Свети Николе
                   
918 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава трактор ZETOR 10540 | traktor

Се продава трактор ZETOR 10540 со приколица ZMAJ и плуг тробразден ZE...


10.000 €
или предлог цена
01 јул 13:12Промовирано

SCANIA EUR.6/2013 GOD TANDEM

SCANIA EUR 6 / 2013 GOD /TANDEM 120 kubika , VO DOBRA SOSTOJBA


32.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Камиони

29 јун 06:46Промовирано

PEUGEOT 107 1.4HDI 50KW 2008G

🇩🇪🆕️PEUGEOT 107 1.4HDI 2008G🆕️🇩🇪 🔥🔥🔥 CENA3150E🔥🔥...


3.150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.350 €
Свети Николе

Автомобили

25 јун 08:37Промовирано

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION

Се проава VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION-2011,55kw,75ks. Од опрема посед...


5.650 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 14:53DERBI GPR NUDE 2010 GOD

Se prodava DERBI GPR NUDE 2010 GODINA Registrirano i osigurano O...


1.600 €
или предлог цена
Свети Николе

Мопеди (под 50 cc)

Денес 13:51Mercedes Sprinter 311 Cdi Maxi Tovarno Kombe 2004

Se prodava MERCEDES SPRINTER 311 2004 god 80kw, realni 420000km, nosi...


5.800 €
или предлог цена
Свети Николе

Комбиња

Денес 09:59Toyota Avensis

-KLIMATRONIK DVOZONSKI - 6 BRZINI MANUAL - GLASOVNI KOMANDI OD VOLA...


6.999 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 09:47BMW 320D TOP SOSTOJBA

Kolata e vo odlicna sostojba Novi letni gumi so bandasi✅️ 4 zimni ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 19:09BMW 530D Full oprema- Koza

Bmw 530d 170kw vo odlicna sostojba full oprema elektrika na sedista r...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 12:15FORD FIESTA 1.4TDCI 75KS 2008G

🆕️FORD FIESTA 1.4TDCI 75KS 🎲🎲🎲 2008G🎲🎲🎲 🔥🔥🔥...


3.050 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

01 јул 23:28MALAGUTI MEDISON 3 250CC 2007G

MALAGUTI MEDISON 3 250CC 2007g 🇲🇰🇲🇰Reg do 27.05.2023🇲🇰🇲🇰


1.950 €
или предлог цена
Свети Николе

Мотори (над 50 cc)

01 јул 23:27PEUGEOT JETFORCE 50CC 2007G 6400KM

🆕️PEUGEOT JETFORCE 50CC 2007G 🏍🏍🏍6400KM🏍🏍🏍 🔥🔥🔥CENA 1400...


1.400 €
или предлог цена
Свети Николе

Мопеди (под 50 cc)

01 јул 23:27PEUGEOT SPEEDFIGHT 3 2010

🏍🏍PEUGEOT SPEEDFIGHT 3 2010🏍🏍 🔥🔥🔥CENA 1400E🔥🔥🔥 ...


1.400 €
или предлог цена
Свети Николе

Мопеди (под 50 cc)

01 јул 23:27Se prodavaat tegovi za traktor

Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
01 јул 18:45Se prodavaat topcinja za navodnuvanje

Se prodava so 4 izlazi novi i river so postoli


По Договор
или предлог цена
01 јул 18:44Se prodavat gresorki

se prodavaat racni i nozna gresorka noznata ima 3 metra crevo glanc...


По Договор
или предлог цена
01 јул 18:44Se prodavaat topovi marka river

Se prodavaat topovi so postole za navodnuvanje na pcenka i soncogled


По Договор
или предлог цена
01 јул 18:44Se prodava obrakjac so 7 metli

so novi gumi i kompletno ispraven


По Договор
или предлог цена
01 јул 18:13Punto

Odlicno punto. 1.3 multi jet so 51 kv ili 70 ks. Motor na lance. Klim...


2.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

01 јул 16:37Се продава трактор ZETOR 10540 | traktor

Се продава трактор ZETOR 10540 со приколица ZMAJ и плуг тробразден ZE...


10.000 €
или предлог цена
01 јул 13:12Volvo V50 1.6 dizel MOZE ZAMENA SO MOJA DOPLATA

Volvo 1.6d 109 ks 10 mesec 2008god ekstra sostojba servisirana p...


4.999 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

01 јул 11:44Branik zaden zastava 101

Se prodava zaden branik sastava 101


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

01 јул 11:11Fiat croma

Kolata e vo ispravna sosotojba napraven golem servis INFORMACII NA T...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

01 јул 05:56Branik za audi a4 B5

Info na tel 071 389 944 Info na tel 071 389 944 Info na tel 071 389...


По Договор
или предлог цена
01 јул 05:56John Deere 965H HEDER 4.3m

Kombajnata e vo ispravna sostojba GOLEMINA NA HEDER 4.3 M mozna zamen...


По Договор
или предлог цена
01 јул 05:56RACKI ZA SEAT IBIZA I GORDOBA.....

Rackite se izraboteni od inoks 4mm debolina. Edna racka e 700den sam...


700 МКД
или предлог цена
30 јун 23:41HALBA za GOLF IV.....

Za poveke info na mob.


2.500 МКД
или предлог цена
30 јун 23:41Se prodava peda cetiricikal samo so 1000km

Se prodava cetiricikal peda 200cc motorot e Nov ima samo 1000km mozna...


2.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.099 €
Свети Николе

Мотори (над 50 cc)

30 јун 23:07Se prodava Bandasi 5x100

Odlicni I pravi so dve Novi gumi.


100 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
115 €
30 јун 23:06PEUGEOT 407

⚡PEUGEOT 407 2.0 Dizel 2005 godina⚡ 🔸SERVISIRANO FU...


3.699 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

30 јун 22:45Kawasaki Z750

🏍️KAWASAKI 🏍️ Z 750🏍️ -Novi gumi 2021 Metzeler -Servisiran ulne fi...


3.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Мотори (над 50 cc)

30 јун 22:44Mercedes E270 CDI

Mercedes E270 cdi avangard reg. Do 05.2023 Dvozonska klima Greaci n...


4.650 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

30 јун 19:32Nissan Micra

Nissan micra 1.4 16V Benzin plin so atest Klima 4 novi gumi R...


2.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.450 €
Свети Николе

Автомобили

30 јун 19:32Seat alhambra 1.9 TDI

Se prodava seat alhambra 1.9 tdi 116ks reg do 07/2022g. 6-brzini K...


2.100 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

30 јун 19:31Honda Civic 2.2 i-ctdi

Prodavam odlicno socuvana kola *novi 4 M S gumi koj sto se na kolata ...


4.799 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

30 јун 19:07Radio 📻 golf 5 passat touran

Orginalno radio za golf 5 passat touran


30 јун 18:40Bandas Sharan Alhambra golf 15

2 Celicni bandasi za Sharan Alhambra Golf 15ki 5×112


2 €
или предлог цена
30 јун 18:40Bandasi 16 ki za bmw 320

Se prodavaat bandasi 16 ki za bmw 320 so novi zimski gumi Moze i pose...


1 €
или предлог цена
30 јун 18:33kymco venox 250

se prodava kymco venox 250 vo ispravna sostojba so mk dokumenti moze ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Мотори (над 50 cc)

30 јун 18:33SE PRODAVAAT GUMI VEEIT ZADNI 13,6-28

SE PRODAVAAT DVE ZADNI GUMI VEITH 13,6-28 POVOLNI CENA:10 000 DEN...


10.000 МКД
или предлог цена
30 јун 18:06Se prodava Renault Kangoo

Renault Kangoo vo top ispravna sostojba uvezeno od Holandija pred 1 g...


3.900 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

30 јун 17:38Bmw 3 e46

Se prodava bmw 318d 116ks commonrail sistem redizajn 2004godina proiz...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
Свети Николе

Автомобили

30 јун 15:26Alfa romeo 147 1.9jtdm 2007

Se prodava Alfa Romeo 147 1.9jtdm 88kw 2007 godina registrirana do ok...


3.400 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

30 јун 15:26Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам