Гостивар
                           
327 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

shitet shtepi

shitet shtepi ne afersi te shtepis se kultures me saktesisht ruga beo...


195.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 09:12Се продава или издава под кирија

Станот е комплетиран целосно со тросети, спално, кујна, машина за али...


66.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 19:40  НОВ ОГЛАС

Se izdava / prodava vo mavrovo

Se izdava deloven prostor vo mavrovo na top lokacija sproti mia’s 25...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Гостивар

Дуќани

Вчера 13:00Se prodava, nov stan,nevselen,polunamsten,60 m2,imoten list

Se prodava, nov stan, nevselen, polunamesten, vo nova zgrada, izgrade...


69.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 13:00Deloven I Magacinski Prostor

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:52Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 12:16••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na s...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 12:16Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


45 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 08:31Kuka do policija

Se prodava kuka do policiska stanica so 4 delovni prostorii i 3 stana...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 07:38Stan-Golem pazar

Stanot se naogja kaj golem pazar.Ima sopstven parking mesto, prostran...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

30 мај 20:13Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

30 мај 18:16Plac vo Balindol

Plac vo Balindol. KP.br.922 -plac so povrsina od 816m2, KP.br 925/5...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

30 мај 16:57Kukja vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

30 мај 16:53Kuca na 3 sprata vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

30 мај 16:53Se prodava kukja vo Gostivar na odlichna lokacija

Se prodava kukja vo Gostivar na odlicna lokacija,naselba Dutlok vedna...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

30 мај 12:55Se Izdava Deloven Prostor (Prizemje,Podrum i Dvorno Mesto)

Lokalot se naogja vo blizina na City Centar, vo ulicata nakaj Policis...


По Договор
или предлог цена
30 мај 10:29Ekstra luksuzen 36 m2 stan

Renoviran komplet. Namesten. Vseliv vednas.


300 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

30 мај 01:16Mavrovo /Apartmani se prodavat!!!

Se prodavaat 4 etaza , 4 *220m2 , cist imoten list moze da sekupi i ...


780 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

29 мај 20:46SE. IZDRAV / PRODAVA

33m2 wc, magacince, i glaven lokal tip top sreden see novo edno par...


249 €
или предлог цена
29 мај 20:46Се продава стан во строг Центар-Гостивар

Се продава стан во строг Центар во Гостивар. Станот располага со повр...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

29 мај 15:05Se prodava garaza

Se prodava garaza na Kej Vardar vo Gostivar. Garazata e so povrshina...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Гаражи

29 мај 15:03PLAC MAVROVO

Se prodava gradezen plac 805 m2. Placot se naogja na 100 metri pred ...


109 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 мај 12:49PLAC VO DUTLOK POVOLNO

Se prodava plac vo Dutlok so golema markica za gradba so moznost da s...


275 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 мај 10:34Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 мај 10:10Stan

Se bara stan vo grad Gostivar so dva ili tri sobi .cena po dogovor .k...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

27 мај 18:56Се издава

Се издава под кирија локал, со инвентар и опрема за бурекџилница и бе...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

27 мај 16:13Vend për ndërtim

Shitet vend per ndertim 722m me mundsi ndertimi 2 shtepi sipas deshir...


11 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

27 мај 01:24Se Izdava Lokal vo Centar

Izdavam lokal vo centarot na gradot Gostivar, 120 kvadraten ima i wc....


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

26 мај 20:21Plac vo 7 zona 381 m2

SE RODAVA PLAC VO GOSTIVAR VO 7 ZONA SO NIKAKOV PROBLEM MOZE SEKOJA V...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 мај 17:20PLAC VO BALINDOL OD 649 M2

SE PRODAVA PLAC OD 649 M2 VO BALINDOL MOZE DA SE GRADI KUQA SO 1 ILI ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 мај 17:20Plac vo 7 zona 353 m2

se prodava plac vo gostivar od 353 m2 so imotenlist so kanalizacia s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 мај 17:19Se prodava Nov Stan 94m2

Se prodava nov stan 94m2. Stanot se naoga na patot na avtobuska stani...


785 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

26 мај 14:59Kuca

Prodavam kuca lepenka e ima svoj dvor i pat sto izleguva na glaven pa...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 мај 06:12Kuca so dvor+ plac

Prodavam kuca(lepenka) so dvor se e zagradeno ima svoj pat sto ileguv...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 мај 06:12Se prodava stan

Se prodava stan vo maleardi 96m2 tri spalni renoviran komplet Konta...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 мај 20:06Nov Stan Namesten

76 m2 namesten full so 3 sobi dve banja golem balkon


76.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 мај 18:32Se prodava Deluxe kuka so lokal vo centarot na gradot

Se prodava Deluxe kuka so lokal od 80m2 so dvor i 2 parking mesta vo ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

24 мај 11:36Se izdava Stan

Se izdava stan vo Gostivar vo centar na gradot do policiska stanica 6...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

23 мај 03:43Luxuzen stan

Se PRODAVA celosno opremen stan so Se mebel,kompletno renoviran 157 m...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
100 €
Гостивар

Станови

22 мај 22:00Villa Lux 3

Se iznajmuva luksuzna vila vo Mavrovo pred Galicki pat so 6 sobi, 2 b...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 мај 16:58Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам