5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

"BONSAI" - Prodavam Bonsai!

Prodavam "Bonsai" cuvano vo domasni uslovi!


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина, Хортикултура

Денес 18:11Мрежа за палетирање - Mreza za paletiranje

Се користи за пакување и транспортирање на производи како што се зел...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина, Хортикултура

09 јул 13:24Саксии за производство - Saksii za proizvodstvo

- Саксии за производство на цвеќе - Саксии за зимзелени декоративни ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина, Хортикултура

09 јул 13:24Адаптери и приклучоци за канистер 1 тон

Адаптери и приклучоци за канистри од 1 тон. Adapteri i priklucoci za...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина, Хортикултура

09 јул 13:17Мрежа за сенка - Mreza za senka

Мрежите се изработени од ПП филм со UV стабилизација имаат гаранција ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина, Хортикултура

29 јун 14:12Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам