Битола
                   
2204 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A3 1.9 TDI-105KS--SPORTBACK--MODEL 2006-NOVO VOZILO!!!!

AUDI A3 1.9 TDI--77KW--105KS--MODEL 2006 --KLIMATRONIK --BORD KOMP...


5.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

09 ное 08:01Промовирано

BMW (F15) X5 XDRIVE25D 2017

Опции и опрема : Abs-централен, потпирач за рака, предни воздушни...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

17 ное 19:30Промовирано

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI-90KS--MODEL 2012--REDIZAJN--NOVA!

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI--66KW--90KS--EURO 5 --KLIMA LADI ODLICNO ...


5.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

17 ное 17:30Промовирано

Fiat Grande Punto 1.4 Turbo

Kolata e vo odlicna sostojba, 1.4 t-jet motor so 120hp. Odrzhavana e...


4.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.800 €
Битола

Автомобили

Денес 03:02OPEL CORSA

Prodavam solidna opel corsa 2008 godina benzin/plin. Plinskiot ured e...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 01:55Fiat Bravo 1.9 JTD 105

Se prodava Fiat Bravo 1.9 JTD 105, pominata registracija, so mali kar...


800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 01:19OPEL S-D CORSA

1.2 Benzin Full oprema Ne uvezuvano vozilo - kupeno vo MK Registr...


4.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:26Fiat Stilo 1.9 MultiJet

Kolata e vo super sostojba, redovno odrzuvana so orginaln km. Napra...


2.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:16Peugeot 307 Panorama 1.6 HDI

Peugeot 307 1.6 hdi 109ks NAVTEQ oprema Navigacija Bord kompjuter Kl...


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:20Ford Mondeo 1.8td 1998 god. Hitno

Mondeoto e vo dobra sostojba . Pali vozi.


739 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
789 €
Битола

Автомобили

Вчера 21:58MAZDA 3 2.2D 150KS 2009G UVOZ CH

Mazda 3 2.2d 150ks Proizvedena 2009 Pominati 206 000km Servis napr...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:40Mercedes E200cdi

E 200cdi Classic Model W211 2004godina registiran do 26 06 2023 K...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:13Se prodava BMW X3 2.0

Se prodava BMW X3 benzin.stransko


4.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:54OPEL CORSA 1.3 CDTI ODLICNA

Se prodava Opel Corsa 1.3 CDTI uvezena so kompletna sredena dokumenta...


2.890 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:49SEAT LEON (COPA) 1.6 TDI 2012

SEAT LEON COPA1.6 TDI 105 ks proizveden 9/2012 godina.Kolata e vo bez...


7.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:35Mercedes C200 Navi

Se prodava Mercedes C200 Uvoz Germanija Full oprema Navigacija El...


7.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.600 €
Битола

Автомобили

Вчера 20:04OPEL CORSA 1.3 cdti 75ks 2007 registrirana korsa

kompletno servisirana novi gymi so garancija nov akumulator kli...


3.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:59Продавам OPEL Astra 1.8 16v LPG караван !

Се продава OPEL Astra 1.8 16v караван во одлична состојба. Колата има...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:39Se prodavaat delovi za Opel Tigra

Se prodavaat dekovi za Opel Tigra. Poveke informacii na 078 405 485


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:37Fiat Grande Punto Evo 1.3multijet 2012g.

Fiat Grande Punto Evo 1.3 multijet 75ks.2012god.registrirano vo bespr...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.900 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:19AUDI A4 2009 SE PRODAVA

Kolata e vo top sostojba so nitu eden denar vlog i so ful oprema + se...


8.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:09  НОВ ОГЛАС

BMW X1 X-drive

Se prodava Bmw x1 x-drive uvezeno od germanija i doneseno so vozene. ...


11.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:40VW PASSAT 1.9 TDI 105ks COMFORTLINE 2008GODINA

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks >>>●COMFORTLINE●<<< 2008GODINA!!!�...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:36  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 7/VII 1.6 TDI BLUEMOTION --105ks- 2014 GOD.

SE PRODAVA VW GOLF 7/VII 1.6 TDI BLUEMOTION --105ks- 2014 GODINA!!! ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:34Volvo s80

SE prodava 2.5d registrirano do fevruari 2023, mozna e zamena za tere...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:53Reno clio 1.2 benzin motor 43kw REGISTRIRANO - Cena povolna

Reno clio 1.2 benzin Registrirano do Noemvri 2023 nova vodna pumpa ...


1.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:47  НОВ ОГЛАС

Ford Focus 1.4 2009 benzin plin NEUVEZUVAN

Se prodava Ford Focus 2009 godina 1.4 benzin plin so 180,000 km neuve...


4.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:36Opel Corsa 1.2 TWINPORT reg 10/23ta FUL OPREMA DOBRA SOSTOJB

Opel Corsa 1.2 benzin neuvezena kupena vo MK 2004ta godina so 165000k...


1.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:21  НОВ ОГЛАС

MERCEDES E250 dizel REGISTRIRAN DO SEPTEMVRI 077698642

Se prodava mercedes e 250 godina 1999 registriran do 15.09. 2023 kol...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:18  НОВ ОГЛАС

Golf 7 4 MOTION

Se prodava golf 7 1.6TDI 105ks 4 Motion registrirana cela god 4 nov...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:03  НОВ ОГЛАС

Prodavam Peugeot 3008 1.6 e HDI

Se prodava Pezo 3008 od 2012 god. Dizel 1.6 e HDI . Kolata e vo super...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:54Opel Antara skoro nov

Se prodava Opel Antara 8 godini star kako nov so atestiran plinski ur...


11.900 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.900 €
Битола

Автомобили

Вчера 16:23Peugeot 206 1.4 benzin

Peugeot 206 1.4 benzin Full oprema(klima ispravna,el.stakla,centraln...


1.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.550 €
Битола

Автомобили

Вчера 16:13Форд Мондео 1.6 ТНГ

Рег.до 31.10.2023 со зелен картон Атестиран плин-дизна систем со окру...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:06  НОВ ОГЛАС

Fiat punto 1.2 2000godina

Fiat punto 1.2 2000godina registrirana servisirana plinski ured so A ...


1.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:59MERCEDES E300 BlueTEC HYBRID

!!!!!!!!! INFORMACII SAMO NA TEL 070339666 ZA SERIOZNI KUPUV...


11 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:58Cadillac Escalade benzin/plin top sostojba

Cadillac escalade 6.2 Platinum model so najvisoko nivo na oprema Ben...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:50  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz C220 CDI AVANTGARDE BlueEFFICIENCY Facelift

НЕМА ПОДОБРА ПОНУДА! Се продава одлично зачуван Mercedes-Benz C220...


15.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 15:422020 Range Rover Evoque D150 MHEV AWD

Автомобилот е во одлична состојба со највисоко ниво на опрема и со по...


63.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:42BANDASI ALUMINIUMSKI 5 X 112/1 7Ki AUDI A 4 SO LETNI GUMI!

- BANDASI ALUMINIUMSKI 5 X 112/1 7Ki AUDI A 4 SO LETNI GUM 225 / 45 r...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:28  НОВ ОГЛАС

CHEVROLET SPARK BENZ / PLIN [ Punto,Polo,Corsa, Golf ]

- CHEVROLET SPARK / BENZIN / PLIN - GODD. NA PROIZ. - 2005g. - REGI...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:23  НОВ ОГЛАС

Audi TT

Audi TT 2.0 tfsi, proizvedeno 2007/6 so pominati 160 000km Automatic....


9.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:15PEUGEOT RCZ 2.0 HDI

Se prodava ili zamenuva Peugeot RCZ 2.0 163hp 2011god edinstvena na p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:13Страна 1 од 56

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам