Охрид
                           
1491 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нови студија во центар 1100 ,1300 денари со паркинг

Вонсезонски ОД 01 НОЕМВРИ 1100 денари за студио апартман 2+1 до три л...


1.100 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

06 ное 13:52Промовирано

Се продава стан во Охрид,можна замена за стан во Битола

Се продава стан во Охрид 73m^2 и гаража 18m^2. Moжна замена за стан ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 12:22Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 19:55Промовирано

Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:39Туристички апартмани

Се издава апартман во централно градско подрачје во непосредна близин...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:39Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:16KUPUVAM EDNOSOBEN STAN VO OHRID

Kupuvam ednosoben stan vo Ohrid, stanot da bidi na ubava lokacija, mo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:00Izdavam stan na 100m od ezero

Se izdava stan za turisti. Se naogja na 100 M OD EZERO. STANOT E NAME...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:37Se izdava garsonjera pod kirija na podolg period

Se izdava pod kirija na podolg vremenski period SE IZDAVA OD 1vi...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:30IZDAVAM STAN VO STROG CENTÀR

Stanot se izdava i e vo center trosoben nov so dve spalni ...


30 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:17Se prodava stan vo Ohrid 62 m2

Se prodava stan vo blizina na Tamro 7 so pogled na Galicica dnevna so...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:30# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

---140.000 evra FIKSNO --- SE PRODAVA stan so EXTRA lokacija,spratno...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:14Stan 50m2

Prodavam stan 50m2 na Asnom kaj Tamaro (biljanini izvori) na visoko p...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Магацин во строг центар (старо кино) 76м2

Се продава подрум во строг центар во нова градба. Внатрешно финално у...


690 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
790 €
Охрид

Станови

Вчера 13:00Izdavam stan strog centar so parking do posta

Novi delux apartmani Jovan,strog centar na Ohrid, na 80m do ezero, pl...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:44Prodavam stan vo Ohrid Sv Stefan so pogled na ezero

Prodavam stan vo Ohrid naselba Sv Stefan kaj plazite Slavija-Gorica 3...


61.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:33AGH Апартман во центар за подолгорочен престој!

Се изнајмува апартман од 55m² во центарот на Охрид за повеќемесечен ...


340 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:26Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на две различни локации :...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:44Trosoben stan so prekrasen pogled kon Galičica i ezeroto

Odlična ponuda na stan od 65m2 vo Ohrid pod kružniot tek od bolnicata...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:31Stan od 60m2 vo blizina na Tamaro 7 na 10 minuti do centar

Se prodava stan od 60m2 i 5m2 podrum vo Ohrid vo blizina na Tamaro 7 ...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:31MILOSHEVSKI - STAN OD 65m2 VO OHRID NA BUL. TURISTICKA

Top ponuda na trosoben stan od 65m2 vo Ohrid na bul. Turistička br. 1...


67.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:31MILOSHEVSKI - STAN OD 45m2 VO DALJAN

Agencija Miloševski prodava delumno renoviran ednosoben stan od 45m2 ...


43.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:31Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:00Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 19:55Издавам стан vo centar/Izdavam stan vo centar

Издавам стан во центар,позади хотел Тино на 100 метри од езеро. Стано...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 16:56Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 15:30Se izdava stan vo Ohrid

Se izdava stan vo Ohrid Sloboden od 05.12.2022 Povejke info na tel:...


250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 13:03Baram stan

Baram da iznajmam trosoben stan na podolg vremenski period po moznost...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 12:15SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAROT NA OHRID

Апартманот Николај се наоѓа во строгиот центар на Охрид. Апартманот е...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 11:45se prodava stan od 45M2

Se prodava stan 45m2 na vtori kat jugoistok ima i podrum se naoga na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 10:45Stan 76kvadrati Naselba Daljan 075850001

Hitno Se prodava stan vo naselba Daljan 76 kvadrati plus podrum cena ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 10:34ИЗДАВАМ СТАН

Издавам стан на долг временски период барајте на овој број,071.653.0...


150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 10:05Се продава стан, нова градба

Се продава трособен стан во Охрид во нова градба, на трет спрат. Стан...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 09:44ЧОЈС-Namesten stan na Turisticka

Se prodava nov namesten stan na bul.Turisticka (do benzinskata Okta)v...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
75.000 €
Охрид

Станови

25 ное 09:22Ексклузивен стан во ОХРИДАТИ

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 09:20Se prodava stan vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid , trosoben 74 m2 vo edna od najjakite zgrad...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 09:11izdavam Apartman Stan 95 m2

95 m2 ⭐⭐⭐⭐ 100 € one night. 🌃 minimum 3 nights Max 9 4 pe...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 08:19STAN VO STROG CENTAR-OHRID 100 m2

Se prodava Stan vo strog centar vo Ohrid 100 mkv. Stanot ima dneven s...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 08:07Se izdava stan

Se izdava namesten stan vo centar. Moze za kratok i za podolg period....


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 06:26Se iznajmuva LUXUZEN stan na podolg period

Se iznajmuva EXTRA udoben, luksuzen apartman vo centar na Ohrid. Sta...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 01:59Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 21:24ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Стан во строг центар

Се продава стан во нова зграда,со површина 63м2 (дневна со трпезарија...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 20:38ИМПЕРИЈА – Нови станови

Се продаваат нови станови (фаза градба) со различни големини на раз...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 20:37Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам