Скопје Центар
                   
1994 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 520 xDrive (4x4) mperformance LUXUR LINE

BMW 520xDrive (4x4) . (190 ps) 🇩🇪167 000 km🇩🇪 LUXURY LINE //////...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

15 јан 22:12Промовирано

VW Passat 2.0tdi

Volkswagen Passat 2016 Година 2.0тди 150кс рачен мењач Купен од Пор...


20.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 18:03Промовирано

Opel Astra J GTC 1.7 CDTI COSMO PAKET MOZE ZAMENA

🔥Extra Cena za KESS🔥7500€ ⛔️Moze Zamena⛔️ 7900€ 📲072222014 Opel A...


7.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:48Промовирано

VW Eos 2.0 TFSI 200 ks

Се продава Еос 2.0 тфси 200 кс, во одлична механичка состојба и одрж...


5.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 14:49Mercedes Benz E class 220 2007 Evo Avangard

Se prodava Mercedes E class 220 Evo Avangard-dizel. Kolata e vo bezpr...


7.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.500 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 14:23VW VOLKSWAGEN PASSAT B7 - 2.0 TDI, DSG

VW VOLKSWAGEN PASSAT B7 - 2.0 TDI, DSG, тип на мотор CFFB – ОДЛИЧНО С...


9.790 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.890 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 14:18Се продава AUDI A4

Se prodava audi a4 2.0 2010 godina.Audito e mnogu socuvano i e kako n...


12.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 14:17MINI COUNTRYMAN ALL4 BLACK EDITION 2015

Prodavam mini countryman 1.6 122 ks 4x4 2015 proizvodstvo 6 stepen me...


12.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 14:06Passat, 1.6 AHL, so atestiran plin, do 10/23

Temno plav, za gledanje vo blizina na Zebra. Dobri Nokian zimski, sv...


100.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:58CADDY 1.9TDI

CADDY1.9TDI -GOD:2006 -1.9LIFETDI -NOVI GUMI -MICHELIN -FULL SER...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:57Odlična seat ibiza

Registrirana odrzuvana digitalna klima


2.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:54BMW 520i LPG

Registrirano do 10.2023 Motor menjac odlicni Podvozje odlicno Atestir...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:41SKODA FABIIA SW 1.2 TDI 2011 God. FULL

SKODAA FABIA 1.2 TDI SW 55 KW 2011 GOD. ODLICNA SOSTOJBA OD OPREMA PO...


4.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:31BMW 525 TDS E 39 Serija

INFO NA SAMO NA 076 422 095 BMW 525 TDS E 39 SERIJA 105 Kw 1998 God ...


1.850 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
2.200 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:26MAZDA CX7 4X4 2.2 DIESEL MOZNA ZAMENA

KOLATA E KAKO NOVA SO FULL OPREMA REALNI KM SERVISNA ISTORIJA BEZ ...


11.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
11.500 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:13Audi A6 3.0 QUATTRO

Audi A6 3.0 224ks QUATTRO FULL OPREMA UVOZ GERMANIJA REDOVNO SERVIS...


5.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.400 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Audi A6 2.7 tdi 2008 godina

Se prodava Audi A6 uvezeno od Germanija,proizvedeno krajot na 2008 go...


8.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.500 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00BMW e90 320d NAJDOBAR na pazar 184hp noviot motor

- BMW e90 320d 2010godina - REGISTIRAN so ZELEN karton - napraven ser...


9.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.500 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Се продава Golf 4 1.9TDI 110ks

Возилото поседува: - Климатроник - Борд компјутер - Ел. на ретрови...


3.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Golf + 2.0 110

Golf6+ 2.0 sega uvezen i registriran so bogata oprema socuvan max bez...


6.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Mercedes C220 150ks

Se prodava Mercedes C220 2005/6 (Redizajn) Registriran do 11.06.202...


70.644.266 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00AUDI A3 SEDAN DIZEL MANUEL NEW MODEL 1,6 TDI KUPEN MK/19

VOZILOTO E SO POLNA OPREMA KUPENO OD AUDI PORSCHE SALON - SKOPJE - MA...


16.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00GOLF 6 TDI 2.0 110PS 2009/2010

☎️☎️TEL 070 - 426 - 896 ☎️☎️ GOLF 6 TDI 2.0 110PS 2009/2010 PLATE...


7.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Audi A6 40TDI

Се продава Audi A6 40TDI, 204кс, прва рег. 15.10.2019. Возилото е ку...


50.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Passat B5 1.6 Plin A-Test

Prodavam Passat B5 1997god. 1.6 Benzin-Plin so A-test i kuka so A-te...


1.050 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Audi S6 V10 435ks

Se prodava Audi S6 5.2 V10 Najfull oprema sto ima za modelot Kolat...


9.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:59  НОВ ОГЛАС

Bmw 320 d Manual 2002 Tip Top

Registrirana 1 godina Klimatronik Komandi na Volan Xenon Svetla ...


2.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:59Polo 1.4 Tdi 2003

Registrirana Ac Klima Samo kes ; 071 494 469


2.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.450 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:58Range Rover 2.7 Sport 2007

Registrirana do 06/2023 Klimatronik Tempomat Xenon Bixenon Senso...


9.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:58OPEL ASTRA 1.7cdti COSMO

Kolata e vo odlicna sostojba so mnogu oprema registrirana do 10 mesec


6.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:55Ford C Max

Се продава Ford C Max 1.6 TDCi (DIESEL) 116 H.P Број на изминат...


8.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:54Fiat Grande Punto 1.3 Multijet

Se prodava Fiat Grande Punto 1.3 multijet dizel 55kw 2006god na proiz...


3.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.250 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:46Passat

Se Prodava Passat 1.9 TDI 85KW 116Ps Godina 2000 Vo Odlicna Sosto...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:45Mercedes C220 W203

-Dvozonska klima - Elek.na stakla - El na sedista - Tempomat - Cent.z...


5.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:45PORSCHE CAYENNE 3.6 benzin 145.000km

Porsche Cayenne 3.6 V6 benzin so 8 stepen avtomatski menuvac,145.000k...


33.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:30RENAULT TWINGO 1.2 BENZIN/PLIN 2000G. ODLICEN

RENAULT TWINGO 1.2 BENZIN/PLIN 2000G. ODLICEN -TEL. - 075.662.662 -T...


1.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:25  НОВ ОГЛАС

Audi A6 3.0 TDI Quattro Avtomatik * bmw golf mercedes passat

Audi A6 3.0 TDi Quattro 4x4 245 KS 2012 god Registriran mk tabli ...


20.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:19Mercedes C200 CDI Karavan Avant Avtomatik C220 200 c kombi

Uvoz Germania Plateni davacki do registracia Mercedes C200 CDI Avt...


8.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:19Bmw 320d E90 163KS * audi passat seat golf 320 mercedes *

Bmw 320d 163 KS E90 12/2006 God Registriran so Septembar 9.2023 A...


6.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:19Renault clio

Prodavam reno clio 1.4 so atestiran plin lovato Servo volan 4×m/s ...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:16Renault kangoo 2 kom 2009

Renault kangoo 1.5 dci 2009 2 kom na firma so povrat na ddv tovarno...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:14Mitsubishi Outlander 2.2 - 4x4 - 2011 God Jeep Q7 X5 X6 Bmw

MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 ( 4 WD - 2 WD ) 150KS 4X4 2011 GODINA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:12Mercedes Benz E 220 - FULL OPREMA E220

MERCEDES BENZ E-220 CDI - REGISTRIRAN 2015 .GOD. KLIMATRONIC ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:12Страна 1 од 50

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам