Крива Паланка
                   
2343 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES A160 CDI OD 2008

Voziloto e doneseno od Germanija Socuvano perfektno bez farbanici K...


3.950 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.300 €
Крива Паланка

Автомобили

12 сеп 10:07Промовирано

5x100 312mm

Diskovi 312mm 5x100 Diskovite doagjaat komplet so metalnite delovi z...


5.999 МКД
или предлог цена
Вчера 23:38Mercedes-benz E220 cdi

Se prodava mercedes E220 cdi Kolata e vo odlicna sostojba so novi gu...


4.650 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 23:38Fiat Sedici 1.9 jtd 88kw 120ks 4x4

Fiat Sedici 1.9 jtd 88kw 120ks 4x4 2007 vo odlicna sostojba garaziran...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 22:10Honda 450 CRF 3mapi

Prodavam Honda 450 CRF 3 mapi Italijanska faktura 2016 god Pali-vozi...


3.300 €
или предлог цена
Крива Паланка

Мотори (над 50 cc)

Вчера 20:59VW PASAT CC 2.0TDI 170KS AVTOMATIK HIGHLINE

Marka: VW Model: PASAT CC Motor: 2.0 TDI ( dizel ) Moknost: 170 K...


10.250 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:52AUDI A4 2.0TDI 140KS AVTOMATIK S-LINE REGISTRIRANO

Marka: AUDI Model: A4 AVANT Motor: 2.0 TDI ( dizel ) Moknost: 143 ...


8.750 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:52FORD FIESTA 1.6TDCI 90KS TITANIUM-2011

Marka: FORD Model: FIESTA Motor: 1.6TDCI ( dizel ) Moknost: 90KS...


5.250 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:51SEAT LEON 1.9TDI 105KS ECOMOTIVE-2009

Marka: SEAT Model: LEON Motor: 1.9TDI ( dizel ) Moknost: 105KS (...


5.550 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:51CITROEN C3 1.4HDI 68KS EXCLUSIVE-2011

Marka: CITROEN Model: C3 Motor: 1.4 HDI ( dizel ) Moknost: 68 KS ...


5.600 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:51VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW. 6-BRZINI HIGH LINE MODEL

VW GOLF 5 1.9 TDI FUL OPREMA--- -ALUMINIUMSKI BANDASHI -KLIMATRONI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:00RENAULT MEGANE 1.9DCI 131ks 6brzini 2011g GET AUTO

SE PRODAVA RENAULT MEGANE 1.9DCI 96KW 131KS. 2011g EURO-5 UVEZEN...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 18:51OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 110KS 2010

-NOVO NA PAZAROT..... -OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 81KW 110KS, VO HOMOLOGAC...


59 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 18:31Akumulator 75Ah

Akumulatorot e odlicen Cena fiksna Prakam po Kargo


2.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

Вчера 17:59Opel Corsa 1.3dizel 95ks 2012god

OPEL CORSA 1.3dizel 95ks 2012god 6brzini MOTOR NA LANEC 1...


4.350 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 17:32Toyota Yaris 1.0benzin 2006god

Toyota Yaris 1.0 benzin 69 KS 2006god Kolata e na 123 000km od ...


3.450 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 17:32Fiat Grande Punto 1.3dizel 75ks 2008god

Fiat Grande Punto 1.3dizel 75ks 2008god Full oprema ALUMINSKI B...


3.250 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 17:32VW POLO 1.2 BENZIN 54ks PERFEKTNO!! 2005g

SE PRODAVA VW POLO 1.2BENZIN 40kw 54ks 2005g ODLICNO ZA VOZAC POCETN...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 17:01SHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN/PLIN 2006

SHEVROLET AVEO 1.2 53KW BENZIN/PLIN SO ATESTIRAN PLINSKI URED, ORIGIN...


17 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 16:42Motor APN4

Se prodava motor APN4 vo ispravna sostojba pali vozi trajno registrir...


350 €
или предлог цена
- 22 % Попуст
450 €
Крива Паланка

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 16:07Bmw X1 Avtomatik 2.0d Xdrive

Модел:BMW X1 2.0D 184КS FACELIFT X-LINE X-DRIVE AUTOMATIC NAVI/SUV П...


13.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 16:02Pezo 206 cc Fabrika

Pezo 206cc 1.6 benzin 2002g .Reg Cela godina .Novi gumi.servis.Ekstra...


2.350 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 15:59  НОВ ОГЛАС

ALFA ROMEO 147 1,9 JTD 2003 REG+SERVIS

++ VOZILOTO E ODLICNO SOCUVANO, GARAZIRANO ++ VOZILOTO E MAKSIMALN...


1.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.750 €
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 15:41VW TOURAN 1.9TDI **EDITION** -07

🚗 VW🚘 ✔️✔️TOURAN✔️✔️ ☘️ EDITION☘️ ⚙️PLATENI DAVACKI DO REGIS...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 15:23  НОВ ОГЛАС

***TALISMAN***

EXTRA ZACUVAN TALISMAN SO MNOGU MNOGU FULL OPREMA I 4 CONTROL KASKO O...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 14:26OPEL CORSA 1.3CDTI **ECOFLEX** -08

🚗 OPEL 🚘 ✔️✔️CORSA✔️✔️ ☘️ ECOFLEX☘️ ⚙️PLATENI DAVACKI DO REG...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 13:44  НОВ ОГЛАС

BMW 318D FACELIFT EURO 5

BMW 318D 2.0d 143ks Facelift EURO 5 2010/11 godina. Avtomobilot e re...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 13:39Audi A3 2.0tdi DSG S-Tronic REGISTRIRANO

Се продава Audi A3 2.0tdi DSG S-tronic 140к.с Автоматски менувач со ...


6.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 13:23AUDI A3 1.6TDI 105KS -2013

Se Prodava AUDI A3 - 1.6 TDI 150 KS Godina na proizvodstvo: 2013 ...


13.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 13:15BMW X3 | X-DRIVE 2.0D 184KS -2012

Se Prodava BMW X3 X-DRIVE 2.0D 184KS -2012 Godina na proizvodstvo:...


16.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 13:15NISSAN QASHQAI 2.0DCI 150KS 4x4 *Pure Drive* -11

Se Prodava Nissan Qashqai - Pure Drive - 2.0DCI 150 KS 4x4 Godina...


8.800 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 13:15VW GOLF III NA DELOVI

POLOVNI DELOVI VW GOLF 3 1.8 BENZIN PRAKAME PO KARGO


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00VW GOLF V NA DELOVI

POLOVNI DELOVI VW GOLF 5 1.9 TDI PRAKAME PO KARGO


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00FIAT STILO !!!!! 1.9 JTD !!!!

Se prodava FIAT STILO !!!! 2003GODINA !!! 1.9JTD 85KW 116KS !!! RE...


1.900 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.200 €
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 12:48JEEP GRAND CHEROKEE ...2.7 CRD

- JEEP GRAND CHEROKEE 2.7 CRD - KLIMATRONIK DVOZONSKI - KOMANDI N...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 11:53Ford Fusion 1.4 TDCI 2009god. 50 kw 70 ks

Se prodava Ford Fusion 1.4 TDCI 2009 god 50 kw 70 ks.Registriran na m...


3.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 11:48Radilica i Rezervni Deloviza Opel vectra b 2.0 i Daewoo 2.0

-Radilica/0 spec/,Karter-komplet so senzor,Vodna pumpa,Uljna pumpa so...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:01VW PASSAT 8 1.6TDI DSG AUTOMATIC NAVI 2016

13799 Евра 078227781 072231828 Модел:VW PASSAT B8 1.6 TDI 120KS...


13.790 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 10:15VW GOLF 7 2.0TDI 150KS HIGHLINE DSG AUTOMATIC 2016

078227781 11999€ Модел:VW GOLF Avant 2.0TDI 150KS Highline DSG 20...


11.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 10:15TOYOTA RAV4 2.0 D4D 4X4 150KS FULL OPREMA 2015

078227781 cena do Registrcija 17000 evra TOYOTA Rav 4 2.0 4wd Per...


16.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 10:15VW TOURAN TDI 105KS BLUEMOTION COMFORTLINE 2011

078227781 Модел:VW TOURAN 105ks BLUEMOTION COMFORTLINE /Моноволу...


9.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 10:15Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам