Штип
                   
142 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES 19/38 Duplak

Камионот е одличен за превоз на дрва. Мењачот му е 4 со 4 на шамарање...


13.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 јун 20:57Промовирано

Prodava se Top prikolka

Se prodava poluprikolka Smitz Varios 2014 godina nogu malku vozena v...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 13:00MAN TGX440

Man TGX440 EEV 2012 godina so 750.000 km Novi 6 gumi Pred dva mesec...


20.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 09:12IVEKO STRALIS 310

Kamijonot e vo odlicna sostojba inf 078 522 380 vlatko


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 08:51DAF 360 KONA

Kamijonot e vo odlicna sostojba 2008 godina inf 078 522 380 vlatko


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 08:51MERCEDES ATEGO 12 24

Kamijonot e 2009 godina euro 5 so klima,frizder,kabina so 2 kreveta,...


16.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 08:50POLOVNI GUMI 265/70/19.5

Gumite se zdravi izvadeni pred 10 dena 8000 denari za site cetiri inf...


8.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 08:50PRIKOLKA TANDEM

Prodavam prikolka za tandem registrirana do 10.2022 so novi 8 gumi in...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 08:50Scania R480 Euro 5

Scania R480 Euro 5 BG tabli kontakt telefon / viber : +38971384648


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 07:07Aluminski rezervar

Imam poveke vidovi na aluminski rezevari Merecedes 5(MEGA STANDARD) V...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

26 јун 16:36Mercedes 307

kamioncevo e vo dobra sostojba motor odlicen .registrirano do februar...


1.600 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 јун 19:49Софтвер за транспортери и транспортни компании

Софтвер наменета за транспортни компании, со едно или повеќе возила, ...


30 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 јун 12:59FRIZDER

Frizderot e I ispraven cena 200 evra


200 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 јун 09:34Se prodava

Scania R 440 vlekac 2010g hib avtomatik dve klimi retarder dobri gumi...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

22 јун 18:06Volvo euro 5 440 Prikolicar

Volvo euro 5 440ka prikolicar 2007 God Smeneto lamela, solidni gum...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

22 јун 15:14Volvo euro 5 440

Se prodava volvo euro 5 440ka Nov set, lamela sve smeneto 2007 go...


10.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 €
Штип

Камиони

22 јун 15:14Hemisko cistenje na site vidovi vozila po najdostapni ceni g

TEL:072 320 516 - Камиони-3000DEN Hemisko cistenje na kamioni po...


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

21 јун 11:51Prodavam Kamion WV L80 Motor Mercedes 8 14

Kamionot e pali vozi,bez niedna maana


4.600 €
или предлог цена
Штип

Камиони

20 јун 12:50MERCEDES 19/38 Duplak

Камионот е одличен за превоз на дрва. Мењачот му е 4 со 4 на шамарање...


13.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 јун 20:57MERCEDES 19/38 Duplak

Камионот е одличен за превоз на дрва со мењач 4 со 4 на шамарање, дуп...


13.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 јун 20:48FAP13/14

Se prodava pali vozi ispraven Colovni gumi Deferincijal od jeelz So s...


2.500 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
3.300 €
Штип

Камиони

18 јун 22:10Volvo

Webasto ispravni izvadeni od kamion


250 €
или предлог цена
Штип

Камиони

18 јун 12:14Kamion

Kamion


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

16 јун 00:32VW CRAGTER KRAFTER

Prodavam VW CRAFTER 2013 GOD REGISTRIRANO CELA GODINA KOZNI SEDISTA F...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

15 јун 23:31VLEKAC MAN 18-400 МАН

Vlekac Man 2011g Mega Euro 5 EEV dobri gumi diskovi plocki ekstra so...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

15 јун 23:31MAN 8-180 na ferederi

Prodavam MAN180ks napred i nazad na federi 2008 god motorna kocnica 3...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

15 јун 23:30MAN -12-180 so KRAN I RAMPA

Prodavam MAN 12-180 so kran ATLAS 125 karaserija 6,20m rampa poteglic...


18.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

15 јун 23:30Se od Delovi za SCANIA - Polovni

Delovi za Scania 380ka - POLOVNI , Ostanato: #Motor #Menjac #Kabi...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 јун 23:53Volvo fh bdf

Volvo fh 420 Bdf sasija Redovno servisiran 1400000 km


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 јун 22:50Iveco Stralis euro 4

Se prodava iveco strails na bg tablici 2006 godina vo odlicna sostojb...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 јун 17:03Scania r410

Se prodavat novi Scania R410 novi Max 100km/h


100.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 јун 12:31RENAULT MIDLUM 160 DXI KUFER SO RAMPA 118 KW 2008 Godina

ЦЕНА: 9250 € + ДДВ (mozna zamena za kola) MARKA: RENAULT МODEL: M...


9.250 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 јун 08:31polovni gumi

prodavam gumi 315/70/22.5 385/55/22.5 385/65/22.5


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 јун 21:18Se prodava intercooler i far za volvo euro 5

Prodavam poloven intercooler, ladilnik, far i retrovizor za volvo eur...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

11 јун 21:18MAN 19-372

Se prodava MAN 19-372, god 1991, so cerada, jastuchar, so retarder,is...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

11 јун 02:09PRODAVAM BAGAZNIK I SKALI ZA KOMBE

PRODAVAM BAGAZNIK I SKALI ZA KOMBE CENA PO DOGOVOR MOZE I KOMPENZAC...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

10 јун 20:35VOLVO (термокинг ладење)

2006 godina 134 KW masa na prazno vozilo 7170 dozvolena nosivost v...


7.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 јун 11:20SE PRODAVA IVEKO DEILI 65.15 ZA DVE VOZILA SO XIDRULIKA

IVEKO 2002G ZA DVE VOZILA REGISTRIRANO SREVISIRANO MOZE SAMO KAMION...


10.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 јун 12:15Iveco 5

Vo odlicna sostojba, registriran do 09.2022 god so komplet novi gumi....


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

07 јун 20:40IVECO EURO 5+ SCHMITZ

Se prodava iveco euro 5 2010 godina i poluprikolka schmitz 2008 na bg...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 јун 14:54IVECO EURO 5 500ka MEGA

Se prodava iveco stralis euro 5 500ks mega 2007 godina vo odlicna sos...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 јун 14:53Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам