2435 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klub masa

Odlicen dizajn, malku koristena, drvo


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 21:20Plotna vgradna zanussi

Ispravna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 21:03Bocva Бочва za vino rakija 350 litri 4500 denari

Za poveke informacii na 075/877-070 ili na lice mesto Bocva Бочва ...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 20:04Drveni vrati 205x65 so dvojno staklo

Drveni vrati slovenska dograma so dimenzii 205x 65 so duplo staklo so...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:57SOBNI VRATI

MEDIJAPANSKI VRATI NA DRVENA RAMKA. IZBOR NA 6-7 MODELI. IZBOR NA BOJ...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:57Кревет со душек 190x82 цм.

Продавам кревет со душек со димензии 190 x 82 цм. со два странични ам...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Денес 19:55Продавам 18 шамотни тули од термо печка

---Продавам 18 шамотни тули извадени од термо печка ( на сликата ), ц...


50 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
70 МКД
Денес 19:54Продавам машина за шиење

--- Продавам машина за шиење Csepel 30 ( на сликите ). --- Цена 2500...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Денес 19:53Продавам вертикален замрзнувач "Кончар" со фиоки

---Prodavam frizider zamrznuvac vertikalen KONCAR 190 litri so korpi ...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:52Krevetce

Se prodava drveno detsko krevetce kako novo gratis dve jogi


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:15KIRBY AVALIR 2

Се продава најновиот модел на KIRBY AVALIR 2. Комплет со сите додатоц...


2.000 €
или предлог цена
Денес 18:00Батер. Лемилица 4v PARKSIDE

Батериската лемилица е нова од германско производство PARKSIDE. Јачи...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:00  НОВ ОГЛАС

KOSENJE NA ZELENA POVRSINA / TREVA

VRŠAM KOSENJE NA ZELENI POVRŠINI I VISOKI TREVI SO PROFESIONALEN TR...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:33Se prodava komoda i staklena masa

Komoda za dnevna soba I mala klub masicka. I dvete raboti se vo od...


1 МКД
или предлог цена
Денес 16:17Се продава термоалумулациона печка 5kw

Се продава термоалумулациона печка 5kw во одлична состојба, со мета...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:57Koмода

Kомода-Медијапанска-120cm,malku koristena...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Денес 14:40Drvena vrata

Stara drvena vrata bez kasa


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:39Drveni klupi 120x38x43

Klupi od masivno drvo za vo dvor 120 cm x 38cm visina 43cm boja po va...


40 €
или предлог цена
Денес 14:39Programator-elektronika za Bosch masina za perenje

Programator -elektronika za masina za perenje Bosch


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:15Prodavam laminat

Prodavam 50 kvadrati laminat, malku koristen.


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:09Masina za perenje Beko 6kg

Masina za perenje Beko WUE6512...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Денес 13:47Rabotna masa ROSVAJT 2'70 DOLGA 14000d

Rabotna masa ROSVAJT 2'70 dolga mozi da se vidi vo sekoe vreme 14000 ...


14.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:32Keramidi okulu 1200 parcina po 8 den

Se prodavat keramidi imam dve vrsti po 8 den


8 МКД
или предлог цена
Денес 13:32Detska soba

Se prodava detska soba cena po dogovor. 070 902 852 Natalija.


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:45Drvo na zivot.Site po 500denari

drvo na zivotot 500 den saksija


500 МКД
или предлог цена
Денес 12:32Komoda za televizor

Se prodava odlicno socuvana , bez nikakvi ostetuvanja , funkcionalna ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:24Bojler Koncar 5l

Se prodava bojler Koncar 5l, vo ispravna sostojba, visoko montazno, m...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.200 МКД
Битола

Кујна / Останато

Денес 12:24SKARI NA PLIN SO PLOTNA 900 DENARI

Skari na plin so razlicni vidovi na golemina


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:46EDINECEN LEZAJ

Edinecen lezaj 2 parcinja 200cm x 80cm,so mehanizam za otvoranje i me...


1 €
или предлог цена
Денес 11:39Bure 200L za vino Буре 200Л за вино

Bure 200L so cep koristeno 2-3 sezoni za vino.


1.300 €
или предлог цена
Денес 10:50  НОВ ОГЛАС

Bure 200L za vino Буре 200Л за вино

Bureto e so cep i kako novo, koristeno edna sezona za vino.


1.700 МКД
или предлог цена
Денес 10:47  НОВ ОГЛАС

TRPEZARISKI STOLICI

Komplet 6 stoloci Slovensko proizvodstvo Socuvani kako novi Masivno d...


200 €
или предлог цена
Денес 10:46Vnatresni Sobni vrati

Vnatresni Sobni vrati ZDRAVI ne osteteni - Kako Novi Sirina na kasa ...


Денес 10:41TERMO PECKA 6kw MAGROHROM

Termoakomulaciona pecka 6kw magrohrom EXTRA sostojba malku koriste...


1 €
или предлог цена
Денес 10:23Trpezariska Masa i mala masa

Продавам трпезариска маса 120см долга 80 широка се пушта плус 20см. И...


6.000 €
или предлог цена
Денес 09:54BEZICNA IP WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM FHD

* Нови модели на ротациони камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (...


2.600 МКД
или предлог цена
Денес 09:47NADVORESNI IP WIFI FHD KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR +ALARM

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 09:47PREKRIVACI

PRODAVAM PREKRIVACI I TOA: 1.KREMASTO ZOLTO SO BORDO SHARKI SO DIMEN...


400 МКД
или предлог цена
Денес 09:39  НОВ ОГЛАС

TAJNATA VECERA

Goblen so obicna slika od tajnata vecera


500 МКД
или предлог цена
Денес 09:30  НОВ ОГЛАС

NAVLAKI ZA PERNICINJA RACNA IZRABOTKA

Prodavam novi navlaki za pernicinja racna izrabotka 2te za 600 den


600 МКД
или предлог цена
Денес 09:28  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 61

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам