1097 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DOLGI BURGII VIDII ZA BETON PARKSIDE, BURGIJA VIDIJA

Prodavam novi dolgi burgii vidii za beton od 600mm i 1000mm( 1 metar)...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 23:12ELEKTRICNA HEFTALICA PARKSIDE - ХЕФТАЛИЦА HEVTALICA

Prodavam nova elektricna heftalica Parkside


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:12CNC freza za metal 4 oski

CNC freza so 4 oski za metal drvo plastika... masinata ima nova elek...


1.111.111 €
или предлог цена
Вчера 20:56MASINA ZA TOALETNA HARTIJA

masina za toaletna hartija so dva biga masina za salfetki 25×25 bon...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:56Cirkular za drva so dodatoci

Se prodava elektricen circular za secenje na drva so dodatok za ramne...


111.111.111 €
или предлог цена
Вчера 17:53Atomizer ovostarski agromehanika 440L

Prodavam ovostarki atomizer 440L kupen od simpeks, koristen 2 godini ...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 16:55СТАКЛА ЗА МАСКА ЗА ЗАВАРУВАЊЕ тркалезни Ø 50mm огледални

СТАКЛА ЗА МАСКА ЗА ЗАВАРУВАЊЕ тркалезни Ø 50mm огледални ATHERMAL ...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:09LUKAS HFD 1210.06 Z7 Фреза за метал

Се продаваат две фрези за метал, со топчеста глава од германската фир...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 16:09Електрода за заварување ЈЕСЕНИЦЕ EVB 50

Се продаваат базични Електроди за заварување ЈЕСЕНИЦЕ EVB 50 Ø 3....


270 МКД
или предлог цена
Вчера 16:08Заварување- транспарентно проѕирно заштитно стакло

Заварување- транспарентно проѕирно заштитно стакло 90 х 110 Едно па...


20 МКД
или предлог цена
Вчера 16:08TIG заварување - Керамички гасни млазници

Се продаваат керамички гасни млазници за TIG заварување во различни г...


380 МКД
или предлог цена
Вчера 16:08Инструмент за мерење температура testo 925 и сонда

TESTO 925 e професионален инструмент за мерење температура + површи...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:08Oprema za konzerviranje

Se prodava kompletna oprema i mashini za izrabotka na pasterizirani k...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00320 m2 ВО ЦЕНТАРОТ НА БИТОЛА!!!

Се издава деловен простор во центарот на Битола со големина од 320 м2...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Masina za secenje pecurki (Машина за сечење печурки)

Изработка на машини за сечење печурки Контакт 075 243 603


800 €
или предлог цена
Вчера 11:15SUSARA (SUSHARA,SUSARI,СУШАРА)

Целосна опрема за вашиот бизнис ✓Изработка на сушари за печурки -...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:15POZAJMICA-IZNAJMUVAM PARI SO RAZUMNA KAMATA

so zalog,za Bitola i okolnite sela.Ne odgovaram na poraki


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:10Baterija 20v-8Ah Parkside

Baterijata e nova,najnoviot model od Parkside odgovara na site alati ...


75 €
или предлог цена
Вчера 08:57Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,komplet so gleta i burgii.


4.600 МКД
или предлог цена
Вчера 08:56Motorna pila na benzin Parkside

Pilata e nova,so Oregon Pro mac 45 i lanec Oregon Pro.Jacina 2.72 kon...


150 €
или предлог цена
Вчера 08:56Inverter-invertor od 12V na 220v 2000W

Nov inverter so moknost 2000w so displej na vlezniot napon. Se vklucu...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:34Senzor den-nok 12V i 220V

1.Prodavam novi, neupotrebuvani, senzori za avtomatsko vklucuvanje na...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 08:34generator - elektricna ograda

izrabotuvam uredi so koi sto ke mozete da pustite takanarecen elektri...


50 €
или предлог цена
Вчера 07:57Mikser parkside

Se prodava nov mikser parkside so 2 mesalki


100 €
или предлог цена
Вчера 07:55Програми за самоуслужна/самопослужна перална

Продажба сервис и гаранција на самопослужни системи односно програми ...


450 €
или предлог цена
Вчера 03:46Samousluzna /Samoposluzna peralna

Prodazba servis garancija i implementiranje na novi sistemi za samopo...


1 €
или предлог цена
Вчера 03:46Avtomatika za samousluzni peralni

Prodazba servis garancija i instaliranje na avtomatika za samousl...


450 €
или предлог цена
Вчера 03:46Turbina ventilator

Elektro motor siemens 1.3 kw vo odlicna sostojba komplet


200 €
или предлог цена
Вчера 00:51БЛАНКЕРИЦА ЗА ЖИЦИ НОВА

Продавам нова мини бланкерица за жици. Може да бланкира различна дебе...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 00:23Продавам закачалки за Бутик 50 ком.со штипка

---Продавам 50 закачали по 20 ден. за една, за облека со штипка ( на ...


20 МКД
или предлог цена
12 авг 22:21RESETKI SLIVNICI

RAZNI RESETKI ZA KANALI FARBARI KONZRVNI FAB SKALI PLATFORMI I DRUGI ...


1 €
или предлог цена
12 авг 21:50TORNO

SE PRODAVA TORNO ELEKTRA BEKUM GERMANSKO SKORO NEPOTREBUVANO


11.000 МКД
или предлог цена
12 авг 21:37Damizani stakleni od 50litri

Prodavam damizani stakleni vo zelezni kosevi so slama 50 litri za v...


20 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
24 €
12 авг 18:55Medicinsko krevetce so paravani

Prodavam Medicinsko krevetce so pravani 100 evra Dve pecki na drv...


100 МКД
или предлог цена
12 авг 17:18Se prodava shank

Shankot e vo odlichna sostojba. Za povekje infomacii i cena javete se...


1 €
или предлог цена
12 авг 15:25Se prodava fabrika za bekaton plocki. 075541544

Razraboten biznis za bekaton plocki sose objekti na industriska bitol...


1 €
или предлог цена
12 авг 15:09Машина за штосовање

Се продава машина за штосовање Б1 формат со вибрации и воздух. Герм...


999 €
или предлог цена
12 авг 13:19Циркулар 2000w PARKSIDE

Циркуларот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина 2000 ват...


12.000 МКД
или предлог цена
12 авг 13:19Wap машина 1800w PARKSIDE

Вап машината е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
12 авг 13:08Штрафилица ударна 20v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Штрафилицата...


8.000 МКД
или предлог цена
12 авг 13:08Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам