Битола
                   
2450 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW. PASSAT B7 1.6TDI BLUEMOTION (151 800KM. GARANCIJA)

VOLKSWAGEN PASSAT B7 1.6TDI 105KS. BLUEMOTION SO 6 STEPEN MENUVAC, PE...


9.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

17 јун 21:05Промовирано

HYUNDAI I30 1.6 CRDI--90KS--MODEL 2008--SERVISNA KNIGA--NOVO

HYUNDAI I30 1.6 CRDI-90KS--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO -...


4.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

09 јун 21:07Промовирано

BMW 2.0 diesel 116d 2010

BMW 116d 116КС Се продава BMW во многу зачувана состојба. Колат...


5.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.700 €
Битола

Автомобили

25 јун 09:39Промовирано

AUDI A3 2.0 TDI

Se prodava Audi A3 2.0 16v 140hp Kolata e vo perfektna sostojba bez d...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:39Maserati Ghibli 3.0 v6

Maserati Ghibli 3.0 diesel 2015g 83.000km Celosno servisiran 4-Novi M...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:33BMW 650i

2014 BMW 650i - MK tabli registrirano cela godina 560 konji ( chipova...


44.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:33FOFD FOKUS 1.8 TDCI 85KW 115KS 2004GOD

SE PRODAVA FORD FOKUS VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRAN DO 25/ 02/2023...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:12mercedes e 300 de amg line

mercedes e 300 de dizel plagin hibrid amg line


75.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:00FIAT PUNTO 3ka 1.2 / 44kw / BENZIN / PLIN

- FIAT PUNTO 3ka 1.2 / 44kw. - PUNTOTO E KUPENO OD AVTO SALON VO MK....


3.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.550 €
Битола

Автомобили

Денес 16:53FIAT SEDICI 4X4

FIAT SEDICI POGON 4X4 - MOTOR 1.9 DIZEL - 120 KS - MENUVAC SO 6-BRZI...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:49RENAULT MEGANE 1.9 DCI-131KS-KLIMATRONIC-TEMPOMAT

RENAULT MEGANE SO ODLICEN EKONOMMICEN MOTOR 1.9 DCI - 131 KS - MENUVA...


5.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:49SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS OD > GERMANIJA< REDIZAJN

- SEAT LEON 1.9 105 KS ECOMOTIVE - REDIZAJN Registriran CELA GO...


5.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:45MINI ONE 1.6 BENZIN REGISTRIRAN CELA GODINA

1600 KUBICI 105 KONSILI 2002 2003 REGISTRIRANO SERVIS NAPRAVEN 3300 S...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:43Peugeot 206 1.1 Benzin odlicno

Se prodava Pezo 1.1 benzin odlicno bez mana osnoven model odrzavano i...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:30OPEL CALIBRA 16V

Kolata e vo odlicna sostojba Od oprema poseduva Klima Siber Abs Se...


1.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:42SE PRODAVA BMW E60 530D 218ks AUTOMATIC (TOP SOSTOJBA) !!!

KONTAKT SAMO NA OVAJ BROJ: 076-720-148 BMW E60 530D 160kw/218ks ...


6.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:40AUDI A3 SPORTBACK 1.9TDI 105KS 2008G EXTRA

AUDI A3 SPORTBACK 1.9TDI 105KS 3 VRATI 2008 GODINA MOTOR MENJAC PODVO...


5.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:37Fiat punto 1.2 benzin 165 000 km reg.. do 2023

Fiat punto 1.2 benzin Ima elektrika na stakla , city volan abs Radi...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.299 €
Битола

Автомобили

Денес 15:25Peugeot 308 benzin / plin

Peugeot 308 1.4 benzin/plin 2008 god, 165 000 km, kupena od Peugeot M...


4.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:16Toyota Rav4

Se prodava Toyota rav 4 2.2 177ks .reg.do 20.05.2023+zelen karton.na...


7.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 €
Битола

Автомобили

Денес 14:51Mercedes E200 benzin/plin

Registrirana Plin namesten nov (sistemot e 530evra) Klima Dva kluc...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Битола

Автомобили

Денес 14:49Motor 1.25 16v i 1.4 ford fiesta ka puma escord

Motorite se bez mana mozi da se probaat poveke info na 075 964 991


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:42Ford focus fokus 1.4 zetec delovi

Se so vi treba do posledno strafce...kolata e fabrika pominati 129 il...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:42Opel Astra Cabrio Twintop PERFEKTNA!!!

ITNO!!!! Prodavam Opel astra Twintop cabriolet 2008 godina vo perf...


4.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:39Renault Laguna lll

Renault laguna 3 2008g. 2.0 150ks,Registrirana do Oktomvri 2022g. + z...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.350 €
Битола

Автомобили

Денес 14:38Mercedes C 220d 9G-tronic AMG-Line 2017 Cam.CarbonAmbient

Uvezena od Germanija Registrirana i servisirana Maximalno sočuvana Mn...


28.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:21Golf 5 1.9TDI

Se prodava golf 5 vo odlichna sostojba navreme odrzhuvan i mnogu zach...


5.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:16FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 2007

KOLATA E DOMAKINSKI CUVANA, REDOVNO SERVISIRANA, GARAZIRANA, VO ODLIC...


4.199 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.400 €
Битола

Автомобили

Денес 14:06Mercedes R350 CDI 4Matic

Voziloto e kupeno vo Makedonija, redovno odrzuvano vo MakAutoStar, ga...


17.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:03Se prodava

Kolata e vo top sostojba Napraven golem servis So ful oprema Novi ...


8.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:03Se prodava Renault Megane

Se prodava Kolata e vo dobra sostojba koza Klima Tempomat


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:03Citroen C3 1.4 so plin, 2010, socuvan, ekonomicen

Se prodava Citroen C3, 1.4, 2009 godina so fabricki, atestiran plins...


4.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:48Se prodava Buba 1.9 TDI

Se prodava buba vo odlicna sostoja, registrirana 13.06.2022 Napraen ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:33Mercedes E 220 W210

Prodavam dobro zacuvan mercedes e220 obicen dizel mozi zamena ...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:04Golf 7 Bluemotion/Highline PARK PILOT registriran

Edinstvena vo MK so ova fabricno nivo na oprema VW Golf 7 Bluemotion/...


11.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00PASSAT B6 FSI 2.0 full oprema

servisiran odlichen zachuvan 17ki sportski bandazi Dopolnitelen ko...


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Spark,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

-- FIAT PUNTO 3ka 1.2 / 44kw. - PUNTOTO E KUPENO OD AVTO SALON VO MK...


3.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.550 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00Skoda Fabia 1.2 Benzin carineta Germanska-Ibiza,Polo

Skoda Fabia 1.2 benzin , kolata e servisirana (smenato lance,maslo,fi...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00Seat Leon 1.6Tdi 77kw Euro 5 Carinet modelska 2011g- Golf

Seat Leon 1.6TDI 77kw Ecomotive , REDIZAJN ! Euro 5 ! Uvezen od Germa...


6.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00VW Fox 1.2 modelska 2007god carinet germanski - Polo,Corsa

Vw Fox 1.2 Benzin uvezen od Germanija plateni site davacki do registr...


2.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Spark,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- FIAT DOBLO 1.4 / 57 kw - DOBLOTO E KUPENO OD AVTO SALON VO MK. - ...


3.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Chevrolet Aveo 1.2 benzin/plin

Se prodava Chevrolet Aveo 1.2 benzin/plin. Napraven e golem servis i ...


2.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Honda Civic 2.2 Dizel

Увоз од Германија Honda Civic со високо ниво на опрема. 5 врати 2.2...


4.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.850 €
Битола

Автомобили

Денес 12:54Страна 1 од 62

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам