62 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW x5 Facelift 4.0D xDRIVE

Bmw x5 M paket Facelift 4.0 xDRIVE 2011. Full oprema: •napraven gole...


18.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:31Golf 5

Vo top sostojba


4.199 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:47Party Bike Pub

..


2.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Останато

02 окт 08:29Daewoo espero 1.8 automatik

Daewoo espero 1.8 automatik.plin bez atest.istecena registracija.klim...


500 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
700 €
Дојран / Гевгелија

Автомобили

02 окт 08:26OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131ks 2010

🇧🇪🇧🇪SE PRODAVA OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131ks 2010g!!🇧🇪🇧🇪 ✔1...


8.300 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

01 окт 10:39Se prodava metalen Brod dizel vo Ohrid

SE Prodava brod Renoviran i generalno spremen vo 2021 god za vistins...


7.999 €
или предлог цена
30 сеп 15:55Poluprikolica

Poluprikolica Samro 2007g. Za poveke informacii javete se na tel: 078...


3.300 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.800 €
Дојран / Гевгелија

Приколки

29 сеп 18:36Се продава камп во Дојран

Брвнарата се наоѓа во лиценциран камп "ТЕНТОВИ", Дојран со површина ...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Кампинг возила

27 сеп 13:49Rezervoar za nafta za kamion

Rezervoar za nafta 400l,komplet so drzaci.


200 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Останато

13 сеп 08:38Се продава Opel Astra 1.7cdti Sedan Navi

➡️ Opel Astra ➡️ 2013 god ➡️ 1.7 cdti ➡️ 96 kw ➡️ 205.000km ➡...


9.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.800 €
Дојран / Гевгелија

Автомобили

31 авг 15:07Honda CBR650R 2020

Vo top sostajba Gumite se vo odlicna sostojba- Fabricki so 9000km


7.600 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

22 авг 14:28W210 270cdi

Motor odlicen komplet i so avtomatski menjac za ekstra cena 078 238...


По Договор
или предлог цена
09 авг 20:41Opel vivaro

Opel Vivaro 2.5dti 2004 defek menjac 4000eur fiksno


4.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Комбиња

09 авг 20:25Nissan Navara 3.0DCI V6

Defekt na motor 180000Km Full Oprema Nema zabeleski na karoserija


8.300 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

11 јул 15:22daska za zvucnici za mercedes s klasa w220

daska za zvucnici za mercedes s klasa w220. daskata se prodava bez zv...


100 €
или предлог цена
06 јул 17:39porsche cayenne 4.5 za delovi bez motor

porsche cayenne 4.5 za delovi ,motor zariban,ima nekoi delovi veke pr...


2.150 €
или предлог цена
06 јул 17:39OPEL VECTRA 2.0 DTI

Prodavam OPEL VECTRA 2.0 DTI . Godina na proizvodstvo 1998 Registr...


1.550 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

12 јун 17:04MAN TGA I DAF XF

Се продаваат -Ман Тга 18 440 година на производство 2006 регистри...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Камиони

08 јун 14:13Alu bandazi 5x112

Se prodavat alu bandazi so odlicni zimski gumi KLEBER M+S od golf 5. ...


200 €
или предлог цена
22 мар 07:51Bosh pumpa i dizni za Golf 4

Se prodava Bosh pumpa i dizni za golf 4 81kw. Komplet 100eur. ...


100 €
или предлог цена
22 мар 07:51Ford 3000

Se prodava traktor Ford 3000 vo odlicna sostojba so 4 novi gumi, za p...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Земјоделски возила / Трактори

22 мар 07:49Camci za ribolov

Izdavam metalni camci za sportski ribolov


1 €
или предлог цена
10 мар 13:14Poluprikolka Samro 2007

Registrirana poveke info na Telefon: 078-349-888 Telefon: 078-349-8...


3.800 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Приколки

20 фев 14:23GENERIC 125cc KAKO NOV !

Se prodava GENERIC 125cc Avstrisko proizvotstvo EXTRA ZACUVAN KAKO NO...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

26 јан 10:42BMW 318 2009 ITNO!!!!

Se prodava BMW 316d vo odlicna sostojba...zacuvano do maksimum. Novi...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

14 дек 17:02MAN TG460A XXL

Се продава камион марка MAN TG460A XXL 2003 година, комплетно ремонти...


По Договор
или предлог цена
02 дек 14:17Се продаваат 2 приколки за камион

Се продава приколка Krone во исправна состојба, 150.000 денари. Прико...


240.000 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Приколки

27 ное 14:23Rezervna guma bmw

Gumata ne e koristena pasuva na site tipovi bmw 3 5


1.200 МКД
или предлог цена
26 ное 18:05Se izdavat metalni camci

Camcite se so motorce i se locirani do plaza kaldrma


По Договор
или предлог цена
15 ное 17:44Porsche cayenne 2005ta 4.5 benzin vo delovi ili cel

Porsche cayenne 2005ta 4.5 benzin vo delovi ili cel.motorot e zariban...


1 €
или предлог цена
08 сеп 19:11CBR 1000 F

Se prodava motorot so smeneto: lanche, kariki, dihtunzi, semering (na...


1.600 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

29 јул 13:12Се продава Fiat Brava 1.9 JTD

Се продава Fiat Brava 1.9 JTD. Колата е во одлична состојба, зачувана...


1.350 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

21 јун 18:56Се продава Renualt 19

Може и на делови


250 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

26 мај 10:33Celicni bandazi

Se prodavat celicni bandazi original od mercedes c klasa 16-ki


1 €
или предлог цена
23 мај 22:05Crf 450

Moze da se vide i proba vo bilo koe vreme


2.300 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

21 мај 19:59Se prodava ribarski camec (kurab)

Se prodava ribarski camec (kurab) dobro zacuvan bez dupki i grebanici...


550 €
или предлог цена
09 апр 13:00konstrukcija za schmitz

komplet nadgradba (konstrukcija) za schmitz 2000 godina cerada gore ...


123 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Приколки

06 мар 07:57Yugo 45 na delovi ili celo

Југо 45 корал на делови


1 €
или предлог цена
23 јан 21:08Iznajmuvanje camci vo Dojran

Se iznajmuva camci vo Dojran, poveke info na tel: 078-349-888 078-349...


По Договор
или предлог цена
06 јан 20:05Golf 4 1.9 110 KS

Se prodava golf 4 1.9 TDI 110 KS Informacii na viber 077/877-838


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

28 дек 20:57Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам