171 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ELEKTRO MOTOR 15KW

ELEKTRO MOTOR 15KW VO ODLICNA SOSTOJBA MADE IN FRANCE !!


450 €
или предлог цена
Вчера 19:14Pumpa za vadenje tecnosti

Prodavam pumpa za vadenje tecnosti od bure. Info na tel : 070 - 214 ...


8.000 МКД
или предлог цена
30 мај 22:43Metal Halogeni svetla

Metal halogeno osvetluvanje komplet telo i trafo, kupeni 70 eura parc...


10 €
или предлог цена
28 мај 18:26Lupa za elektronicari

Se prodava nova lupa Parkside kupena od Lidl kako podarok. Nova, nar...


1.400 МКД
или предлог цена
27 мај 21:12Trafo 50kvA

Se prodava ispravno trafo od 50 kvA izvadeno poradi zamena za novo po...


1 €
или предлог цена
27 мај 19:21Motor za ventilacija

Trofazen motor za ventilacija so aluminijumska turbina precnik 40cm,0...


4.500 МКД
или предлог цена
27 мај 08:05Prodavam prekidac, starter - nula, eden, start

Nov ne upotrebuvan


20 €
или предлог цена
26 мај 20:08Omron Moduli Pro CJ2M-CPU31, CJ1W-PA202, CJ1W-OC211

Omron Moduli Pro CJ2M-CPU31, CJ1W-PA202, CJ1W-OC211 x2, CJ2M-CPU11


1 МКД
или предлог цена
25 мај 23:10Transformator Trafo 400kva kw Dachsenwerk

Se prodava trafo transformator Marka: Dachsenwerk Tip: KDN 400/20 ...


3.000 €
или предлог цена
25 мај 13:50ЕЛЕКТРОЛИЗЕР ЗА ВОДА ELEKTROLIZER ZA VODA

Електролизаторот за квалитет на вода ни обезбедува едноставен и ефтин...


1.200 МКД
или предлог цена
24 мај 08:05vibrator

se prodava vibrator


1 €
или предлог цена
16 мај 21:21llovara raketa

se prodava llovara orginall


1 €
или предлог цена
16 мај 21:20KABLI KABEL KABAL STRUJA ELEKTRO PRIKLUCOK KONEKTOR proveri

NOVO IMAM SAMO TOA STO E VO OPISOT: >>>INDUSTRISKI KONEKTOR " MEN...


500 МКД
или предлог цена
14 мај 18:29VLAGOMETRI VLAGOMER ВЛАГОМЕРИ ВЛАГА

НОВИ ВЛАГОМЕРИ ЗА МЕРЕНЈЕ НА ВЛАГА ЗА ИНКУБАТОРИ ПЕЦУРКАРИ И ДРУГИ ПР...


300 МКД
или предлог цена
12 мај 11:32Co2 aparat

Se prodava aparat JÄCKLE 320A vo odlicna sostojba povekje info 076259...


1 €
или предлог цена
11 мај 19:40Trafo / Transformator

Transformator 5VA 220V/12V Izrabotka na monofazni i trifazni transfo...


250 МКД
или предлог цена
10 мај 07:27METALNI MERACI ZA TEMPERATURA ZA FURNI RERNI SKARI KAMIN..

Универзален прегледен аналоген термометар погоден за вградување на к...


600 МКД
или предлог цена
09 мај 20:56TDS METAR TDS METRI ZA KVALITET NA VODA TESTERI

Карактеристики: oпсег на мерење на TDS (цврсти материи): 0-9999 ppm;...


600 МКД
или предлог цена
07 мај 07:38hidrofori

se prodavaat hidrofori elektro kovina ,sever


1 €
или предлог цена
06 мај 22:28el motor od meshalica

se prodava elektro motor od meshalica 0.5kw 1400 o\min


1 €
или предлог цена
06 мај 22:25brusalici

se prodavaat brusalici vo ispravno stanje


1 €
или предлог цена
06 мај 22:13POTENCIOMETAR ZA RABOTA NA DC MOTOR VO DVA SMERA

Тип на жици: терминал за завртки Големина: прибл. 100 * 76 * 28мм В...


1.500 МКД
или предлог цена
03 мај 10:04Prodavam novi Cat fazomeri

Novi fazomeri kazuvaat struja na steker na zid ,na kabel..moze da otk...


350 МКД
или предлог цена
03 мај 10:04Se prodavaat masina za perenje alista I radijatori

Se prodavaat odlicno socuvana masina za perenje alista marka gorenje,...


По Договор
или предлог цена
26 апр 13:00El.motor so reduktor 0.37kw

Se prodava elektro motor so reduktor 037kw ...


1 €
или предлог цена
24 апр 20:56El.motor 3kw 1400 u/min

Elektro motor 3kw 1400 obrtaja mobilen 0707570...


1 €
или предлог цена
24 апр 20:54Aparat za varenje

Se prodava aparat za varenje Gorenje Varstroj 140A izdrzhliv Aparat


1 €
или предлог цена
24 апр 20:54HIDROFORI

Se prodavaat hidrofori pollovni El.kovina petostepena pumpa. Sllovens...


1 €
или предлог цена
24 апр 20:53Se prodavaat dobro socuvana masina I radijatori

Se prodavaat odlicno socuvana masina za perenje alista marka gorenje ...


По Договор
или предлог цена
11 апр 17:26Se prodavaat dobro socuvana masina I radijatori

Se prodavaat odlicno socuvana masina za perenje alista marka gorenje ...


По Договор
или предлог цена
11 апр 17:24Se prodavaat dobro socuvana masina I radijatori

Se prodavaat odlicno socuvana masina za perenje alista marka gorenje,...


По Договор
или предлог цена
11 апр 17:20TAHOMETAR OBRTOMER RPM OBRTOMER MOTORI MOTOR ELEKTROMOTOR

NOVI TAHOMETRI ILI OBRTOMETRI ZA MERENJE NA OBRTAI KAJ ELEKTROMOTOR...


1.300 МКД
или предлог цена
08 апр 08:01ПОТЕНЦИОМЕТАР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 10000 ВАТИ POTENCIOMETAR

ПОТЕНЦИОМЕТРИ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА НАПОН ЗА МОТОРИ ДО 10000ВАТИ И 220 ВОЛ...


1.200 МКД
или предлог цена
08 апр 08:01POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA NAPON OD 6V-60V 20A

POTENCIOMETRI ZA REGULACIJA NA EDNONASOCEN NAPON 6V DO 60V I 20A ZA ...


700 МКД
или предлог цена
05 апр 18:28Kosaćki na struja

Kosaćki na struja za treva1000w baram motor za niv ili prodavam 40€ k...


40 €
или предлог цена
04 апр 15:45elektromotori

Se prodavaat: -4kW- 900vr/min > 130(euru) -0.5kW-1450vr/min > 40(e...


1 €
или предлог цена
02 апр 13:44Ventilaror

Poloven odlicen ventilator


3.800 МКД
или предлог цена
01 апр 17:53BATERIJA BATERII LITIUM LITIUMSKA LITHIUM proveri

>>> PROCITAJ UBAVO <<< OVIE BATERII NE SE ZAMENA ZA NICD ILI NIMH ...


200 МКД
или предлог цена
26 мар 22:09.se prodava fiskalna kasa

Kasite ne se mnogu koristeni


1.111.111 €
или предлог цена
23 мар 16:31vakum pumpa membranska 220 V AC -325 mbarar

Vakum pumpa membranska ispravna skoro nova 220V AC -325 mbar marka...


1 €
или предлог цена
22 мар 17:51Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам