Битола
                   
2340 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL CORSA 1.2 BENZIN--PLIN--COSMO--MODEL 2006--151.000 KM!!

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--59KW--80KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODLIC...


3.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:31НОВ ОГЛАС
Промовирано

VW GOLF 6 2.0 TDI--110KS--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!!

VW GOLF VI 2.0 TDI--81KW--110KS--EURO 5 --KLIMATRONIK LADI ODLICNO ...


6.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:26Промовирано

MAZDA 2 1.3 BENZIN--MODEL 2009--113.000 KM--NOVO VOZILO!!!!!

MAZDA 2 1.3 BENZIN--55KW--75KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --SER...


4.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:27Промовирано

PRODAVAM MERCEDES 220 cdi 2013

QPREMA=tempomat,klimatronik,navigacija,grejaci na sedista,elektronika...


13.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:36FIAT DOBLO 1.4 BENZIN / PLIN / MOZI I ZAMENA

- FIAT DOBLO 1.4 / 57 kw - DOBLOTO E KUPENO OD AVTO SALON VO MK. - ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:29  НОВ ОГЛАС

Opel Astra GTC 1.9 150ks registrirana

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC 1.9 150ks registrirana cela go...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:28PEUGEOT RCZ 2.0 HDI

Se prodava ili zamenuva Peugeot RCZ 2.0 163hp 2011god edinstvena na p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:28MERCEDES BENZ E270 CDI

Se prodava Mercedes Benz E270 Elegance


4.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:39Opel Astra PLIN ATEST 1.6

Registrirana do 1.2023.Motor menjac odlicni.PROBA KAJ SAKATE


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
Битола

Автомобили

Денес 15:50BMW 15KI BANDASI SOSE GUMI

Gumite se solidni bandasite super


150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:50FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 2007

KOLATA E DOMAKINSKI CUVANA, REDOVNO SERVISIRANA, GARAZIRANA, VO ODLIC...


4.299 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:39Mercedes Benz e 350 coupe

Mercedes e350 coupe donesena od Germanija od prv gazda, realna kilome...


15.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:04Nissan Almera(n15) 2.0 diesel GLX

Kolata e socuvana


1.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:51Peugeot 307 1.6Hdi 90hp 2006g Odlicno!!

Peugeot 307 1.6hdi 90hp 2006g Vo Top Sostojba !!!! Voziloto e vo odli...


2.599 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.649 €
Битола

Автомобили

Денес 13:50hundai LANTRA 1.8 BENZIN CELA ZA DELOVI ( CENA 250 EVRA )

se prodava hundai lantra 1.8 benzin vo.vozna sostojba so zabeleski ...


250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:40  НОВ ОГЛАС

PONUDETE AUDI A4 B8 LIMUZINA 2008 - 2010

PONUDETE AUDI A4 B8 LIMUZINA 2008 - 2010... 8000€.... 076260911


8.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:37Se prodava Fiat punto 1.2 benzin denes registrirano ( full )

fiat punto 1.2 8v motorce odlicno poseduva SE OD OPREMA AC klima , ...


1.550 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.650 €
Битола

Автомобили

Денес 13:16BMW F01 730Ld INDIVIDUAL 2010! NECARINETA

Za sostojbata na kolata ke se uverite na lice mesto.Mozna e zamena.Po...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:14MERCEDES E 220 CDI EVO

Odlicna sostojba


6.666 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:11SE PRODAVA MERCEDES A180 CDI 2004 godina

Se prodava mercedes A180 cdi 80kw 109 ks gva kiuca so centralna brav...


2.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Spark,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- MERCEDES C 200 DIZEL SO OBICNA BOS PUMPA. - GODD. NA PROIZ. - 1997...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.950 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Spark,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- CHEVROLET KALOS 1.4 / 69 kw - BENZ. / PLIN : ATESTIRAN. - GODD. N...


3.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Ford connect pikap tovaren 1.8tdci

Cenata e so se ddv tel 075910186


4.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Audi A4 Avtomatik 2.0 tdi

Original 173 000 km so garancija!!! Servisirano na 170 000 km !!! Reg...


10.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Citroen C3 1.4 i

Se prodava Citroen C3 1.4 benzin/metan 2007 godina, so ful oprema za...


3.199 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AUDI S8 680ks 2012

Ekstra sostojba


40.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
42.000 €
Битола

Автомобили

Денес 12:58FOFD FOKUS 1.8 TDCI 85KW 115KS 2004GOD

SE PRODAVA FORD FOKUS VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRAN DO 25/ 02/2023...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:55BMW 118d 2009 2.0 143кс

Увоз од Германија BMW 118d Никакви оштетувања внатре и надвор. Суп...


4.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:39Honda Civic 2.2 Dizel

Увоз од Германија Honda Civic со високо ниво на опрема. 5 врати 2.2...


4.599 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.650 €
Битола

Автомобили

Денес 12:39MAZDA 3 2.2 MZR CD, SPORTLINE, BOSE

MAZDA 3 2.2 MZR-CD 2011 185 KONJSKI SILI UVEZENA OG GERMANINA DONESEN...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:06OPEL CORSA 1.3 CDTI EDITION-06

Perfektno zacyvano vozilo Eneterier kako na nova kola Bez grebani...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:48OPEL CORSA 1.3 CDTI ENJOY 135000 KM!!!

UVOZ GERMNIJA PLATENI DAVACKI DO REG ODLICNO SOCUVANA BEZ GREBNAT...


3.790 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:48MERCEDES-BENZ C200CDI 140000 KM!!!!-08

MERCEDES-BENZ C220CDI 141000 KM !!!!!!! Kompletna servisna istorija...


9.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:47MERCEDES-BENZ C220CDI 170KS AVANGARD-08

Uvoz Germanija plateni davacki do registracija Odlicno socuvan Fu...


8.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:47PEUGEOT 207 1.6 HDI PREMIUM-08

UVOZ GERMANIJA EXTRA SOATOJBA NAJVISOKO NIVO NA OPREMA BEZ FARB...


3.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:47MERCEDES-BENZ E250TURBO DIESEL 150KS-98

MERCEDES-BENZ E250 TURBO DIESEL 150 KS ELEGANCE NAJVISOKO NIVO NA OP...


2.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:47BMW e46 316i 2001 Benzin/plin

Pali vozi Atest plin dizna landi renzo Reg cela god Motor menjac t...


2.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:43Mercedes c200 cdi Redizajn

REGISTRIRAN na 29.07.2022 Proverka po zelba na kupuvacot . ELEGAN...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.001 €
Битола

Автомобили

Денес 11:29PASSAT b6 full oprema 2005 god

Passat B6 servisiran odlichen zachuvan 17ki sportski bandazi 2.0 fs...


3.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.100 €
Битола

Автомобили

Денес 11:26HONDA CIVIC 2.2 CDTI

HONDA CIVIC , MOTOR 2.2 CDTI -103 KW (140 KS) -MENUVAC SO 6 BRZINI ...


4.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:14FIAT SEDICI 4X4

FIAT SEDICI POGON 4X4 - MOTOR 1.9 DIZEL - 120 KS - MENUVAC SO 6-BRZI...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:14OPEL ASTRA 1.3 CDTI-95 KS - COSMO-NAVI-2011

OPEL ASTRA SO ODLICEN EKONOMMICEN MOTOR 1.3 CDTI - 95 KS KAROSERI...


6.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:13Se prodava E320 CDI EVO AVANTGARDE,2007G

Se prodava E320 CDI EVO AVANTGARDE,2007G REGISTRIRAN 22.10 .22 servi...


7.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:07Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам