Гостивар
                   
837 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Wv scirocco 20 tdi

Wv scirocco 2.0 tdi ful oprema reg servisiran proverka po vasa zelbaS...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 18:23Daewoo matiz 2007 g

Odlicna sostojba ,so klima ispravna ,novi gumi nov akomulator ,71000k...


1.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 16:19Mercedes ml270 cdi

Se prodava ml 270 cdi servisiran rigistiran 4novi gumi servis i menja...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 14:55OPEL ASTRA H 1.4 benzin

Se prodavs OPEL ASTRA H 1.4 benzin So ful oprema, klima, bord kompi...


2.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:21Peugeot 307 diesel 2.0 tdi

Se prodava Peugeot 307 2.0 79 kw 2003 kola poseduva ful oprema. Kozni...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:44  НОВ ОГЛАС

BMW 320 DIZEL 2000 GOD FULL OPREMA

Se prodava prekrasno bmw 320d 2000 god full oprema registriran cela g...


2.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:20  НОВ ОГЛАС

Golf 7 Automatik

Golf 7 DSG 2015 1.6D registriran do 2023 so zelen karton Servisiran...


15.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:20FORD FOKUS 1.8 TDCI GIJA 116 KS

Ford FOKUS 1.8 Diesel TDCI Gija, 116 KS, 2009 god. Od oprema ima Ful...


4.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00BMW e39 528tng full

Bmw 528 God 2000 oprema full Kozen salon Sport edition mozna zam...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:36Citroen C2 1.4 hdi klima

Citroen c2 1.4hdi Full oprema Klima Centralno Fabricno radio so k...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:36Opel Vectra 1.8atest plin/registriran 1 god

Registriran 1 god do 06.08.2023 Servisiran komplet (rebrasni kais vo...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:26Ford Mondeo 2006 GHia+Titanium Odlicno Socuvano

Se Prodava Ford Mondeo 2006 2.0 Tdci 96kw GHia +Titanium Redizajn so ...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:51Prodavam bmw E60 525dizel

Prodavam bmw E60 525dizel Vo mnogu dobra sostojba avtomatik so klima...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:49C3 pluriel avtomatik so klima, Cabriolet

Se prodava Citroen c3 pluriel kabrio registriran do januar 2023 so is...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:49Se Prodava Mercedes C220 2004( Redizajn)

Mercedes C220 2004( Redizajn) Registriran do 09.2022 Pominati 260.0...


4.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:49BMW 325D 3000 Kubika-2009 FACELIFT/"Unikat"

Edinstvena vo MK "Unikat" -Godina na proizvodstvo : 2008 ✅ -Kilomet...


10.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:27Fiat Punto Evo 1.3 JTD - 2011 godina

🚗 Fiat Punto Evo 1.3 JTD - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:27Mercedes-Benz E350 CDI Avangard/MOZNA ZAMENA

Se prodava mercedes benz e 350 dizel -✅️dizel 3000 kubika V motor -...


13.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:27Audi a3 1.6 8v 75kw 2003godina

Audi a3 1.6 8v 75kw 2003godina Registriran do 05.2023 servisiran vo p...


3.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:23VW GOLF 5 2.0 TDI REGISTRIRAN 04

Se prodava vw golf 5 2.0 Tdi vo odlicna sostojba klimatronik,bord kom...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:03Mercedes-Benz C200 CDI Avantgarde 7G-Tronic

Mercedes-Benz C200 CDI Avantgarde 2012 Godina Dizel 130.000 KM Avtoma...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:56Fiat 500 0.9 TwinAir Turbo 90:000km

Fiat 500 0.9 turbo 86Ks 2011 uvezen od CH 90:000km so garancia start ...


6.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 02:21BMW 335i German Edition

BMW 335i E92 Interior Design / Full leather, Black Sports Car / Cou...


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 02:21Mercedes Benz S350 Long

Full 193.000 km


52.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:53DR 1 2011 god

MOTOR DR 1 italiansko vozilo, proizvedeno vo Italia. Registrano do 0...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:17YUGO 45 ka prva boja

Yugoto e vo dobra sostojba registrirano cela godina ates kuka za pove...


600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:35Jeep Cherokee 2.8 crdi

*Jeep Cherooke 2.8 crdi 2004 *Registracija do 03.07.2023 *Golem i ...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:42Bmw x3

Bmw x3 3.0sd (35) Faclift model 286ps Uvoz od 🇨🇭🇨🇭 So full oprema...


9 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:31Volvo xc70

Bmw urban 116d f20 2014god 120iljadi so servina kniga 2 kluca star ...


123 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:31••NISSAN NOTE 1.5 DCI 2006 KEYLESS REG••PERFEKTNA••

--Se prodava Nissan Note od 2006 godina so 1.5 DCI 63 kw 86 ks motor ...


3.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:28--FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN-PLIN 2007 REG MK--PERFEKTNA--

--Se prodava Fiat Grande Punto od 2007 godina so 1.4 benzin-plin moto...


2.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:28Mercedes W123 3.0 Dizel , Old timer ,Kola za Merak

Se prodava Mercedes W123 3.0 Dizel oldtimer , Registrirana cela godin...


1.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:50Opel Corsa 1.3 Cdti 2007

Full oprema Klima Regjistrim 05.2023 A test kuka


3.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:42PEUGEOT 1007 1.4 BENZIN REG

Se prodava pezo 1007 1.4 benzin vo super sostojba napraven mal i gole...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:18SSANGYONG REXTON 2.7 xdi 4X4/MOZNA ZAMENA

Ssangyong REXTON 2.7 HDI, 4x4 2007/06 godina Realni 119000 km Naj...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:18Bmw e46 323ci

✅info 078-333-348 ✅Bmw e46 323ci ✅Benzin..ful servisiran ✅ Felgi1...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 03:27DAIHATSU COURE 2008

Odlicna sostojba. Prva boja. Ekonomicno Japonsko vozilo. Proverka...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 авг 22:07Prodavam.

Kolata e vo perfektna sostojba .skoro e napraven golem servis.od reb...


4.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 авг 21:04Mercedes C180

Se prodava Mercedes C180 kolla e napren servis sve sto treba e menja ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 авг 19:41FORD FIESTA 1.4TDCI

Ford fiyesta 2007 godina 1.4 tdci klima atestiran zatemneti stakla no...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 авг 15:44Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам