.999 МКД
или предлог цена
01 окт 10:46Fotelji kozni

Fotelji 2 kozni sacuvani ko novi Moze zamena so dobar Telefon


120 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Фотељи

01 окт 10:40Poluvrgadliva masina za sadovi Bosch 60 ka

Prodavam kvalitetna poluvgradliva masina za sadovi Bosch vo odlicna s...


8.000 МКД
или предлог цена
01 окт 10:30ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Огради

01 окт 08:24ALUMINSKI OGRADI FRANCUSKI BALKONI RESETKI TROSEDI DVOSEDI

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
01 окт 08:22PERGOLI SO LED OSVETLUVANJE

Izrabotuvame pergoli(nadstresnici) so LED osvetluvanje po merka so 3D...


1 €
или предлог цена
30 сеп 16:36LIZGACKI SISTEMI SO KALENO STAKLO

Izrabotuvame lizgacki i preklopni stakleni sistemi za terasi,balkoni,...


1 €
или предлог цена
30 сеп 16:36Stolarski uslugi

Клуб маси,спални единечни кревети и секаков вид на столарија од масив...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

30 сеп 15:50Akuarium 80L Акуариум 80л

Се продаба акуариум 80л Со риби комплет 071316670


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

30 сеп 14:24Се продава детска соба

Се продава бела детска соба одлично сочувана која содржи кревети на с...


12.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 11:43Reparacija menuvanje na krovovi pokriv krov

Menuvanje na krov pokriv Info 077991868 Poveke info Facebook : ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

30 сеп 11:22Klima

Panasonik 3.5 raboti moze da se prova klimata ne e inventer gre i la...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
30 сеп 11:03Edineqen krevet so fjoka pozadi

Mnogu kvalitetno so dushek..


120 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Спална соба / Кревети

30 сеп 10:33Pecka na peleti ecospar karina 10kw

Prodavam pecka na peleti Karina 10kw duvalka proizvoditel ecospar kor...


600 €
или предлог цена
30 сеп 09:15Elektricni broila

Se prodavaat elektricni broila kako kontrolen saat


1.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 06:13Neo frizider

Prodavam poloven Neo frizider. Ne raboti ladilnikot, a zamrznuvacot r...


3.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 18:59kompjuterska masa - plava

Pocna skolskata godina. Se prodava kompjutersko biro 50x60x80 vo odli...


900 МКД
или предлог цена
29 сеп 15:08Kujnski element dolen

Se prodava kujnska raboten element dolen 74x56x86 dolzina-sirina-visi...


800 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

29 сеп 15:07garnitura agolnaa 260x250 so dve fotelji

se prodava agolna garnitura 260x250 od jugoeksport still (pretapacira...


10.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 15:07BURINJA PLASTICNI

4 BURINJA KORISTENI ZA KOMINJE SITE KOMPLET ZA 3000DEN


3.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 15:05Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам