Аеродром
                           
6678 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Станови за краток престој и ноќевање

Се изнајмуваат луксузни станови од 50м2 за краток престој и ноќевање ...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:36Промовирано

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Do...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

01 авг 15:37Промовирано

Popravka na PVC prozori i vrati. Brza i kvalitetna usluga

Popravka na PVC prozori i vrati. *** Zamena na skrseni delovi od meh...


990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:13Промовирано

SE PRODAVA DUKAN VO TC BISER NA PRIZEMJE

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO TC BISER NA PRIZEMJE 19M2+10M2 GALERIJA...


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 20:21Станови за краток престој и ноќевање

Се изнајмуваат луксузни станови од 50м2 за краток престој и ноќевање ...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:36Kratok prestoj i nokevanje

Rezervacija na 070-647-337 Se izdava moderen i luksuzen apartman za ...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 18:59Kratok Prestoj stan kaj Zeleznicka

Se izdava stan na den ili kratok Prestoj.Kompletno opremen,podgotven ...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 18:54Se prodava kukja vo naselba lisice

Se prodava kukja so cist imoten list vo aerodrom naselba lisice.Na dv...


170.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 18:13Луксузно опремен стан во Аеродром.

Се издава наместен стан, ул. Пандил Шишков бр.4 Нова градба, централн...


26.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 18:05  НОВ ОГЛАС

Se prodava atraktiven stan vo centar

Se prodava renoviran stan vo blizina na avtobuskata stanica - nova ze...


1.350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:58Prodavam kjukja vo lisice

Se prodavq kukja vo lisice Za povekje info kontaktirajte me Dejan 077...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:41Plac vo lisice

430 m2 na ul gorgi kapcev..Dejan 077868814


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:40Stan vo reonski centar Aerodrom

Se prodava 3 soben stan vo reonski centar Aerodrom. Stanot e 72m2 + 6...


105.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:59SE PRODAVA PLAC VO DOLNO LISICE

SE PRODAVA PLAC VO DOLNO LISICE 1250m2 cena 30evra za m2. KONTAKT ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:544 SOBEN NAMESTEN AERODROM STARA STELA

21 346 SE IZDAVA 4-SOBEN STAN 95m2 SO TRI SPALNI SOBI, GREENJE NA ...


380 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:41STAN VO AERODROM

Продавам трособен стан во населба аеродром, во зграда на три спрата. ...


115.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
120.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:36Продажба на стан 77м2 во Н.Лисиче

ДОМ ЛУКС агенција за недвижности објавува продажба на стан од 63м2,...


77.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:23Iznajmuvam ednosoben stan vo TC Biser

Iznajmuvam ednosoben stan renoviran kompletno, polunamesten, atraktiv...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:04Мичурин прекрасна локација

Стара зграда со потпишан договор за градба со инвеститор/предузимач. ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:54Se izdává garaza co Aerodrom , pozadí Biser kaj pazarceto

Se izdává Zidana garaza pozadí Biser vo Aerodrom vednas


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 14:52Izdavam namesten stan

Izdavam namesten za dvajca stanot se naoga karsi crkavata i poliklini...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:39Se prodava trosoben stan 50m2 vo Aerodrom kaj Polilklinika

s 707 Se prodava nov,nevselen stan 50 m2, so 2 spalni sobi.Na 5 ka...


78.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:39Se prodava stan 34m2 so dvor vo N.Lisice kaj Rojal

s 708 Se prodava stan 34m2, so 1 spalna soba.Na prizemje so dvor.D...


55.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:37Popravka na PVC prozori i vrati. Brza i kvalitetna usluga

Popravka na PVC prozori i vrati. *** Zamena na skrseni delovi od meh...


990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:13Н.Лисиче двособен 64м2 на 4кат

15104...Партенон Недвижности продава стан во Ново Лисиче двособен 64м...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:56  НОВ ОГЛАС

Plac

Se prodava plac na glavnata ulica patot golno gorno lisice do serviso...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:14Издавам спрат од куќа

Издавам комплет наместен спрат од куќа во ново Лисиче. Спратот е ето ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:02Plac 2158 m2 , Плац 2158 м2

Се продава плац со површина од 2158 м2 со локација помеѓу Долно и Гор...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Се продава нов модерно наместен стан

Се продава нов стан во зграда на Дабар на ул. Коста Новаковиќ во Стар...


119.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava stan vo naselba aerodrom

Za povekje inf. 078305915


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Nov trosoben Stan, Nevselen perfekna lokacija

Prodavam Nov, Nevselen, Prazen Stan, 2 spalni. Aerodrom, odlicna loka...


78.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се изнајмува опремен стан во близина на воен базен

Се изнајмува опремен стан во Аеродром, во близина на воениот базен и ...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава стан во комплекс Џевахир(Cevahir Sky City)

Станот се наоѓа во кула Б на 26 спрат.Располага со вкупно 99м2 по имо...


140.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Сончев и комфорен стан

Се продава исклучително комфорен стан во населба Ново Лисиче. Ориента...


84.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor/dukan/ vo n.Lisice potocno na Gjorgji Kapc...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 12:20СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 101м2 ВО АЕРОДРОМ

Se izdava 4-soben stan 101 m2 vo Aerodrom na 3 sprat orientacija isto...


800 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:19Se prodava renoviran stan od 43m2 vo Aerodrom

Се продава реновиран стан од 43м2 кај слаткарница Палма во Аеродром.И...


64.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:55  НОВ ОГЛАС

Nov dvosoben stan za kratok prestoj - Tobako 2

Се издава нов двособен стан за краток престој. Целсно опремен со една...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:54Dvosoben prazen

se izdava dvosoben prazen stan vo Aerodrom do trend kafe vo zgradata ...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:45Dvosoben 3 Biseri

se izdava dvosoben namesten stan zad fast food 7 3 Biseri so parno li...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:44Ždanec

Se prodava plac vo Źdanec so dve markici za gradenje,moze i da se del...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:44Plac vo Dolno Lisice ograden so kapija

Prodavam Plac ograden so kapija vo dolno lisice. So cist imoten list...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:42Cetvorosoben stan vo Aerodrom Tobaco 2

Agencija Casa prodava stan vo Aerodrom 104m2 + 6m2 podrum (pozadi Tob...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:39Страна 1 од 167

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам