Битола
                   
2454 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RENAULT MEGANE 1.5 DCI MODEL 2010

Se prodava Renault Megane III 1.5 DCI. Odlicno socuvan, totalno is...


4.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

16 јун 22:00Промовирано

BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO

BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO***210KW-...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 јун 12:24Промовирано

CITROEN DS3 2011 1.6THP 155hp

Citroen ds3 1.6 turbo benzin 155 ks proizveden 2011 god! Registriran...


6.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:10Промовирано

AUDI Q5 2010 2.0 TDI 170ps 4x4 AUTOMATIC

AUDI Q5 2010 2.0 TDI 170ps 4x4 AVTOMATSKI MENUVAC. Servisirano vozil...


14.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:20BMW 118d 2009 2.0 143кс

Увоз од Германија BMW 118d Никакви оштетувања внатре и надвор. Суп...


4.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.750 €
Битола

Автомобили

Денес 00:08Honda Civic 2.2 Dizel

Увоз од Германија Honda Civic со високо ниво на опрема. 5 врати 2.2...


4.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.850 €
Битола

Автомобили

Денес 00:08Se prodava ili menuva Reno scenik GOLF BMW POLO

kolata e vo odlicna sostojba pali vozi vo mart napravena golem servis...


111 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:04BMW 520i

Odlicna sostojba enterier, karoserija,podvozje I motor M52B20 vanos ...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:18Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 (Grand Tour)

Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 godina. (Grand Tour) Kon...


3.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:10Se prodava Opel Corsa D 2011 Restyle 1.2 so fabricki plin

Se prodava Opel Corsa D 2011 Restyle 1.2 so fabricki plin. Jas sum vt...


5.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:10MERCEDES C200 cdi 2004god.

Voziloto e vo top sostojba


4.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:50BMW 525 3.0 197ps.E60 FACELIFT 08` EXTRA

BMW 525D 3.0 E60 197ks 2008g FACELIFT OPREMA: - NAVIGACIJA -CD RA...


9.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:50FIAT Bravo 1.9 jtd 2007

Kolata e vo odlicna sostojba Poseduva novi gumi m+s Kontakt telef...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:30Opel Corsa 1.2 Benzin 75ks 2001God

Prodavam Opel Corsa so 5 vrati vo odlicna sostojba. Napraven servis ...


1.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:23SE PRODAVA POLO 1.2 BENZIN 2009G

KOLATA E super so mala potrošačka od oprema ima klimatronik, El na 4 ...


4.249 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:09Vw Toureg r5 2.5TDI

Touareg 2.5tdi vo perfektna sostojba so 237.000km so servisna kniska...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:04Citroen DS3 1.6 benzin 155 ks 2011g.odlicen

Citroen ds3 1.6 turbo benzin 155 ks proizveden 2011 god! Registriran...


7 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.999 €
Битола

Автомобили

Вчера 21:54Mercedes Benz E 220 CDI

Mercedes E 220 neuvezuvan se funkcionira perfektno servis na motor ma...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:50Mercedes c220d 1994

Се продава Мерцедес ц220 дизел, со механички бош, од опрема има: елек...


1.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:27Se prodava Ford Fiesta 1997

Ford Fiesta 1.25 Benzin 55 kw 1997 godina vo odlicna sostojba, dobro ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:27Mercedes-benz ML 350 AMG

Mercedes-benz ML 350d 4-matic AMG Paket Registriran cela godina Najvi...


25.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:23Mercedes-benz ML 350 AMG 4matic

Se prodava ML 350d AMG Vo odlicna sostojba so visoko nivo na oprema A...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:23Bmw 320

Se prodava Bmw 320 E90 vo odlicna sostojba.


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:04Mazda 3 1.6, 2006 god. ODLICNA

Prodavam odlicno socuvana Mazda 3 1.6 Proizvedena 2006 g. so izmi...


3.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:54MAZDA 6 2.2D 130KS 2010G UVEZENA OD CH

Mazda 6 2.2d 130ks REDIZAJN Proizvedena 10.06.2010g EURO 5 Pominati...


7.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:52Се продава Опел Корса

Se prodava Opel Corsa 1.2 Benzin so atestiran plin. Motor na lance...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:50Mercedes C 200 cdi.

Mercedes C 200 CDI 136 ks Uvezen od Svedska 228 000 km servisna kni...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:20CHEVROLET LACETTI 1.4 PLIN 2005

Super sostojba Golem servis pred 12000 km. Mal sevis pred 500km Vt...


1.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:05Alfa romeo 147 1.9 jtd

Se prodava Alfa Romeo 147 1.9 jtd 2007g. Klima dvizonska ispravna ela...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Битола

Автомобили

Вчера 18:30Renault Fluence 1.5 dci NEUVEZENA

Se prodava renault fluence 1.5 dci 63 kw 86 ks.Voziloto ne e uvezeno,...


4.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 18:27Nissan Qashqai 1.5 dCi Pure Drive 2011 FACELIFT !

Nissan QASHQAI 1.5 dCi 81kw - 110 ks noviot motor EURO 5 REGISTRIRAN...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:24Chevrolet captiva 2.0 TD

Se prodava/menuva 2.0 TD so 127ks, godina na proizvodstvo 2009, servi...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:15Audi A4 2.0 TFSI Multitronic

Audi A4 2.0TFSi 147kw/198hp произведено 2006 година. Многу сочувано в...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:14AUDI A3 2.0 TDI

Se prodava Audi A3 2.0 16v 140hp Kolata e vo perfektna sostojba bez d...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:39Maserati Ghibli 3.0 v6

Maserati Ghibli 3.0 diesel 2015g 83.000km Celosno servisiran 4-Novi M...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:33BMW 650i

2014 BMW 650i - MK tabli registrirano cela godina 560 konji ( chipova...


44.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:33Vw passat 1.9tdi 81kw.

Vw passat 1.9tdi 81kw. Kolata e vo dobra sostojba motor menjac odlicn...


1.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:26  НОВ ОГЛАС

FOFD FOKUS 1.8 TDCI 85KW 115KS 2004GOD

SE PRODAVA FORD FOKUS VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRAN DO 25/ 02/2023...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:12mercedes e 300 de amg line

mercedes e 300 de dizel plagin hibrid amg line


75.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:00Jugo 55 1.1 kupuvam celo ili samo motor

KUPUVAM Yugo 55 1.1 so motor od Fiat Uno 1.1 - 41 kw. celo ili samo...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:58  НОВ ОГЛАС

FIAT PUNTO 3ka 1.2 / 44kw / BENZIN / PLIN

- FIAT PUNTO 3ka 1.2 / 44kw. - PUNTOTO E KUPENO OD AVTO SALON VO MK....


3.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.550 €
Битола

Автомобили

Вчера 16:53FIAT SEDICI 4X4

FIAT SEDICI POGON 4X4 - MOTOR 1.9 DIZEL - 120 KS - MENUVAC SO 6-BRZI...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:49RENAULT MEGANE 1.9 DCI-131KS-KLIMATRONIC-TEMPOMAT

RENAULT MEGANE SO ODLICEN EKONOMMICEN MOTOR 1.9 DCI - 131 KS - MENUVA...


5.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:49Страна 1 од 62

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам