465 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Oprema za mlekara

Se prodava kompletna oprema za mlekara so kapacitet od 5000l/h Paste...


250.000 €
или предлог цена
11 авг 10:44Промовирано

STRAFILICA BLACK+DECKER

Nova strafilica so vgradena baterija


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:30Delilica za testo

Se prodava profesionalna delica za testo Italijanska. Koristena 1 god...


11.000 €
или предлог цена
Денес 12:35Pica formatizer

Se prodava pica formatizer, ispraven vo odlicna forma Pece do 160 C


999 €
или предлог цена
Денес 12:34Se prodava nov kabel 3x1.5, 5x2.5 i 5x6 za instalacija

Se prodava nov kabel za strujna instalacija (poln) od proizvoditel PR...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:47Inverter инвертер сервис servis

Поправам секаков вид на инвертери апарати за заварување миг, тиг(AC/D...


15 €
или предлог цена
Вчера 17:21Се продава НОВА машина за нашивање вреќи

Се продава НОВА машина за нашивање вреќи KingStar GK26-1A, исто така ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:45Штрафови

👉👉👉Продавам штрафови 👈👈👈🔩🔩🔩Должина види слика🔩🔩🔩 👓👓👓�...


1 МКД
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 МКД
Вчера 09:43STRAFILICA PARKSIDE (bormasina)

Nova so baterija Viber +306999510972


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:28STRAFILICA REIKEL

Nova bateriska strafilica


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:11Grajfer, kran,hiab,palfinger

Palfinger,malku koristen . Osteten! Poveke info na tel. 070210220


2.000 €
или предлог цена
11 авг 23:42Masina za tecnosti!!!!!!!

Se prodava masina za polnene na tecnosti avtomatska masinata ne e r...


2.000 €
или предлог цена
11 авг 17:03Uv printer

Uv printer Starjet 9060 so dve glavi CMYK plus belo Ciler ,Vakum ...


8.490 €
или предлог цена
11 авг 14:29БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ МОТОРИ

ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ МОТОРИ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 0...


1 €
или предлог цена
11 авг 13:37Сушара, SUSHARA, SUSARA, SUSARI, СУШАРИ

Се продаваат нови сушари со капацитет од 100 до 1100 кг. за овошје, з...


1 €
или предлог цена
11 авг 12:23Mini Bageri i gradezna oprema

Prodavam: Mini bageri novi Korpi za mini bageri Vibraciski ploci (...


9.000 €
или предлог цена
11 авг 11:09Vibro ploca ZABA

Prodavam nova vibro pllca (zaba)


2.100 €
или предлог цена
11 авг 11:09Masina za secenje asfalt - beton

Prodavam koristena masina za secenje asfald - beton vo ekstra sostojb...


1.300 €
или предлог цена
11 авг 11:09Vibro ploca PEGLA

Prodavam nova vibro ploca (pegla)


1.000 €
или предлог цена
11 авг 11:08Oprema za mlekara

Se prodava kompletna oprema za mlekara so kapacitet od 5000l/h Paste...


250.000 €
или предлог цена
11 авг 10:44Se prodava Hilta einhel

Hilta einhel tel 072271864


200 €
или предлог цена
10 авг 20:47OBREZIVACKA JUKI

SE PRODAVA OBREZIVACKA JUKI DLM 5200 N (SECE I SIE ) VO ODLICNA SOSTO...


300 €
или предлог цена
10 авг 17:27SE PRODAVA MASINA ZA SIENJE JUKI IGLEN TRANSPORT

MASINI ZA SIENJE JUKI IGLEN TRANSPORT DLN5410N VO ODLICNA SOSTOJBA ...


300 €
или предлог цена
10 авг 17:26INVENTAR ZA KONFEKCIJA

-masa za kroenje -stolce na vrtenje -pomosni masi za vo proizvost...


1.234 €
или предлог цена
10 авг 17:26INDUSTRISKI MASINI ZA SIENJE JUKI

Se prodavaat industriski masini za sienje juki 100 parcinja i golem i...


1 €
или предлог цена
10 авг 17:26Електро мотор 22kW GAMAK

Моторот е во исправна состојба, користен е само 2 часа. 22kW, 2945rp...


75.000 €
или предлог цена
10 авг 11:01Hilti diamantska busilica

Vo dobra sostojba 078712086 niko


950 €
или предлог цена
10 авг 10:08Dolmar motor motorna pila 1800w

Made in germani


110 €
или предлог цена
10 авг 10:08SOLO MOTORNA PILA stihl dolmar MOTORCE

Na mesavina germanska ispravna


140 €
или предлог цена
10 авг 10:08Bosch motorna pila kako nova

Samo ednas upotrebena germanska


145 €
или предлог цена
10 авг 10:08Pumpa za gadna voda 4 taktna 11ks

7.5cm crevo germanska do 30mm kamencinja gi frla bez problem honda mo...


330 €
или предлог цена
10 авг 10:07Makita hilti torna

Vo dobra kondicia 64j naj jaka torna 35kg


890 €
или предлог цена
10 авг 10:07Bosch bormasina torna hilti

Vo super sostojba


650 €
или предлог цена
10 авг 10:07Aparat za zavaruvanje co2 inverter

Nov na elektrodi i co2 naj nov model bez boca vari


330 €
или предлог цена
10 авг 10:06PRODAVAM GRADEZNA DIGALKA SO MONOFAZEN MOTOR

Gradezna digalka so monofazen motor 2.2kw Sajla 30 metara Korpa za p...


По Договор
или предлог цена
09 авг 18:37MLIN ZA STOCNA HRANA MOZE I ZAMENA

MLIN ZA STOCNA HRANA MOTOR 5.5KW NA KAMEN


По Договор
или предлог цена
09 авг 18:37Kanterica Holzher Arcus 1334

Prodavam kanterica Holzher Arcus 1334 Kupena od Anglija i servisiran...


1 €
или предлог цена
09 авг 17:40kontroler za inkubator

Се продаваат нови контролери за инкубатори Краток oпис: Контролерот...


3.200 МКД
или предлог цена
09 авг 16:44Bure od orev

Se Prodava bure od OREV,ocuvano.Staro e 50 godini. Pogodno za cuvanje...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
09 авг 07:27Se prodava masina za Tutun

Se prodava masina za tutun ne e koristena dolgo vreme


20.000 МКД
или предлог цена
08 авг 09:06Zmaj 133 Kombajn

Се продава во работна состојба, може да се виде и проба во секој моме...


По Договор
или предлог цена
08 авг 08:58Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам