1168 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz W202 C220 CDI

Се продава Mercedes-Benz W202 C220 CDI 2001 година, со поминати 260.0...


2.700 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.000 €
24 јун 20:22Промовирано

Prodavam Renault Megane 1.6

Prodavam Renault Megan 1.6 66kw Kolata e vo odlicna sostojba registr...


950 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.150 €
26 јун 20:14Промовирано

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Track & Field 4Motion

-Година на производство: 2008 -Прва регистрација: 10/2008 -Километр...


11.600 €
или предлог цена
17 јун 15:29Промовирано

Fiat Punto 1.2 benzin

Prodavam fiat punto benzin 1.2 Rigistrirano do Juli 2022 Smeneto u...


800 €
или предлог цена
Денес 01:48Audi A4 ‘96 1.8 125ks plin atest perfektna

Audi A4 ‘96 1.8 125 ks plin atest servis napraven komplet reg do 17.0...


1.650 €
или предлог цена
Вчера 21:34Peugeot 207

Registrirano cela godina , so ful oprema Moze da se izdava z...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 20:50FIAT DOBLO

Registrirano vo super sostojba. Tel. 078211357


6.750 €
или предлог цена
Вчера 20:49Skoda SuperB 2.0tdi

Skoda superb 2.0TDI 12. dekemvri 2011 god. NEUVEZUVANA KUPENA VO MK....


9.500 €
или предлог цена
Вчера 19:48MINI COUNTRYMAN COOPER S ALL 4 (4x4)

Mini Countryman Cooper S 184HP 4x4 Vo odlicna sostojba Servisna knis...


13.500 €
или предлог цена
Вчера 18:38Range Rover Sport 4.2 350hp Supercharged

Se prodava Range Rover Sport 4.2 350hp Supercharged samo nekolku vo ...


14.500 €
или предлог цена
Вчера 18:35GOLF 7 2015 CUP EDITION

VW GOLF 7 CUP EDITION 2014 1.6 TDI мотор - 81 kW 16V DPF опрема ...


11.500 €
или предлог цена
Вчера 18:15Prodavam Volvo 440

Волво 440 во возна состојба се вози секој ден ! Поседува : Кука Пл...


730 €
или предлог цена
Вчера 17:59KOLATA SE PRODA PASAT-7 AUTOMATIK

KOLATA SE PRODAVA PASAT-7 AUTOMATIK 2012 god.OPREMA =automatski menac...


11.450 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.500 €
Вчера 17:49Audi Q7 3.0TDI S Line Panorama

Audi Q7 3.0 TDI S Line Panorama Krov Kozni Sedista Greaci Na sed...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:16Se prodava jeep grand cherokee 4.7 V8

Se prodava jeep grand cherokee 4.7 V8 benzin-plin kako nov!!


9.700 €
или предлог цена
Вчера 17:00  НОВ ОГЛАС

BMW X5 3.0D 184KS

Kolata e vo odlicna sostojba,so bogata oprema. Napraven servis na mo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:53Mercedes Benz E clasa Elegance

Mercedes Benz E 220 EVO motor Elegance 2007 God 2150 kubici 140 k...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:43VW PASSAT 1.6 TDI 105ks 2011

VW Passat 2011 god. 1.6. Tdi 105 ks uvezen od 🇨🇭Svajcarija🇨🇭 real...


9.200 €
или предлог цена
Вчера 15:42Landrover freelender 1.8 benzin/plin za delovi

Celosen kompleten moze i bez bandazi so korekcija na cenata


1.850 €
или предлог цена
Вчера 15:20  НОВ ОГЛАС

Fiat Idea 1.4 benzin Uvoz SWISS

Voziloto e vo odlicna sostojba Plateni site davacki do registracija...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 15:04Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2013 g...


6.100 €
или предлог цена
Вчера 15:04HYUNDAI I30 1.4 BENZIN Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HYUNDAI I30 1.4 BENZIN🇨🇭🇨🇭🇨🇭 128.251 k...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 15:04HONDA ACCORD 2.2D Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HONDA ACCORD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2.2 Diesel 150k...


10.300 €
или предлог цена
Вчера 15:04Alfa Romeo GT Q2 1.9 jtd 2009 god.

Alfa Romeo GT Q2 2009 god. Alfata e vo izvonredna sostojba kako karo...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 15:01Fiat 500 1.2(69ks)2007 LOUNGE-PANORAMA

Се продава одлично сочувано FIAT 500 2007 год.1.2(69кс)бензин. Вис...


5.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.750 €
Вчера 14:54MAZDA CX-7 4x4 2.2 2011 LUXURY LINE PANORAMA

MAZDA CX-7 4x4 2.2 2011 LUXURY LINE najvisoko nivo na oprema od ovaa ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:38BMW f20 Sport 120d 2012g

Se prodava Bmw f20 Sport 120d (184ks) 2012g na soobrakjajna uvezena o...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:33Audi A6 2.5 TDI

Se prodava Audi a6 2.5 tdi V6 motor Proizvedeno 2002 godina so avto...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 14:33Astra 1.7 cdti 2007 godina

Prodavam astra 1.7 cdti 2007 godina so 270000. Registrirana do 12.202...


2.699 €
или предлог цена
Вчера 14:26PASSAT 1.4 BENZIN/PLUG IN HYBRID 218ks

PRODAVAM PASSAT GTE 1.4 BENZIN/PLUG IN HYBRID 2020, kupen nov vo Cent...


34.900 €
или предлог цена
Вчера 14:16Opel Insignia 2.0 CDTI 118kw Automatic full oprema

Opel Insignia 2.0 CDTI 118kw 2008god,so avtomatski menuvac,registrira...


8.200 €
или предлог цена
Вчера 13:00Opel Insignia 2.8 v6 turbo 4x4 ZAMENA

Opel insignia 2.8 v6 turbo sport turing 260 ks 4x4 opc Full oprema, a...


6 €
или предлог цена
Вчера 13:00Mercedes S320 Long

Kolata e so full oprema i redovno servisirana ,moze zamena so audi a4...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Audi A3 - 1.9Tdi

Se prodava Audi A3 1.9 Tdi - 131 Ks - 6 brzini+R - 2002 god. isprav...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 12:49Bmw 118i Cabrio.Moze zamena

Bmw 118i Cabrio moze zamena


1 €
или предлог цена
Вчера 12:03  НОВ ОГЛАС

Kia sportage 2.0 crdi 2006g

Kia sportage 2.0 crdi servisiran nov zamaec potisna lamela vo mnogu...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:38Prodavam Mercedes E-350cdi god.2009

Redovno servisiran I motor I menjach plus karoseriski I vnatreshno e ...


14.500 €
или предлог цена
Вчера 10:13Yugo 55

se prodava Yugo 076216016


600 МКД
или предлог цена
Вчера 09:56ITNO SE PRODAVA MERCEDES C 270

Se prodava Mercedes C 270 vo ekstra sostojba,...karavan so avtomatski...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 09:48CITROEN C1 - Registriran..Prva boja

Se prodava Citroen C1 1.0 benzin ... Vo odlicna vozna sostojba za...


7 €
или предлог цена
Вчера 09:09Opel Astra H 1.9 CDTI 2007

Se prodava vozilo Opel Astra H 1.9 CDTI 2007 god.vo odlichna sostojba...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 08:46AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE NAVI KOZA UVOZ CH- 06.MT Auto

AUDI A6 3.0 TDI 224 KS QUATTRO S-LINE NAJVOSOKO NIVO NA OPREMA - UVO...


6.999 €
или предлог цена
Вчера 08:33  НОВ ОГЛАС

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA MOTOR 2.0. 150 K.S...


29.000 €
или предлог цена
Вчера 08:10Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам