Аеродром
                           
7253 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava prekrasen stan vo Urban Garden

Se izdava prekrasen stan vo Urban Garden.Povekje informacii na telef...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:29Промовирано

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Apa...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

20 јул 10:10Промовирано

Се продава стан 42м2 позади Тобако 2

Се продава стан во Аеродром, позади Тобако 2, со одличен распоред. Г...


69 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

04 авг 17:44Промовирано

se prodava kukja

Prodavam kukja vo naselba Vardarska,opstina Aerodrom,so dvorno mesto ...


70.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 20:53СЕ ИЗНАЈМУВА ПАРКИНГ МЕСТО ВО ПОДЗЕМНА ГАРАЖА

СЕ ИЗНАЈМУВА ПАРКИНГ МЕСТО ВО ПОДЗЕМНА ГАРАЖА на ул.МЕТОДИЈА ШАТАРОВ ...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 20:53СЕ ИЗНАЈМУВА ПАРКИНГ МЕСТО ПРЕД ЗГРАДА

СЕ ИЗНАЈМУВА ПАРКИНГ МЕСТО ПРЕД ЗГРАДА ВО БЛИЗИНА НА РЕСТОРАН ЕКВИЛИ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 20:53Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom

Se izdava dvosoben namesten stan vo Aerodrom. *56m2 *Renoviran *I...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 20:02Se prodava stan vo gradba 47m2 vo Aerodrom

Se prodava stan vo gradba vo star Aerodrom sproti dezuren vlez na Pol...


65.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
70.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:46Apartman za kratok prestoj

MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ ZA VASITE GOSTI I DELOVNI PARTNERI...


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:42Izdavam stan

Izdavam stan celosno opremen , so dve spalni , dnevna soba i kujna so...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:42Стан во Мичурин, веднаш до железничка станица

Се издава наместен стан во Мичурин, веднаш до железничка станица. Ста...


13.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:23Prodavam kamp vo Grcija 15 m od more so pogled

Продавам камп во Грција (приколка и плац) Информации на Viber или Wha...


15.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Во странство

Денес 18:51PLAC VO INDUSTRISKA ZONA LISICE

Se prodava plac 3300 kvadratni metra, na glaven pat Gorno- Dolno Lisi...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:41Se izdava namesten dvosoben stan do Adora Flatiron

Stanot se naogja vo portokalovata zgrada do Adora - Flatiron, Kisela ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:50Se iznajmuva/prodava stan pozadi TC Biser Areodrom

Se iznajmuva/prodava stan pozadi TC Biser Areodrom vo prvata kula , s...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:59Se izdava eftin stan Aerodrom,2spalni,kaj hotel Rusija

Se izdava eftin stan 66m2,so 2spalni,vo Aerodrom kaj hotel Rusija,ved...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:32Se izdava nov Stan

SE IZDAVA nov stan vo novoizgradena zgrada 2022g. Ima lift, 2ri sprat...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:06Стан до транспортен центар

Се продава стан во населба Мичурин веднаш до железничка станица на са...


105.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:05  НОВ ОГЛАС

GARSONJERA

Se iznajmuva kompletno namestena garsonjera kaj Nova Zeleznicka , so...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава наместен стан во Мичурин Аеродром 50м

Се издава наместен стан во Мичурин, населба Аеродром. Квадратурата на...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава нов стан во Аеродром

Се продава стан 46м2 во изградба со одлична локација во Аеродром, ор...


1.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00СЕ ИЗДАВА ГАРАЖА ОД 15м2 ВО АЕРОДРОМ ПОД МАРКЕТ РЕПТИЛ 50€

СЕ ИЗДАВА ПРЕКРАСНA АТРАКТИВНA ГАРАЖА од 15m2 затворен тип под СТАНБЕ...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 13:00Издавам комплетно наместен стан во Дебар маало

Издавам комплетно наместен стан во Дебар маало,погоден за вработени и...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Prazen stan idealen za kancelarii

Se izdava prazen stan 100m2 vo Cevahir Sky City, idealen za firma i k...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Се издава стан во лисиче

Се издава комплетно наместен стан за подолг период, Станот се наоѓ к...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Барам цимер во посебна соба Мичурин

Барам цимер во посебна соба во Мичурин,станот располага со заедничка...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Цимер / ка

Денес 13:00Продажба на стан, совршен дом!

Се продава стан во Скопје - Аеродром близу Тобако 2. Станот има имоте...


1.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Se prodava stan vo Aerodrom

Se prodava stan pozadi TC Biser. Stanot e na vtor kat so kvadratura o...


1.450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00NOV DVOSOBEN STAN VO MICURIN

ШИФРА- 661 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изјамува двособен стан ...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:56Stan vo Micurin Aerodrom

Se izdava namesten stan vo Micurin Na odlicna lokacija, na 10 min p...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:51Stance za merak

Se izdava 42m2 stan vo N.Lisice, pozadi ramstor i mk.petrol. Stanot ...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:38Се изнајмува двособен наместен стан во Аеродром

Се изнајмува двособен наместен стан од 60 мк2 со централно греење на ...


195 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:02NOV 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO CEVAHIR BLOK C

SE PRODAVA NOV 2 SOBEN LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO CEVAHIR BLOK C, SO P...


81.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
82.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:57PRODAVAM NAMESTEN 2 SOBEN 62m2 STAN VO AERODROM DO KAPITOL

PRODAVAM NAMESTEN 2 SOBEN STAN VO AERODROM DO KAPITOL, 62 m2, potpoln...


82.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:57Izdavam lokal

Izdavam lokal na prizemje so dvor, vo Aerodrom, pogoden za poveke nam...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:54Apartmani za kratok prestoj

Изнајмувам нов наместен апартман за краток престој, дневно, неделно, ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:53Se prodava kompletno namesten stan vo Aerodrom pozadi Vero

Se prodava stan vo Aerodrom,pozadi Vero.Stanot e 66m2 so Dnevna,spaln...


85.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:35Izdavam stan

Izdavam ubav stan vo Skopje, Aerodrom. Stanot e na 1 kat, namesten,...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:34Se prodava nov nevseluvan 42m2 stan vo Aerodrom zgrada Dabar

Se prodava nov nevseluvan dvosoben 42m2 stan vo Aerodrom vo blizina n...


63.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:20СЕ ПРОДАВА ДУЌАН - Т.Ц. БИСЕР

Се продава дуќан од 18м2 во трговски центар Бисер-Аеродром,на 1ви кат...


20.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 11:10PLAC KAJ ZLATNO BURE-KUCKOVO 350m2

SE PRODAVA PLAC OD 345 m2 PRED KUCKOVO NA PATOT KOJ ODI PREMA ZLATNO ...


15.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:54Se prodava stan 58 m2 vo Novo Lisiche, Aerodrom -Skopje

Se prodava stan 58m2 vo Aerodeom na ul Fevruarski Pohod 14/14 ,Skopj...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:49Izdavam (namesten) ednosoben stan vo Aerodrom vo nova zgrada

Izdavam kompletno opremen nov ednosoben stan(garsonjera) vo Aerodrom ...


240 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:39Страна 1 од 182

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам