2349 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 22:22Промовирано

Komplet kujna

Cena 300 za kujna , 500 evra zaedno so frizider i sporet( ili po dogo...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 09:32Промовирано

Се продава кревет со два душека и фиока

Се продава кревет за во детска соба, со два душека, долниот во фиока ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

13 авг 07:17Промовирано

Rampi za parking / blokator

Prodavam novi parking blokatori


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 12:04Брачен кревет

Брачен кревет со стандардни димензии, користен, дрвена изведба, со д...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 11:44Комоди, изведба од чисто дрво

Две идентичникомоди од дрво со дискретна орнаментација. Димензија 95...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:44Две бироа, дрвена изведба

Се продаваат 2 бироа со по еден вграден бокс фиоки, како и две канцел...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:43КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО :

КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО : 1. Регал во три дела од темно ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:43SPORET kombinovan plin i struja

Prodavam kombinovan sporet na plin dve i dve ringli na struja.. Rerna...


1 €
или предлог цена
Денес 11:37IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 11:26KLIMA UREDU VIVAX AEMIS 2.5kw DC INVERTER

Го имаме одговорот за високите температури – Vivax 09CH25AEMIs инверт...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:10Servis za klima uredi /montaza na klimi

Vrsime servis, cistenje, montaza i prodazba na klima uredi od ovlaste...


1 €
или предлог цена
Денес 10:10Fotovoltaici - sistemi za firmi i domakinstva

Instalacija na fotonaponski sistemi za firmi i domakinstva - fotovolt...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Денес 09:28Keramidi

Prodavam keramidi okolu 230kom vinicki Gi prodavam komplet 10den/1k...


10 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 09:11PLINSKA BOCA 10 KG

Plinska boca 10 kg.


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 06:52Se prodava Alfa plam racional 70

Se prodava pecka za parno greenje Alfa plam Racional 70 , koja raboti...


25.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:14Prodavam samo krila od aluminiumski prozori

Aluminumski krila so termopan staklo, dve stakla. Ramki od prozorite ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:09Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:49Polica za skladiranje

Se prodava polovna polica, so mnogu prostor za skladiranje.


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:37Диспанзер за житарки

Продавам малку користен диспанзер за житарки


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 17:09  НОВ ОГЛАС

Nova moderna klub masa

Klub masa od dimeno staklo i zhelezni nogarki. Dobiena na podarok, ...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 16:53  НОВ ОГЛАС

Nov nekoristen moderen trosed

Temno sin trosed moderna izrabotka. Se prodava bidejki bojata ne odgo...


480 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 16:43  НОВ ОГЛАС

ГОРЕЊЕ стара исправна машина

Сосем исправна машина за перење, купена нова користена 5-6 години. С...


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 16:24Две микробранови печки CROWN SAMSUNG

Целосно исправни, користени само 4 години.


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:23Столици со инокс конструкција

Пет столици во одлична состојба во однос на конструкцијата. Оригиналн...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:23BAGAT Danica машина за шиење со кабинет

Исклучително малку користена Доколку машината ви одговара, цената е ...


4.200 МКД
или предлог цена
- 32 % Попуст
6.200 МКД
Вчера 16:23Клима уред ФИЛИА 2,5 кв

Клима уред FILIA kupen 2007 година, користен 7 години. Целосно во фу...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 16:232 кревета споиви во брачен

Се продаваат два кревета од чисто дрво (фурниран орев) со вредност на...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 16:22Panel za greenje 2.5kw

Francuski Panel za Greenje. Koristen 1 sezona. Dosta socuvan. Izra...


2.600 МКД
или предлог цена
Вчера 16:22Najeftin inverter klima ured

Го имаме совршениот одговор за високите температури – Vivax 12CH35AEF...


20.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:11Prodavam klima dobiena na poklon

Klimata e inverter, nova, neotpakuvana. 3.5 kw.


36.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:16  НОВ ОГЛАС

Parketar

Parketarski uslugi mestenje na parket, prereduvanje na star parket, s...


6 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:00Се продаваат два душека 200 х 90

Де продаваат два душека, многу малку користени, од Алмеро Гостивар, д...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Душеци

Вчера 11:28IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka masicki,маса,масичка,маси,масичк

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 Novi,neotpakuvan...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Вчера 11:10Univerzalen nov ciklon filter za pravosmukalka (Samsung).

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 Filterite se uni...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:10Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 NOVI KREVETI,Zna...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 11:07Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan isprave

Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan ispraven


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:54MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:00Se prodava kozen dvosed

Se prodava kozen dvosed so dimenzii 190sm na 90 sm. Dvosedot e malce ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 09:39KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
Вчера 09:34Komplet kujna

Cena 300 za kujna , 500 evra zaedno so frizider i sporet( ili po dogo...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 09:32ROLETNI VARIOLAJT ROLO ZEBRA VENECIJANER KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:30prodavam ac klimi klima 3.5 kw Beko

Klimata e vo ispravna sostojba , montirana e moze da se proba i da se...


6.150 МКД
или предлог цена
Вчера 09:30Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам