Тетово
                   
1063 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 318d E90 2007 god

Se prodava BMW 318d E90 vo odlicna sostojba. Krem koza interior. So p...


6.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
7.200 €
Тетово

Автомобили

11 јун 13:00Промовирано

TOURAN 20 TDI 140 Ps DSG

Touran 20 tdi 140 ps


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 01:11OPEL ASTRA G

Opel astra g 1.6 8v 55kw Klima, benzin/plin, registrirana. Solidna ...


1.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:47OPEL ASTRA 1.6 BEZIN 74KW FUL PERFEKTNA

Astrata e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


1.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:09LAND ROVER FREELANDER 20TD4 BMW MOTOR KAKO NOV 4X4

Rovrot e kako nov bilo karoseriski interier motor podvozje i dr.Ima n...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:09AUDI A3 1.9 TDI FUL TOP SOSTOJBA

Audito e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvozj...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:09VW.PASSAT 1.9 TDI 81KW FUL

Passatot e vo top sostojba za vozenje.Ima odlicen motor.odlicen inter...


1.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:09BMW 320D COMPACT REDIZAJN FUL MOZE ZAMENA

Bmweto e vi dibra sistojba kako nadvoresno taka i vnatresno.ima ful o...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:09PEUGEOT 107 1.0 BENZIN FUL KAKO NOVO

Peugeotot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor pod...


2.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:09VW.POLO 1.2 BENZIN A-TEST PLIN KAKO NOVI

Poloto e vo odlicna sistojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje...


2.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:08BMW 118D 143ks Avtomatik 2008 PERFEKTNA

Se prodava Bmw 118d 2008 Facelift 143ks Avtomatik, Tempomat, komandi,...


7.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:36BMW 320D 163KS 2006/5 REG. CELA GOD

Bmw 320d 120KW 163KS 2006/5 vo kniska vo super sostojba motor menuvac...


4.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.200 €
Тетово

Автомобили

Вчера 19:36VW TOURAN CUP 2.0 TDI DSG 103KW/140KS 2014GOD 7 SEDISTA FULL

Модел:VW TOURAN 2.0TDI CUP NAVI DSG AUTOMATIC 7 СЕДИШТА FULL Произв...


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:27Meredec Benz C 180 Avantgard

Prodavam Mercedes Benz C 180 Avantgard vo super sostojba,bez niedna ...


21.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
21.800 €
Тетово

Автомобили

Вчера 17:53VW Golf 6 2.0 TDI 110 KS Full

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLMATRONI...


7.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:27  НОВ ОГЛАС

BMW X6 3.5 4X4 285 KS Autom.Full 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 190.000 km i e so kompletn...


20.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:45  НОВ ОГЛАС

VW Golf 1.9 TDI 105 KS Full 2007

Vozziloto e vo odlicna sostojba i e so ompletna oprema: -KLIMATRON...


5.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:39  НОВ ОГЛАС

BMW e46 Stranska na Delovi

Bmw e 46 318 diZel na delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:34  НОВ ОГЛАС

Golf 7 1.6 BMT NEUVEZAN OD PORSCHE *TOP*

Se prodava Golf 7 BLUEMOTION proizveden dekemvri 2014 Kupuvan od Po...


14.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
15.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 14:51VW PASSAT B6 2.0 TDI 8V ODLICEN

Se prodava VW PASSAT 2.0 TDI 8V vo odlicna sostojba redovno servisi...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:33Hybdai terrecan so full oprema

Regularno servisirana,klima,kozni sedista so kompletna oprema, i cetr...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava sharan 1997

Se prodava sharan 1997 godina reg do 10 mesec tel 076 218 706


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.600 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:56Opel Corsa korsa 1.3

Opel corsa vo odlicna sostojba 2004/5 1.3 cdti, napraveno Mal servis ...


2.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.260 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:29audi a4 s-line

Se prodava audi a4 S-line 2.0 tdi 140 ks 2005/2004 godina.Od oprema p...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:20Renault Megane

2.0i 2005 98kw/135ps🇨🇭150.000 so servisna knishka doneseno od ch ...


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:34  НОВ ОГЛАС

FIAT DOBLO MAXI PIKAP

FIAT DOBLO MAXI 1.3 GODINA 2012 KLIMA KM 374000 PS 90 Novi gumi ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:34Bmw e46 318 benzin plin moze i zamena

Bmw e vo odlicna sostojba red servisi klima funkcionalna moze i zamen...


2.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:20Audi a4 2.0 Tdi Automat

Audi A4 2.0 Tdi Avant Automat 7g F1 komandi Sline vnatre nadvor N...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:52  НОВ ОГЛАС

Opel Antara 2.0CDTi 150ks 4x4 COSMO

опрема со која располага возилото: -паркинг сензори -климатроник -алу...


6.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:32bmw e70

top sostojba napraven golem i mal servis kozen enterier 4x4 f...


8.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:22Polo Fox So Metan Swiss

Nosen od Swiss So site servisi,novi Gumi,Kolata e So Metan, Gradsko A...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.700 €
Тетово

Автомобили

Вчера 09:15Fiat Panda 1.2 Benzin 4x4

Nosen od Swiss Plateno Do Registracia God:2009 Novi Gumi, Kolata e To...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:15Turan 2.0 Tdi Dsg 7 Sedishte Higline

Nosen od Swiis Registriran 1 god So site Servisi, Dsg Menjac,Kozhen ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:14Bmw 530 Gt Sport Panorama Swiss

BMW 530 GT FULL OPREM PANORAMA GOD/2011 KAMERI AUTOPILOT DISTANT...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:14OPEL CORSA C 1.0 44KW = KLIMA

OPEL CORSA C 1.0BENZIN 44KW KLIMA ladi perfekt abs, servo, airbag,...


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:06BMW e39 530d 5 1999 socuvan

Se prodava bmw e39 530d socuvan, so napraveni site servisi. Ima realn...


3.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 €
Тетово

Автомобили

Вчера 08:58Opel corsa 1.2 twinport benzin/plin

Kolata e vo odlicna moze da se proba.Za podetalni informaci javetese


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 08:14Golf

Golf VI Se porodava Golf VI,2.0 TDI 81 KW,110 KS, proizveden 2009 g. ...


7.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.100 €
Тетово

Автомобили

Вчера 05:54Se prodava neuvezena Opel zafira

Se prodava neuvezena Opel zafira, so pominato 218 000 km realni. Cosm...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 00:03Lada niva 4×4

Vo odlicna sostojba Generalen servis i Remond pali vozi.Extra Farba ...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јун 23:55Bmw x1 23xd avtomatik

Bmw x1 23xd Sportpaket Avtomatik Koza xenon F1brzini na volan 4 ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јун 22:39Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам