361 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sintisajzer

Se prodava sintisajzer idealen za pocetnici kupen nov koristen mnogu ...


100 €
или предлог цена
Денес 13:00Prodavam muzicki sistem

Muzickiot sistem ne e koristen mnogu. Odlicno e zacuvan. Totalno fu...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:26Muzicki sistem

Muzickiot sistem ne e koristen mnogu. Odlicno e zacuvan. Totalno fu...


По Договор
или предлог цена
Куманово

ДЈ Опрема

Денес 09:26Piano Petrof

Продавам Piano Petrof со три педали. Одлично сочуван.


1.700 €
или предлог цена
Денес 09:19>>>PEAVEY IMPULSE 200<<< ODLICHNI!!!

На продажба 2 кутии Peavey Impulse 200 со оргинал компоненти!!! Кути...


390 €
или предлог цена
Вчера 21:56Shure SM57 LC mikrofon

кардиоидни карактеристики контурен фреквентен одговор за јасни инст...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:30Sennheiser e 604

Динамичен инструментален микрофон E 604 е микрофон со кардиоиден ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:30PRODAVAM NOV NEKORISTEN MIKROFON SENNHEISER E945

MIKROFONOT E SKOZ NOV ZICEN A VERZIJA SO KUTIJA DOKUMENTI TORBICK...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:56Microfon shure / mikrofon shure

Prodavam microfon shure socuvan komplet so kufer kako na slikite, BEZ...


210 €
или предлог цена
03 фев 20:48Sempler Roland sx

Nov vo kutija so ful semplovi Roland sx pro I Alesis


15.000 МКД
или предлог цена
03 фев 17:55Akusticni tapani sempleri

Tapani komplet ćineli hardver timpanki tapani selski i baritoni ...


400 МКД
или предлог цена
03 фев 15:16Electro Harmonix Phaser - 1980ta Vintage Pedala

Се продава phaser Electro Harmonix Small Stone, V3. Педалата е од 198...


4.000 МКД
или предлог цена
03 фев 12:05Prodavam Guild Jumbo Jr akusticna gitara NOVA

Prodavam ozvucena akusticna gitara Guild Jumbo Jr Reserve Maple, NOVA...


530 €
или предлог цена
03 фев 11:57Elektricna Gitara HANNAH MONTANA DISNEY

Socuvana vo dobra sostojba!


149 €
или предлог цена
02 фев 15:10Se prodava Tapan

Se prodava tapan malku koristen so dosta dobar zvuk


12.000 МКД
или предлог цена
02 фев 12:22Mikrofon Shure Beta 58A PGX Bezzichen..

Mikrofonot original i e kupen vo Germanija Skay Music..Vo dobra sosto...


02 фев 11:05Harman/kardon AVR 2000

Donesen od Svajcarija 280w


12.000 МКД
или предлог цена
02 фев 09:32Line 6 XD-V55 wireless microphone

Se prodava Line 6 bezzicen mikrofon


230 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
270 €
01 фев 18:25Line 6 XD-V35 wireless microphone

Se prodava Line 6 bezzicen mikrofon


130 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
160 €
01 фев 18:25Shure Unisphere model 565 vintage

Se prodava Shure vintage mikrofon


60 €
или предлог цена
01 фев 18:24Se iznajmuva ozvucuvanje

Се изнајмува професионално озвучување за секаков вид на прослави,роде...


1 €
или предлог цена
01 фев 17:36Mrezi za SHURE beta58,sm58 pg58 zicani i bezicni mikrofoni

NOVI MREZI MREZA ZA SHURE MIKROFONI ZICANI I BEZICNI BETA 58 SM58 ...


600 МКД
или предлог цена
01 фев 16:29Malbis harmonika detska

Malbis harmonika


7.000 МКД
или предлог цена
01 фев 14:22Звучници малку користени

Се продаваат звучници, малку користени, во перфектна состојба 2+1, ид...


1.800 МКД
или предлог цена
01 фев 13:54Akustichna gitara Bora Chorba (ozvuchena)

Gitarata mozhe da se vidi vo bilo koe vreme. Kontakt 078 736 800...


8.500 МКД
или предлог цена
01 фев 12:22Sintisajzer

Se prodava


100 €
или предлог цена
31 јан 17:31JUZI SOUND KAKO NOV NAJNOVI BOI 128 GB KARTICKA

Prodavam dobro socuvan juzi sound 1 so najnovi boi od set hit set za ...


500 €
или предлог цена
29 јан 23:04ZVUCNICI NOVI KUTII 12" ZVUCNIK KUTIJA PEAVEY drveni proveri

>>> PROCITAJ UBAVO <<< CENATA E FIKSNA BEZ PONUDI SE PRODAVA...


200 €
или предлог цена
Куманово

Останато

29 јан 20:52YAMAHA - MREZNA KARTICKA

Продавам МРЕЖНА КАРТА ,,AUVITRAN,,за YAMAHA дигитални миксети со ко...


200 €
или предлог цена
Куманово

Останато

29 јан 14:38Mikrofoni za tapani

Komplet 7 mikrofoni za tapani so perfekten zvuk. Spakuvani vo alumini...


180 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
190 €
29 јан 10:55KORG PA 300 professional

mnogu malko koristen 078 211 878 078 211 878 078 211 878


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
28 јан 22:19KORG PA 300 professional

mnogu malko koristen za kontakt; 078 211 878 078 211 878 078 21...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
28 јан 22:19RCF horni PEAVEY visokotonec bas basovi skretnici

PRVO PROCITAJ UBAVO ! PRVO PROCITAJ UBAVO ! SE E NOVO 1... 12...


330 €
или предлог цена
28 јан 21:32Se prodsvaat Nalbantov pikapi i sennheiser slusalki

Se prodavaat Pikapi NALBANTOV ( SREBRENI,CRNI I CRNI 8X SO POTENCIO...


123 €
или предлог цена
28 јан 15:23RCF ART 500 2X700 WAT PASIVNI

Prodavam zvucnici rcf orginal art 500 2x700w vo super sostojba jaki i...


28 јан 11:53BUBA BUBICA MIKROFONI

NOVI BUBICA MIKROFONI SO DZEK 3,5MM I DOLZINA NA KABEL 1 M


300 МКД
или предлог цена
27 јан 23:19Pojacalo Blackstar HT 40 - Lampas EL34

Се продава лампаш Blackstar HT Club 40, прва генерација. 4 лампи (2 ...


21.000 МКД
или предлог цена
27 јан 16:37PRODAVAM NOV NEKORISTEN SHURE BETA58A MIKROFON

PRODAVAM NOV NEKORISTEN ZICEN MIKROFON SHURE BETA58A SO KUTIJA DOKUME...


6.150 МКД
или предлог цена
26 јан 14:53Behringer 1002fx i 1202 Mikseti

Se prodavaat odlicno socuvani Behringer 1002fx 10 kanalna mikseta so ...


80 €
или предлог цена
26 јан 08:51Zvucnici snagatori

Povece zvucnici aktivni Rcf 735 mk4 15 Jbl basovi max 12 Neuman 3...


3.000 МКД
или предлог цена
25 јан 11:50Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам