Гази Баба
                   
21 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOVO!!! KARAOKE ZVUCNIK 15inch

❗️ ❗️NAJNOV MODEL ❗️ ❗️ Со звучникот од 15 инч Equalizer Speaker доб...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

20 мар 15:15NOVO!!! KARAOKE ZVUCNIK 15inch

❗️ ❗️NAJNOV MODEL ❗️ ❗️ Со звучникот од 15 инч Equalizer Speaker доб...


115 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

14 мар 05:18Часови по пеење !!!

Запловете во водите на музиката и доградете го вашиот талент со преда...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

01 мар 19:20Часови по пеење ! ! !

Запловете во водите на музиката и доградете го вашиот талент со преда...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

01 мар 19:20Часови по Музичко Образование ( Пеење - Свирење )

Одберете една од нашите категории и запловете во водите на музиката и...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

01 мар 19:20Harmonika Diwal so vgradeno Juzi saund vena 4000evr fiksno

Harmonika DIWAL elektricna so vgraden juzi saund i daljinsko komplet ...


3.950 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

26 фев 19:53Banner

se prodava banner pop up


15.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

25 фев 11:25NOVO!!! Bluetooth-karaoke ZVUCNIK 12inc

❗️❗️Повторно на ЗАЛИХА ❗️❗️ 1.Со звучникот од 12inch BT party spea...


3.690 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

02 фев 10:34NOVO!!! Karaoke Zvucnik 15inc

❗️❗️МЕГА Промоција❗️❗️ * Последно намалување!!! Количините се огран...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

11 јан 12:23PA Pojacalo Crest Audio VS1500

PA Pojacalo Crest Audio VS1500 vo odlična sostojba, originalno, fabri...


470 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

11 дек 17:08NOVO!!! Karaoke Zvucnik 15inc

❗️❗️МЕГА Промоција❗️❗️ - Со звучникот PROFI добивате: ,адаптер за ...


6.990 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

27 окт 19:22Countryman Type 85 fet DB

Se prodava najdobriot FET DI na svet. Military grade components , sil...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

23 сеп 19:14Жици за Гитара - Ernie Ball's Super Slinky

Жици за Електрична Гитара 9ки


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

18 фев 18:04Ozvucenje

Se prodavaat 4 basa 15ki, RCF 554K 1000w 750€


750 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

01 окт 10:26Ozvucenje

Se prodavaat dve zvucki 15-ki Selection i mikseta 8kanalna Souncraft ...


650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

01 окт 10:26NOVO!!! Karaoke Zvucnik 15inc

❗️❗️НОВИ МОДЕЛИ❗️❗️со вградени акулуматори 12В - батериja до 12 часа ...


6.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

06 сеп 06:45Elektricni tapani roland.

Elektricni tapani roland, modul td9 i mesani padovi od 9-ka i 12-ka s...


600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

26 јул 09:07Ozvucenje

Se prodavaat 4 basa 15ki, RCF 554K 1000w 750€


750 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

04 јул 20:00casovi za gitara

casovi za pocetnici po gitara ;akordi,noti,skali,ucenje na melodii po...


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

25 ное 12:44Privatni casovi po Truba, Saksafon, Klarinet, Harmonika

Privatni casovi po instrumentite Truba, Saksafon, Klarinet, Harmonika...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

01 ное 14:04Karbonska konduktivna boja

Prodavam visoko sprovodliva karbonska boja (25 ohms / cm). Za popra...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

30 сеп 17:11Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам