Подкатегорија:
                   
119 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klupi za teretana

Bendz, kosa, ramo i skotova BodySport vo odlicna sostojba. Na parce...


Вчера 17:16Steper

3500 denari ,digitalen super Socuvan 02/3080302


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:59Soben velosiped

Malku koristen vo domasni uslovi 02/3080302


150 €
или предлог цена
Вчера 08:59Orbitrek platinum Topshop орбитрек kako nov нов

Продавам Орбитрек Платинум купен од ТОПШОП. До 130kg. Не е користе...


6.000 МКД
или предлог цена
14 авг 14:06LASTICI ZA FITNES

SE PRODAVAAT LASTICI ZA FITNES SO POVEKE VELICINI NA OTPOR. SE PRODAV...


700 МКД
или предлог цена
14 авг 13:00Kariki

Se prodavaat ekstra kvalitetni drveni kariki za vezbanje. Karikite se...


2.400 МКД
или предлог цена
14 авг 12:59Pull Up - Bands (Ластици за вежбање)

Ластиците со различни нивоа на отпор се идеални за bodyweight вежби ...


500 МКД
или предлог цена
14 авг 12:59"AB ROCKET" za stomacni muskuli

Prodavam ne koristena nova "AB ROCKET" sprava za vezbi za stomacni mu...


3.500 МКД
или предлог цена
13 авг 15:24BENCH SPRAVA SO POVEKE NIVOA / ADJUSTABLE

BENCH SPRAVA SO POVEKE NIVOA / ADJUSTABLE TEL 075 248 405 TEL 075 2...


6.000 МКД
или предлог цена
13 авг 13:38TEGOVI TEZINI

TEGOVI TEZINI BODYBUILDING FITNESS POVOLNOST I KVALITET! 075 2...


13 авг 13:38NOVO VRATILO ZA ZGIBOVI - 900 DEN.

NOVO VRATILO ZA ZGIBOVI - 900 DEN. 075-248-405 075-248-405


900 МКД
или предлог цена
13 авг 13:37NOVA TORBA---- ADIDAS --- 500 DENARI!!!

POSLEDNA TORBA---- ADIDAS --- 500 DENARI!!! 075-248-405 075-248-4...


500 МКД
или предлог цена
13 авг 13:36NOVO VRATILO ZA ZGIBOVI /// 900 DENARI

NOVO VRATILO ZA ZGIBOVI /// 900 DENARI 075-248-405 075-248-405 0...


900 МКД
или предлог цена
13 авг 13:34NOVA MASA ZA BUTKANJE NA RAKA

NOVA MASA ZA BUTKANJE NA RAKA 075 248 405 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪�...


13 авг 13:34NOVI EDNORACNI TEGOVI --- 10 KG / 15 KG / 16KG / 20 KG / 40

NOVI EDNORACNI TEGOVI --- 10 KG / 15 KG / 16KG / 20 KG / 40 PRIST...


13 авг 13:33----MASI ZA BUTKANJE NA RAKA----CVRSTI I NEUNISTLIVI

----MASI ZA BUTKANJE NA RAKA----CVRSTI I NEUNISTLIVI 💪💪💪💪💪💪💪�...


13 авг 13:33NOVA Sprava za butkanje na raka

NOVA Sprava za butkanje na raka TELEFON 075-248-405


13 авг 13:26NOVA BENCH PRESS FIKSNA SPRAVA

NOVA BENCH PRESS FIKSNA SPRAVA CENA 150 EVRA ----075 248 405--...


150 €
или предлог цена
13 авг 13:25PRODAVAM STATICEN VELOSIPED steper

prodavam soben velosiped steper marka NEO kvaliteten cena 6000 dena...


1 €
или предлог цена
13 авг 09:23Total gym 1000

Prodavam total gym 1000 skoro nekoristen. 4.500 den


4.500 €
или предлог цена
12 авг 18:09Orbitek

Prodavam Orbitek.


100 €
или предлог цена
12 авг 18:07SMIT MASHINA

Smith mashina BODYSPORT


11 авг 23:15Lenta za trcanje Stex

Bez maana. Nova guma, Tv i tn. se funkcionira odlicno.


1.300 €
или предлог цена
11 авг 23:14POVOLNO PRODAVAM EXTRA STEPER!!!

Prodavam sprava za vezbanje - steper, mnogu malku koristena, skoro n...


4.000 МКД
или предлог цена
10 авг 10:30Klupi za vezbanje BodySport

BODYSPORT BG Spravite se koristat i moze da se vidat vo sekoe vre...


300 €
или предлог цена
08 авг 23:56Nprodavam tegovi

PRODAVAM ELAN STARA SIPKA SO TEZINI 2 X 75 2 X 5 I 2X 1...


6.500 МКД
или предлог цена
08 авг 08:38Se prodavaat zglobni tegovi za vezbanje

Продажба на нови зглобни тегови исти како на сликата : Од 0,5 кг во ...


250 МКД
или предлог цена
07 авг 08:12ПРОФЕСИОНАЛНИ ПИЛАТЕС ТОПКИ

РАСПРОДАЖБА на нови професинални пилатес топки со дијаметар од 65 и ...


590 МКД
или предлог цена
07 авг 08:12Power plate

Prodavam power plate, mnogu malku koristeno. Info. na tel. 070273619 ...


1 €
или предлог цена
06 авг 08:45NOV FITBIT FLEX

Se prodava nov fitbit flex sleep and activity tracker. Odlicen sport...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
04 авг 09:27Spravi za teretana BodySport, Orbitrek StairMaster

Smit mashina Bodysport f- 30 400evra Hip Hop Bodysport 250e Klup...


03 авг 23:59Kais-Pojas(каиш,појас)za dodatna tezina(тежина)tegovi

Novi,nekoristeni,2 modela(500den i 900den)od neopren,max.opteretuvanj...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

01 авг 10:01Fitnes spravi za vezbanje / Фитнес справи

Sholder press - Presa za ramo Chest incline - Masina za gradi Ce...


По Договор
или предлог цена
29 јул 12:30Tegovi komplet vo kufer metalni

20kg


4.000 МКД
или предлог цена
27 јул 11:39Prodavam orbitrek

Prodavam orbitrek


2 €
или предлог цена
26 јул 13:21Prodavam spravi za vezbanje i tezini po CENA EKSTRA

Prodavam spravi za vezbanje i tezini zaedno po CENA EKSTRA,tie se soc...


26 јул 11:50Masazer Tonus

Masazerot e ispraven raboti na 2 brzini ja nema lentata za na polovin...


2.000 МКД
или предлог цена
25 јул 08:04Orbitrek

Se prodava Orbitrek


1 €
или предлог цена
24 јул 18:26Најздрави протеини - јајца од јапонска препелица

Внесувајте ги најздравите протеини кои ги содржат јајцата од јапонска...


7 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фитнес / Вежбање / Исхрана

23 јул 17:55NOVI METALNI TEGOVI 20KG I 50KG

NOVI METALNI TEGOVI 20KG - 4000 DEN. TEL 075 248 405 TEL 075 248 4...


4.000 МКД
или предлог цена
17 јул 15:21Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам