Дојран
                           
177 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartman GOLF - Star Dojran

Телефони за контакт : 071 222 426 и 070 220 022. За вистински ...


35 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Stan

Poradi zaminuvanje vo stranstvo se prodavaat dva apartmani vo strogio...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

27 јун 21:33Промовирано

Sobi i Apartmani vila V&N

Se iznajmuvaat apartmani i sobi vo Star Dojran vednas nad glavnata ul...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

16 јун 22:18Промовирано

Se izdavaat sobi vo star Dojran

Sobite se vo centarot na Star Dojran sproti pazarot vednas nad hotelo...


400 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 13:30Apartman GOLF - Star Dojran

Телефони за контакт : 071 222 426 и 070 220 022. За вистински ...


35 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

Вчера 13:00Placevi i nivi

Se prodavat placevi i nivi vo vkupna povrsina okolu 2.5 hektari vo na...


30.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Нива 5000m2

Nivata se naoga na moinski pat posle Dinkjut od leva strana , vo bliz...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 12:11Prodavam plac vo Nikolik

Prodavam plac vo Nikolik. Za poveke informacii na tel. Br. 077 528 9...


17 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 10:27Apartmani Star Dojran

Se izdavat apartmani vo centar do hotel Makedonija na 1 min od gratsk...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

Вчера 09:27Prodavam plac vo Nikolik

Za poveke informacii javete se na tel br.077 528 965... Cenata ne e ...


15 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 јун 22:55Se prodava Stan

Poradi zaminuvanje vo stranstvo se prodavaat dva apartmani vo strogio...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

27 јун 21:33Apartmani dojran Vila OAZA

TEL: 078239888 Вила ОАЗА е оддалечена само 300 метри од центарот на г...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

27 јун 12:57IZDAVAM SOBI VO DOJRAN

--ZA D-FEST NEMA SLOBODNO-- Vila Mitko vi nu...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

27 јун 10:42Se prodava kuka vo Star Dojran na odlicna lokacija

Se prodava kuka vo Star Dojran. Plac vkupen 600 kvadrati Kuka koris...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

27 јун 10:08Se izdavaat apartmani i sobi Star Dojran Vila Mario

Izdavame apartmani sobi i studia vo centralno podracije na Star Do...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

26 јун 20:57Se izdavat stanovi vo sekoj period od godinata

Stanovite se opremeni kompletno na prv red glavna ulica do plaza fuk ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

26 јун 14:09Prodavam plac/niva vo Nikolic Nikolik Николиќ

Se naogja nad skoloto i novite vikendici vo seloto nikolic. Ima pat ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 јун 11:11Prodavam plac/niva vo Nikolic Николиќ

Prodavam plac/niva vo Nikolic 200m od plazata vo Nikolic odma do ezer...


6.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 јун 11:11PRODAVAM KUKJA vo STAR DOJRAN

Prodavame kukja vo Star Dojran, so stanbena povrshina 85m2,so terasa ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

26 јун 10:25Kupuvam mal plac vo dojran

Kupuvam mal plac vo dojran od 150-250 m2 so dostapni struja i voda. M...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 јун 14:11Se izdava garsonjera vo Star Dojran!

📞📞***Se izdava Apartmant vo Star Dojran, se naogja na strog centar ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

23 јун 13:56Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


90.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

21 јун 12:29Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

20 јун 15:14Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat apartmani vo Star Dojran do 4 luge. Apartmanite se izdavat...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

20 јун 11:37Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

19 јун 15:39Se prodavaat 7 stanovi vo Star Dojran

Se prodavat 7 stanovi na najdobrata lokacija vo srceto na Star Dojran...


315.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

18 јун 17:51Se izdavat apartmani

Apartmani vo sekoj period od godinata lokacija centar do hotel Makedo...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

17 јун 12:33издаваме соби во Стар Дојран

собите се 350 метри од плажа,прекрасен поглед,со едно купатило и една...


500 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

17 јун 10:49Sobi i Apartmani vila V&N

Se iznajmuvaat apartmani i sobi vo Star Dojran vednas nad glavnata ul...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

16 јун 22:18Kuka vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na e...


120.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

16 јун 19:43Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


38.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

16 јун 19:39Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


60.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

16 јун 10:42Vila vo Star Dojran

Agencija za nedviznosti Dojran building investments prodava Vila vo S...


60.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

16 јун 10:40Atraktivno zemjiste vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava zemjiste ...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 јун 03:11Vila vo Davidovo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment pordava vila vo s...


10.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

16 јун 03:10Kuka vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran odlicna lokacija cena 25.000 evra za po...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

16 јун 03:10Kuka vo Dojran naselba Karac

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na p...


200.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

15 јун 23:53Hala vo blizina na Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava Hala na ...


500.000 €
или предлог цена
15 јун 23:48Kuka vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran buildin invesment prodava kuka vo Ce...


120.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

15 јун 23:42Kupuvam mala kukja ili plac vo Star Dojran

Kupuvam mala kukja ili plac do 300m2 vo Star Dojran. Do 25000evra. Mo...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 јун 16:35Апартмани со Екстра поглед на езерото и Близу до плажа.

Се издаваат апартмани во Стар Дојран на одлична локација, на само 40 ...


9.999.999 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

07 јун 14:53Prodazba na zemjiste do ezeroto

Se prodava zemjiste kaj Acikot, blisku do ezeroto. Cena po dogovor...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 јун 18:17Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka vo S...


67.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

31 мај 11:55Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам