1128 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SAMSUNG.IPHONE.HUAWEEI XIAOMI ODKUP.MOBISTRK

ODKUP NA NOVI I POLOVNI TELEFONI PO PAZARNI CENI ISPLATA VEDNAS STA...


30 мар 07:46Промовирано

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ОКТОМВРИ 2022!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 128GB = 103990...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 07:59Промовирано

Mi A2 Lite

Prodavam xiaomi mi a2 lite 4/64 vo ispravna sostojba dobro zacuvan.


4.200 МКД
или предлог цена
Денес 16:30  НОВ ОГЛАС

Samsung S20 Ultra

MOZHI ZAMENA 076551524 076551524 076551524 076551524


600 €
или предлог цена
Денес 15:29KUPUVAM IPHONE 13 PRO NOV NEKORISTEN

Samo Nov Neotpakovan


По Договор
или предлог цена
Денес 15:19Kupuvam IPhone 12 13 Neotpakovan

Kupuvam Iphone 12, 12 pro, 13 mini, 13 ili 13 pro samo novi neotpakov...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:19Honor Magic 5G 4 Lite Nov!

Honor Magic 4Lite 5G Nov Nov Nov! Odlicen Mobilen ful pak zemen od A1...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
Денес 15:00PRODAVAM SAMSUNG FOLD Z 3 zelena boja

mobilniot e koristen 10 meseci i e bez znaci na koristenje od prviot ...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Денес 13:15Se prodava Samsung A12

Se prodava Samsung A12 pod garancijs do 20.10.2023god


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

KUPUVAM AJFON 13 ILI 13 MINI

Ponudete ajfon 13 ili 13 mini


Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,raboti nasite mrezi

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,kupen od A1 garancia zavrsen...


100 €
или предлог цена
Денес 12:07POWER BANK 20.000mAh c-connector 2xusb extra kvalitet

POWER BANK 20.000mAh , C-connector 2xusb extra kvalitet,isporaka do...


1.299 МКД
или предлог цена
Денес 12:06Apple Iphone 12 pro 128gb

so mali zabeleski na ekranot ne e menvan drugo se si funkcionira odli...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
600 €
Денес 11:13Samsung S9+ 6GB/64GB

Se prodava samsung galaxy s9+ vo odlicna sostojba...so nego ima kutij...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:11Wireless Bluetooth Stereo Earphone

Цена 1 пар 300денари 1+1 490 денари Wireless Bluetooth Stereo Earph...


300 МКД
или предлог цена
Денес 09:48Samsung s20 ultra 5g kozna futrola orginalna

Telefonot e toj od slikite i e vo odlicna sostojba nema grepka na neg...


400 €
или предлог цена
Денес 09:16Samsung Galaxy A52 6GB/128GB FULL PACK

Одличено зачуван, без никакви недостатоци и гребнатинки, користен со ...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:03XIAOMI REDMI NOTE 9

Prodavam maximalno socuvan Xiaomi Redmi note 9 raboti odlicno so 2 si...


8.200 МКД
или предлог цена
Денес 08:30  НОВ ОГЛАС

Iphone 7 plus

Telefonot e super socuvan samo ima puknatina na stakloto funkcionira ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:28  НОВ ОГЛАС

Otklucuvanje na MREZA na sekoj telefon i IPHONE - FABRICKO!!

-Vrsam otklucuvanje na mreza za sekoj iphone ili drug telefon od ipho...


480 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 07:52honor x8.ram 6/128gb.NOVI bat.5000ah.mobistrk

Huawei honor x8 ram.6/128gb.bat.5000ah.NOVI 24m.gar.a1.12900d.mobistrk


12.900 МКД
или предлог цена
Денес 07:22Huawei p40 lite kako nov

Huawei p40 lite kupen maj 2021 od anhoch. Telefonot nema nikakva mana...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava Iphone 11 pro

Se prodava Iphone 11 pro ili zamena za Iphone 12 mini


435 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
450 €
Вчера 21:12Delovi za iphone telefoni

Se prodavaat delovi originalni od zakluceni iphone na icloud 6 6s ...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 21:03  НОВ ОГЛАС

13 pro

Transparentnata e orginalna zemna od istyle i e ednas dva pati staven...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 21:02***HUAWEI P20 STAKLO SOCUVAN***

Телефончето е топ,без ниедна мана перфектно функционира на сите опера...


120 €
или предлог цена
Вчера 20:42Samsung S22 kako nov - mobicom

Samsung S22 8/128gb kako nov. Zelena boja. Komplet kutija so site acc...


36.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:28  НОВ ОГЛАС

Se prodava huawei p40lite

Se prodava huawei p40 lite kako novv garancija uste godina i pol te...


200 €
или предлог цена
Вчера 20:27Se prodava samsung galaxy s9 hitno

Prodavam samsung galaxy s9 kako nov


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:46  НОВ ОГЛАС

XIAOMI REDMI NOT 9 PRO 8/128

Telefonot e zacuvan kako Nov bez grebanici,ne servisiran do sega,doag...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
Вчера 19:22Otkup na Iphone 12 pro 128gb

Otkupvame Iphone 12 pro 128gb Novi ili isklucivo samo aktivirani so ...


Вчера 19:18MagSafe Charger - Polnac za Iphone

Orginalen MagSafe polnac za iphone Samo otvoren ne koristen! Praka...


2.900 МКД
или предлог цена
Вчера 19:11Samsung S22 ULTRA 12/256 USA model NOV NEotpakuvan

Nov neotpakuvan Samsung S22 ULTRA -kupen od Samsung USA , model SM-S9...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Вчера 18:57Iphone 12 pro 128gb kako nov.

Se prodava telefonot. Zachuvan e kako nov bez grepki. Battery health ...


41.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:38  НОВ ОГЛАС

Apple watch 7 45mm, kako nov, сетек

Prodavam smart casovnik apple watch 7 45mm, black, kupen od setek pre...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:37  НОВ ОГЛАС

Iphone 11 pro max

Telefonot e vo odlicna sostojba bez nikakvo ostetuvanje 64gb, zamena ...


530 €
или предлог цена
Вчера 18:03Се продава нов Xiaomi note 10 pro

Купен од Т хом, под гаранција


250 €
или предлог цена
Вчера 16:40Samsung galaxy A71

Odlicna sostojba,128gb so 6gb ram so komplet pakuvanje, odlicen telef...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 15:18Se prodava Mi smart Band 6 malku koristen kako nov

Се продава Mi Band 6 малку користен како нов со се оригинална кутија ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:38Prodavam iphone 13

Prodavam iphone 13 , koristen polovina god. Bez zamena.


850 €
или предлог цена
Вчера 14:01SAMSUNG J6

Добро сочуван.


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:38POWER BANK 20.000mAh c-connector 2xusb extra kvalitet

POWER BANK 20.000mAh brzo polnenje, C-connector 2xusb extra kvalitet...


1.299 МКД
или предлог цена
Вчера 11:26Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам