288 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nikkor AF-S 24-120mm f/4 ED VR N

Добро сочуван, Nikkor AF-S 24-120mm f/4 ED VR N


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Денес 10:40Dron DJI Spark

Se prodava DJI Spark Fly More Combo vo izvonredna sostojba 076253885


30.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:20DJI Mavic Air 2 Fly more Combo

Se prodava DJI Mavic Air 2 Fly more Combo ciklus na baterii 20 polnen...


55.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:19Sony Playstation 2 во одлична состојба

Се продава Sony Playstation 2 slim одлично сочуван, чипуван, доаѓа со...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:01Germanski radio kasetofon - Vintage

Germanski radio kasetofon - Vintage Ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:08PS4 Igri

The Crew 2 - 600 NBA 2K20 - 600 PES 2019 - 600


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 19:30  НОВ ОГЛАС

Se prodava streamcam

Se prodava streamcam logitech nova ne otvorena


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:58SONY BRAVIA KDL-32R410B

Televizor LED 32 inci


6.300 МКД
или предлог цена
Вчера 10:28LED REKLAMI i LED DISPLEI

Од LED дисплејот можеме да разликуваме: -LED дисплеј за прикажување ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 08:00Nikon D700

Се продава Nikon D700 со две оригинални батерии, полнач и 16 GB CF - ...


450 €
или предлог цена
01 окт 23:00PS5 igri Playstation 5 igra Demons Souls

Се продаваат три нови игри за Playstation 5 Цена поединечно: PS5 Ra...


2.500 МКД
или предлог цена
01 окт 16:07PS5 igri Playstation 5 igra Ratchet and Clank

Се продаваат три нови игри за Playstation 5 Цена поединечно: PS5 R...


2.500 МКД
или предлог цена
01 окт 16:07Dron DJI Tello Boost Combo

Nov dron , 2 pati letan vo domasni uslovi.Garancija 2 godini


8.300 МКД
или предлог цена
01 окт 13:35Mini game anniversary edition 620 classic games

Konsolata ima 620 igri i ima 2 dzojstici . Sovrsena zabava za vas I v...


999 МКД
или предлог цена
01 окт 12:15делови за перални

секакви делови за перални


По Договор
или предлог цена
01 окт 09:29Junost 402 BE

crno bel portabl televizor - ispraven raboti na 220v i 12v ednonasocn...


По Договор
или предлог цена
01 окт 09:28Klasicen Philips CRT Televizor Mnogu redok model so surround

Prodavam klasicen TV Philips mnogu redok model so dalecinsko, isprave...


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 07:35kamera kran

Se prodava kamera kran


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 сеп 21:09pojacalo Sharp System 777

ispravno sochuvano prepraveno da se pali so prekidac i vgraden potenc...


70 €
или предлог цена
30 сеп 20:01NIKON D60 DSLR

Nikon d60 so objektiv 18/55 vo mnogu dobra sostojba Komplet so torba...


160 €
или предлог цена
30 сеп 15:33SONY DRC SR32 E DIGITAL CAMERA

SONY DCR SR32 E DIGITAL CAMERA ODLICNA DIGITALNA VIDEO CAMERA SO 3...


100 €
или предлог цена
30 сеп 15:31Pioneer VSX-2016AVS THX 7 x 150w

Se prodava AVR Pioneer VSX-2016AV-S vo odlicna sostojba so dalecinsko...


18.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:07prodavam reflektori i stativ , negativi i sl

se prodavaat dva reflektori Kodak crveni i dva stativi za...


30 сеп 09:05X BOX 360 CHIPUVAN 13 IGRI

SOCUVAN, POTPOLNO ISPRAVEN, SO EDEN ORIGINALEN JOYSTICK I 13 IGRI. SA...


5.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 08:45ТЕЛЕВИЗОР

ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА СО ДАЛЕЧИНСКО,ЗА САМО 1200ДЕН.


1.200 МКД
или предлог цена
30 сеп 08:34NAVIGACIJA, MAPI, GPS, GARMIN, iGO, TOMTOM, COPILOT, NAVIGON

Navigacija za mobilni telefoni, tableti, kompjuteri! Mapi za cel sve...


1 €
или предлог цена
Охрид

GPS уреди

29 сеп 23:41Junost 402 BE

црно бело телевизорче во исправна состојба може да работи и на 12 вол...


2.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 19:14Novi navigacii (i kamionska navigacija) 1 godina garancija

GPS Navigator 5.0" i 7.0" so garancija (retko koj ja dava...) - najn...


4.600 МКД
или предлог цена
Охрид

GPS уреди

29 сеп 12:57Prodavam kolor fotokopir Ricoh 3224c ili zamena so doplata

Prodavam, menuvam so moja doplata kolor fotokopir Ricoh Aficio 3224c,...


240 €
или предлог цена
29 сеп 12:57NAVIGACIJA MAPI DEKODIRANJE SERVIS

Najnovi mapi kako i servis,otklučuvanje i stavanje najnovi softveri i...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

GPS уреди

29 сеп 12:56Купувам исправно Nintendo 3ds Xl

Понудете исправно Nintendo 3ds Xl


1 €
или предлог цена
29 сеп 12:21Купувам гемчина односно стари лцд игри од 80' и 90' тите.

Купувам гемчина односно стари лцд игри како Nintendo game&watch, vtec...


1 €
или предлог цена
29 сеп 12:21Panasonic MDH2

Kamerata e vo odlicna sostojba 10/10... Nikon 7100 isto...


400 €
или предлог цена
28 сеп 15:26Panasonic MDH2

Prodavam kamera Panasonic MDH2 vo odlicna sostojba 10/10... 071 20...


400 €
или предлог цена
28 сеп 15:16Prodavam Playstation 3 Igri

Sing It - 300 denari; Killzone 2 - 300 denari; NHL 15 - 200 denari;...


300 МКД
или предлог цена
28 сеп 12:31Gramofon SANYO TP-1030UM DIRECT DRIVE

Prodavam gramofon SANYO TP-1030UM DIRECT DRIVE odlicno socuvan! Kompl...


150 €
или предлог цена
28 сеп 10:50WHARFEDALE Diamond 225

Staklo.


370 €
или предлог цена
26 сеп 21:26NAD 216 thx

Socuvano. Kako novo.


300 €
или предлог цена
26 сеп 21:26ROTEL rb 930 bx

Izlezno pojcalo 2x30 . Moze i mono (bridge) 1x90w. Socuvano ispravno....


110 €
или предлог цена
26 сеп 21:26Tv Quadro

Se prodava skoro nov tv ,nerabotan


1.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 20:43Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам