Битола
                   
734 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nvidia Geforce 3080 EVGA FTW3 Ultra 10GB

https://www.evga.com/products/product.aspx?pn=10G-P5-3897-KL Kupen...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Вчера 21:00Samsung t35f 27 inch 75 hz amd freesync

Garancija do 2023 monitorot e 1920x1080 rezolucija kupen vo arpil 2...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:06PC intel i5, gtx 1660 super,16 ram

Se prodava gaming pc so slednite delovi Intel i5 10400f 2.9ghz up to...


38.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
39.000 МКД
Вчера 19:05MAG 24" и PHILIPS 19" монитори

Се продаваат зачувани MAG GML2456 24" 60Hz и Philips 190 VW 19" 75H...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:26Desktop PC kompjuter GTX 750 ti

Се продава користен компјутер во одлична состојба. Компоненти: -CP...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Apple ipad 10" kako nov - mobicom

Apple ipad 10" 8 generacija" srebrena boja vo super sostojba. Praka...


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

Вчера 07:40Fiskalen aparat Severec

Se prodava Fiskalen aparat Duna Severec mnogu malku koristen.


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 07:16Graficka Nvidia GT 210

Se prodava graficka karticka Nvidia GeForce GT 210 1 GB DDR3 i izlez ...


27 сеп 22:21ZOTAC AMP HOLO 3070

во одлична состојба, со истечена гаранција, може замена за подобра со...


25.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
27.000 МКД
27 сеп 21:39kupuvam procesor za laptop T9300

kupuvam t9300 ili t9500


27 сеп 17:19intel I5 520m

kupuvam procesor I5 520m


1 €
или предлог цена
27 сеп 17:18ASUS Gaming PC

intel i5 10400F nov, otpakuvan denes 15 septemvri, kupen pred nekoe v...


37.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 16:28Laptop Dell Latitude E6230

Prodavam laptopce Dell Latitude E6230 vo odlicna sostojba, so ispravn...


160 €
или предлог цена
27 сеп 09:30ps4

se prodava assasinss creed oddusey igra za ps4 ,cenata ne e fiksna m...


800 МКД
или предлог цена
26 сеп 20:53RANEC NOV NE UPOTREBUVAN

Profesionalen ranec CASE LOGIC mozi da se koristi za lap top i za pl...


1.999 МКД
или предлог цена
26 сеп 16:29DVD/CD RE-WRITABLE DRIVE DVD/CD REZAC

DVD/CD rezac. Izvaden od laptop HP.


299 МКД
или предлог цена
26 сеп 16:23RAM 1 GB DDR3 1333 MHZ LAPTOP SAMSUNG

Prodavam 1gb ram memmorija DDR3 na 1333 Mhz za laptop. Memorijata e n...


199 МКД
или предлог цена
26 сеп 16:23RX 6600 XT SAPPHIRE PULSE AMD Radeon

kartata e skoro nova kupena 2022 podlezi na garancija kupena e 45 i...


26 сеп 16:10iMac

Ne raboten mnogu


280 €
или предлог цена
26 сеп 09:31USB WI-FI Adapter

150Mbps 802.11N


300 МКД
или предлог цена
26 сеп 07:17MacBook Pro 16" (2019), 16GB RAM, 512 GB

Се продава MacBook Pro 16'' купен во септември 2020 во Словенија од i...


1.600 €
или предлог цена
25 сеп 22:25Mining Rig Rigovi Sapphire RX 6600 8GB RX 570 580 8GB

Продавам 6 mining rig ригови со следниве карактеристики: Rig 1 - Н...


2.000 €
или предлог цена
25 сеп 20:05GRAFICKA ASUS STRIX GTX 1050 TI 4GB

Prodavam graficka karta Asus GTX 1050ti 4GB vo odlicna sostojba koris...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
25 сеп 16:33Nov SSD disk M.2 KingDian NVMe 512GB PCIe3.0x4 256bit enc.

odlichen NOV Za gaming extra brz SSD M.2 KingDian NVMe A2000 512GB ...


2.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 11:40Original polnac za Acer 19V, 2.37A

Se prodava Original polnac za Acer Laptop 19V, 2.37A, priklucok 5.5x1...


25 сеп 10:13Слушалки Steelseries Arctis 1

Се продаваат слушалки Steelseries Arctis 1, купени на 21.03.2022 кори...


24 сеп 19:09Formatiranje i preinstalacija na vasiot laptop i kompjuter

- Instaliranje na licenciran Windows 10 - Instaliranje na licencira...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

24 сеп 16:57KULER COOLER MASTER HYPER 212X - 212EVO

Prodavam kuler model Cooler Master Hyper 212X so kompletno pakuvanje ...


24 сеп 10:18Lenovo Laptop & Lenovo Tablet

Laptop model: ThinkPad G530 Tablet model: Mix 3-830 (prodaden)


2.500 МКД
или предлог цена
- 55 % Попуст
5.500 МКД
24 сеп 09:01Lenovo tablet i laptop

Laptop model: ThinkPad G530 Tablet model: Mix 3-830


5.999 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

24 сеп 09:01BenQ ZOWIE XL2411P 24 Inch 144Hz Gaming Monitor 1080P 1ms

Зачуван и брз ТН панел, достоен за секоја игра, но исклучиво за игри ...


100 €
или предлог цена
24 сеп 06:38PC Zone kompjuteri BenQ 144Hz GTX1050 GTA5 CSGO LOL Dota2

Konfiguraciite se gejmerski i se igraat site standardni igri kako: CS...


15.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 21:52Desktop pc kompjuteri

Razni modeli


3.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:21Laptop dual core,i3,i5,i7

Poveke modeli na laptopi Cena po dogovor


100 €
или предлог цена
22 сеп 21:21Otkup na Pc,laptop,TV

Otkupuvam pretezno neispravni Laptopi TV lcd,led Smartfoni Tableti I...


10 €
или предлог цена
Битола

Останато

22 сеп 21:21PROCESOR AMD PHENOM II ( 2 )

Prodavam procesor Amd phenom II


22 сеп 20:42Tablet

Tablet


130 €
или предлог цена
Битола

Таблети

22 сеп 17:47MSI RTX 3080 OC TRIO

RTX 3080 10GB OC Trio - LHR Гаранција 1година Користена нецела годн...


65.998 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
65.999 МКД
22 сеп 13:18MSI RTX 3060 TRIO

RTX 3060 12GB Trio - non LHR Гаранција 1година Користена скоро една...


43.998 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
43.999 МКД
22 сеп 13:17AMD Athlon 64 X2 4800+

Processor + Kuler -500 Denari AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.5GHz Dual Co...


22 сеп 12:40Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам