Аеродром
                   
1692 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kompjuter i monitor

Монитор: Philips 244e Матична плоча: Foxconn p55a Процесор: Intel(...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

09 јун 19:05Промовирано

Instalacija na Windows 10, format, cistenje od virusi

- Instalacija na Operativen sistem Microsoft WINDOWS 10"kako i najnov...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 19:21Display za macbook pro 13 mid 2012

Prodavam display za macbook pro 13 mid 2012. Ser. no. C02HK1H6DTY3. ...


100 €
или предлог цена
Денес 19:21Western digital red 6tb so garancija

3.5 inch hdd 6tb western digital red - garancija do 06.2023


8.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
9.300 МКД
Денес 18:12AMD ryzen 2600 3.4ghz 6 core so garancija

Amd ryzen 2600 3.4 up to 3.9ghz 6 core 12 threads - 9500 denari - gar...


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
Денес 18:10Monitor

-Samsung SyncMaster P2270!!! -Golemina 22'!!! -Full HD - 1920x1080!!!...


111.111 МКД
или предлог цена
Денес 17:45Servis za kompjuteri

Servis za kompjuteri vi nudi: - Preinstaliranje na Windows 10, 8, ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 17:45Ekrani

15.6' 40 pinski standard! 15.6' 40 pinski slim! Odlicni ekrani!!!


1 МКД
или предлог цена
Денес 17:45HP Pavilion G6 So intel i5 / 6Gb ram/1Tb HDD 15.6" LED ekran

Prodavam socuva laptop HP Pavilion g6 kompletno ispraven so i5 proces...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 16:33  НОВ ОГЛАС

Riser V013 Pro rajzer,rejzer mining

Prodavam novi rejzeri V013 Pro so termometar cena 550 den


550 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 15:33Prodavam Rig so 4 graficki karti 6gb + 2 slota

Prodavam Mining Rig so 4 graficki karti (6gb) Geforce RTX 2060 so ust...


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 15:1660 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci. Monitorite se ak...


2.590 МКД
или предлог цена
Денес 14:54ROLINE KVM Switch, HDMI 4K, USB, 1 User - 2 PC

ROLINE KVM Switch, HDMI 4K, USB, 1 User - 2 PC,2-Port HDMI KVM Switch...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Денес 14:32Laptopi Dell Core i5, Core i7 najniski ceni vo MK

Pristignata Nova kolicina!!! Malku koristeni laptopi Acer, Lenovo,...


65 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:53ODLICEN LAPTOP LENOVO ssd

Laptopot è vo odlicna sostojba i e mnogu brz i pogoden za ucenici i s...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:20Prodavam Apple MacBookPro I7, 8GB/500GB, kako nov.

Prodavam perfekten laptop MacBook Pro so I7 processor, 8GB ram, 500 G...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:54Lenovo T460

Odlichno sochuvan, so: I7 procesor 6ta generacija 16gb ram 256gb s...


15.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.000 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:00HP Pavilion 15-n266ez cor i5 8g ram PRODAVAM nk

Prodavam Pavilion 15-n262ez odlicno socuvan,baterija drzi nad 3h,inst...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:50Monitor 24" Dell P2422H FullHD glanc nov so GARANCIJA

--Monitor 24" Dell P2422H FullHD IPS DP/VGA/HDMI. --GLANC NOV VO KUT...


150 €
или предлог цена
Денес 10:35Toshiba Satellite Pro R50 i5 ram8g PRODAVAM nk

Prodavam Toshiba Satellite Pro R50-B-12R Notebook 39.6 cm (15.6") HD ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:10HP FOLIO 1310EF. SO I5 PROCESOR. VIDI OGLAS.

HP FOLIO 1310EF. SO I5 PROCESOR. SSD 120GB HARD DISK. PUKNAT EKRAN I ...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:06ASUS SONIC MASTER SO I3 PROCESOR. VIDI OGLAS.

ASUS SONIC MASTER. RABOTI SE BESPREKORNO. SAMO IMA MAL PROBLEM SO FLE...


3.700 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:06Inspiron 15 5567

prodavam poloven Dell Inspiron 15 5567 opis vo slikite go prodavam...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:52Dell Latitude E5450 14" Core i5 PRODAVAM

Prodavam DELL LATITUDE e5450 sodocking station odlicno socuvan ..bat...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:5090W 19.5V 4.7A Ac Adapter Laptop Charger for SONY Vaio

90W 19.5V 4.7A Ac Adapter Laptop Charger for SONY Vaio


700 МКД
или предлог цена
Денес 09:29Hp dl380p 2x e5 2670v2 128gb ram

Prodavam server vo top sostojba so slednata konfiguracija Cpu inte...


799 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

Денес 01:09Western digital red 3tb so garancija

4 x 3.5 inch hdd 3tb western digital red - 4000 parche - garancija do...


4.000 €
или предлог цена
Денес 01:09Wacom Volito 2 Graphics Tablet A6 Pen and USB Draw Paint

Wacom Volito 2 Graphics Tablet A6 Pen and USB Draw Paint,nov vo kutij...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 22:07DELL LATITUDE E6410 i5 128GB SSD 4GB RAM

MNOGU BRZ I IZDRZLIV KVALITETEN BREND LAPTOP OD SERIJATA LATITUDE E64...


5.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:57NOV KOMPJUTER i3-Comet Lake,M.2....

Se prodava nov kompjuter so slednive komponenti: -Intel Core i3-10320...


19.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:58NOV KOMPJUTER i5-KF,16GB,M.2...

!!!!!!! CENA 30000den.!!!!!! -Intel Core i5-11600KF Rocket...


31.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
34.000 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:584G Ruter

Nov 4g ruter raboti so sim card,pogoden za vikendici i za vo stranstv...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 16:55graficka karticka Gainward gtx560Ti- 1024M GDDR5

graficka karicka Gainward geforce gtx560Ti- 1024M GDDR5


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 16:38Tesla Tablet M8WK Windows

Se prodava Tesla Tablet. Tabletot e kako nov nema nikava grebnatina. ...


2.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 15:46Матична ASRock N68C-S UCC со процесор, РАМ и напојување

Се продава матична ASRock N68C-S UCC заедно со процесор AMD Athlon II...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:06ODLICNO SOCUVAN LAPTOP HP 250G3

PRODAVAM LAPTOP HP 250 G3 Procesor INTEL i3 4005U, MNOGU MALKU E UPOT...


8.900 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.200 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:05Ergonomski kompjuterski fotelji - stolici

Се продаваат 8 ергономски канцелариски столици, поединечно или сите з...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 11:44HDMI Cable High Speed Braided 1.5m-20m - Novi

HDMI Cable M/M HD 3D High Speed Braided HDTV RoHS HDCP with ferrite p...


Вчера 11:27Caddy SATA SSD HDD - Novi

HDD Caddy 12..7 mm and 9.5 mm replaces the optical drive and allows y...


550 МКД
или предлог цена
Вчера 11:12CyberPower Surge Protector Essential 6x Sockets - Novi

CyberPower Surge Protector Essential 6x Sockets with overload protect...


Вчера 11:10ADATA Ultimate SU650 M.2 2280 480GB - Novi

ADATA Ultimate SU650 M.2 2280 480GB SATA III 3D NAND Internal Solid S...


2.990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:05Страна 1 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам