Дојран
                   
23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW x5 Facelift 4.0D xDRIVE

Bmw x5 M paket Facelift 4.0 xDRIVE 2011. Full oprema: •napraven gole...


18.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Денес 13:31Golf 5

Vo top sostojba


4.199 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Денес 10:47Daewoo espero 1.8 automatik

Daewoo espero 1.8 automatik.plin bez atest.istecena registracija.klim...


500 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
700 €
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Вчера 08:26OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131ks 2010

🇧🇪🇧🇪SE PRODAVA OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131ks 2010g!!🇧🇪🇧🇪 ✔1...


8.300 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

01 окт 10:39Се продава Opel Astra 1.7cdti Sedan Navi

➡️ Opel Astra ➡️ 2013 god ➡️ 1.7 cdti ➡️ 96 kw ➡️ 205.000km ➡...


9.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.800 €
Дојран / Гевгелија

Автомобили

31 авг 15:07Nissan Navara 3.0DCI V6

Defekt na motor 180000Km Full Oprema Nema zabeleski na karoserija


8.300 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

11 јул 15:22OPEL VECTRA 2.0 DTI

Prodavam OPEL VECTRA 2.0 DTI . Godina na proizvodstvo 1998 Registr...


1.550 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

12 јун 17:04BMW 318 2009 ITNO!!!!

Se prodava BMW 316d vo odlicna sostojba...zacuvano do maksimum. Novi...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

14 дек 17:02Се продава Fiat Brava 1.9 JTD

Се продава Fiat Brava 1.9 JTD. Колата е во одлична состојба, зачувана...


1.350 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

21 јун 18:56Се продава Renualt 19

Може и на делови


250 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

26 мај 10:33Golf 4 1.9 110 KS

Se prodava golf 4 1.9 TDI 110 KS Informacii na viber 077/877-838


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

28 дек 20:57se prodava Citroen Xara Picasso

Ima prostor za dogovor vo cenata


1.200 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

22 сеп 18:11Mercedes b200 2006g

Kolata e maximalno zacuvana -registrirana do 16.04.2021 -automatic me...


5.300 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

02 јун 00:21Golf 5 1.4 2008g

GOLF 5 1.4. 2008/09 g -registrirana na 02.2020g vazi do 02-2021 - AT...


4.600 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

27 мај 22:31Audi A6 3.0 300ks 2008g.

Audi A6 3.0 TDI quattro S-line 2008 godina vo odlicna sostojba na Bg ...


8.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

12 апр 14:01Opel vectra b 2.0 dti Redizajn

Opelot e pali vozi reg.do 14.08.2020 od oprema poseduva: klimatronik...


1.700 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

14 јан 16:43Ford Fiesta

Kolata e maksimum zacuvna! Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo...


2.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

08 ное 13:33Opel signum 1.9

Opel signum 1.9 cdti 150 ks Aluminski bandazi so dobri gumi Greaci ...


4.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

20 сеп 11:09Лимузина за без пари

Возилото е многу сочувано, купено ново од салон во 1996. Единствен со...


1.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

06 дек 17:07Fiat Punto 1.2

Se prodava Fiat Punto registrirano so zelen karton za poveke info ......


1.100 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

08 ное 12:06Citroen C5 2.2 hdi 132ks 2003g

Citroen C5 2.2 HDI 132ks 2003 godina registriran do april 2019 god ...


3.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

02 окт 15:08Opel Signum 2.2 DTR

Opel Signum 2003 godina so full oprema. -268 000 km. -dvozonska kli...


2.799 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

12 сеп 10:17Citroen c4 2006g 1.4 benzin+plin

Citroen c4 2006g 1.4 benzin+plin - 128000 km realni -1360cm3 -88ks...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

25 јул 09:21Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам