67 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VIOLINI-VIOLINA

NOVI ODLICNI SKOLSKI VIOLINI 2/4,3/4 i 4/4 KOMPLET SO GUDALO KUFER I ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:05KARAOKE ZVUCNIK NJOY 15-2U AntiX 15 inc EKSTRA MODEL

Караоке звучник NJOY15- 2U AntX Квалитетен караоке звучник RMS-100W ...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:21Prodavam Alesis Nanoreverb procesor

Prodavam Alesis nanoreverb procesor so 16 efekti eho hal moze da se s...


80 €
или предлог цена
Вчера 11:09STALAK - POSTOLJE ZA ZVUCNIK - ZVUCNICI - KARAOKE

STALAK - POSTOLJE TELESKOPSKI ZA SEKAKVI ZVUCNICI KARAOKE ILI OBICNI ...


1.800 МКД
или предлог цена
22 сеп 14:44Suhr Pickup Set SSH ML ML

Prodavam HSS loaded Suhr Pickup Set ! Najvisoka klasa na guitar picku...


320 €
или предлог цена
21 сеп 23:01FBT Verve 15s SUB 700W RMS

Za zameni i cenkanje ne razgovaram !!! Prodavam odlicno socuvani FBT...


700 €
или предлог цена
21 сеп 23:01GITARI GITARA

-NOVI KLASICNI GITARI ODLICNI ZA POCETNICI SO FUTROLA I TRZALICI PO C...


3.999 МКД
или предлог цена
21 сеп 18:14Epiphone Sheraton by Gibson KOREA

Epiphone Sheraton by Gibson made by Samick Korea 2002g najdobrata ser...


800 €
или предлог цена
18 сеп 18:36Yamaha HS8S Subwoofer

Prodavam Yamaha Hs8s Subwoofer Moze da se vidi i proba vo sekoe vre...


28.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 18:36Xotic SP Compressor

Eden od podobrite compresori/booster nekogas proizvedeni.Pobarajte na...


140 €
или предлог цена
15 сеп 01:31Shure KSM32 USA

Продавам прекрасен Large Diaphragm VINTAGE SHURE KSM32SL купен од US...


500 €
или предлог цена
15 сеп 01:30Ilok 1st Gen

Pace Ilok 1st Ge n1800den Moze da se prati i po kargo !


1.800 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

15 сеп 01:29STALAK - POSTOLJE ZA ZVUCNIK - ZVUCNICI - KARAOKE

STALAK - POSTOLJE TELESKOPSKI ZA SEKAKVI ZVUCNICI KARAOKE ILI OBICNI...


1.800 МКД
или предлог цена
01 сеп 23:29CAD Audio ICM 417 condenser overhead

Prodavam odlicni condenser mikrofoni Americki cAD Audio ICM 417 vo do...


3.500 МКД
или предлог цена
23 авг 07:59Bass 18 inch

Hk linear 3 Lr 118sub 8ohm B&C driver vo perfekna fabricka sostojba ...


250 €
или предлог цена
21 авг 12:23Fbt HP 1000 snagator

Zacuvano pojacalo Balanced Inputs Jack ¼” XLR-F Impulsive powe...


21 авг 12:23Seymour Duncan..Suhr Guitar Pickups

Prakjam po kargo !


100 €
или предлог цена
11 авг 21:08Bass drum kick pedal

Novo nekoristeno. BEZ ZAMENI I PONISKA CENA Prakjam po kargo


2.000 МКД
или предлог цена
11 авг 21:04Prodavam Original grcko bizuki

Prodavam grcko buzuki ili menuvam dajte ponuda


200 €
или предлог цена
04 авг 12:20Morley Wah Mark Tremonti Signature

Prodavam Morley Wah Signature Mark Tremonti Sostojba 10/10 moze da se...


8.500 МКД
или предлог цена
03 авг 03:46Presonus Digimax LT 8Ch ADAT made in USA

Prodavam odlicno socuvan 8 channel ADAT interface.Perfekten za extens...


03 авг 03:45Fender USA Stratocaster/Telecaster

Fender American Professional Staggered Stratocaster/Telecaster Tuning...


03 авг 03:45MXR 10 Band Equalizer

Prodavam dobro socuvan MXR 10 Band Silver Equalizer. Unikatna sprava ...


140 €
или предлог цена
22 јул 23:05SE PRODAVA DARABUKA EMIN PERCCUSION 23cm EXTRA TON

Darabukata e extra socuvana i ima extra ton . -23cm -Original Emin ...


200 €
или предлог цена
17 јул 14:22Apex Big Bottom C2 Bass Compressor

Prodavam super zacuvan Apex Big Bottom C2 sidechain compressor za bas...


250 €
или предлог цена
03 јул 11:06Pioneer vufer za vo kola / Subwoofer system TS-WX206A

PRAKAM PO KARGO Se prodava Pioneer vufer za avtomobil, mnogu malku...


199 €
или предлог цена
23 јун 12:10MXL V63M STEREO X/Y CONDENSER MIC

Odlicen stereo X/Y mic Koristen 2 godini vo studio sostojba 10/10 ne...


9.000 МКД
или предлог цена
01 јун 09:44Electro Harmonix Signal Pad Passive Attenuator

Prodavam Electro Harmonix Signal Pad Passive Attenuator made in USA n...


01 јун 09:44Prodavam Original grcko bizuki

Prodavam ili menuvam grcko buzuki


200 €
или предлог цена
18 мај 21:10Komplet cineli

Koristeni


290 €
или предлог цена
02 мај 21:22Se prodavaat profesionalni zvucnici

Zvucnicite se prodavaat GBL


550 €
или предлог цена
02 мај 12:34Laney Linebacker 50 Reverb

Koristen- zacuvan


30 апр 19:21Se prodava BOSS GT- 6 guitar effekts processor

Procesor za efekti na gitara.


190 €
или предлог цена
30 апр 19:14Kuferi za Sajzer i Stalka

Prodavam kuferi za sajzer eden orginal eden e praven 078724363


85.214 €
или предлог цена
05 апр 20:33Shure Beta 87A

Shure Beta 87A kupen od Guitar Center USA pred 6 god Moze da se vidi ...


230 €
или предлог цена
15 мар 13:12Strat Vintage Gold Tuners 1500den

Stimerite se novi izvadeni od korejski Squier moze da se vidat bo sek...


1.500 МКД
или предлог цена
10 мар 03:15Yamaha Nathan East signature EQ NE 1

Prodavam Yamaha Nathan East signature EQ odlicna sostojba koristeno s...


7.000 МКД
или предлог цена
03 мар 12:23BEZICEN AKTIVEN ZVUCNIK (KARAOKE) 2 MIKROFONA+DALECINSKO

Бренд: EAGLESTAR Технички карактеристики и параметри Музичка кутија...


12.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

18 фев 13:43  Dj Oprema (Pioneer CDJ 100 S + Mixer)

Prodavam mnogu zacuvana dj oprema, raboti perfektno bez nikakov probl...


12.000 МКД
или предлог цена
Кочани

ДЈ Опрема

16 фев 08:41Hohner Morino IV 120C

Hohner Morino IV 120 C купена од Германија во 2016 година. Хармоникат...


5.000 €
или предлог цена
28 јан 19:08Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам