Скопје Центар
                   
429 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава неискористен велосипед

Јас сум студент кој го продава мојот велосипед. Никогаш не е користен...


299 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 17:45Промовирано

KTM TASER 3.0 Full susp XL kako nov vkupno 500km

Prodavam XC bike dvojna suspenzija tocak za planina, za kacuvanje no...


720 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
770 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 10:14Elektricen velosiped

Prodavam elektricen velosiped poradi ne koristenje, cenata e fiksna i...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 09:21Velosiped/Tocak

Velosiped/Tocak nov ne koristen so pismena garancija


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 09:15Capricorn 20'' velosiped-detski

Prodavam detski velosiped Capricorn 20 ka velicina kupen od Vucko vo ...


4.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 09:12Se prodava velosiped 18 brzini shimano odlicen

Se prodava velosiped 18 brzini vo odlicna sostojba trkalo 28" incen ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 09:06Детски точак

Продавам добро сочуван детски точак 16"


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 08:18Velosiped odlicno socuvan

Velosipedot e odlicno socuvan so komplet simano oprema go prodavame z...


4.900 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
5.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 07:56MTB ACCESS DEBRIS 29er. On Sale

MTB ACCESS DEBRIS 29er. On Sale Se prodava MTB ACCESS DEBRIS er.29 s...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 05:26  НОВ ОГЛАС

E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale

E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale Se prodava E-City Bike HE...


690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 05:26  НОВ ОГЛАС

E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale

E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale Se prodava E-City Bik...


889 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 05:26  НОВ ОГЛАС

Prodavam dva detski tocaci

Prodavam 2 detski tocaci, trkalo 16". 1 maski i 1 zenski. Novi vnatr...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:29Specialized Crosstrail

Super socuvan kako nov kupen od pro sport


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:18  НОВ ОГЛАС

VELOSIPED SPRINT VELICINA L

Prodavam velosiped sprint velicina L kako nov vo odlicna sostojba kup...


290 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:03dve trkala so gumi 24" i dve trkala 26" site ispravni

prodavam malku koristeni dve trkala so gumi 24" predno, zadno (so zve...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:48e-Велосипед Ecobike SX5 20

https://allelectric.mk/product/velosiped-ecobike-sx5-20-13ah-crn/ ...


1.825 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:45MTB ACCESS DEBRIS er.29 On Sale

MTB ACCESS DEBRIS er.29 On Sale Se prodava MTB ACCESS DEBRIS er.29 s...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 05:16E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale

E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale Se prodava E-City Bike HE...


690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 05:15E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale

E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale Se prodava E-City Bik...


889 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 05:15Kona Zing Supreme, Shimano Ultegra, 7.8kg

Kona Zing Supreme - custom Големина на рам M-L Тежина 7.8kg Комп...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 мај 20:23Pinarello Montello 1989, Columbus SLX

Pinarello Montello 1989, Columbus SLX Комплетно реставриран, нова фа...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 мај 20:23NOV VELOSIPED GHOST KATO PRO 29

VELOSIPEDOT E GANZ NOV,SO VRVNA DEORE OPREMA ISTIOT OD SLIKATA GERMAN...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 мај 13:41SKATEBOARD PENNYBOARD

SKATEBOARD PENNYBOARD NOVI NEKORISTENI MNOGU KVALITETNI I IZDRZLIVI...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 мај 11:57Velosiped vo odlicna sostojba !!!

Poveke info na tel: 075 24 54 59


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 мај 11:38Продавам баланс точаче

Продавам железно баланс точаче Chicco купено во Енци Менци, црвено со...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 мај 11:27Продавам Ghost Square Cross Essential

Продавамѓ Ghost Square Cross Essential купен во Nomad 2020 година. О...


830 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 мај 11:27CANYON TORQUE FRX 9.0

Инфо на Email/viber: 078724199 Цената е Фиксна , не го трошете мое...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 мај 10:13Road bike&Road bike

Focus carbon germanski brend, golemina na ram 56 XL ☑️Oprema Viluska...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 мај 08:33e-Велосипед Ecobike ALPER ROAD

https://allelectric.mk/product/velosiped-ecobike-alper-road-10-4a-sre...


1.790 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 мај 11:35MTB er.29 & E-City Bike er.28 On Sale

Se prodavaat MTB ACCESS DEBRIS er.29-Cena:25.000den. E-City Bike HE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 мај 11:11Prodavam velosiped KTM Chicago 29er Mountain bike

Продавам велосипед во одлична состојба, сервисиран и среден веднаш за...


24.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 мај 23:54Velosiped

Donesen e od germanija ispraven .


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 мај 22:26Tocaci povolno

Poni tocak ispraven


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 мај 22:26prodavam retro velosiped

prodavam socuvan retro velosiped so novi gumi i novo sediste kontakt ...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 мај 15:47Bont Vaypor S

Se prodavaat novi Bont Vaypor S 44.5 ili 280 mm vnatresna dolzina ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 мај 11:58PRODAVAM TOCAK SOBIM BOXER SHIMANO SISTEM UTILITY BIKE 26''

PRODAVAM VELOSIPED LIMITIRANA SERIJA SO EXTRA FULL NAJAKATA OPREMA NA...


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 мај 10:10Bianchi ARIA full ultegra

Продавам скоро нов. Карбон, Негребнат, со 300км. Купен 10.2022 докуме...


2.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 мај 09:17MERIDA Crossway city-trekking, NOV…0km

MERIDA Crossway Hybrid City trekking nov 0 mk Alu ram crossway TFS I...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 мај 00:59PEGASUS City-trekking odlicen

Pegasus city trekking Alu ram 58cm L/XL 3x9 ALIVIO Hidraulicni disc ...


460 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 мај 20:11Prodavam CAPRIOLO Tocak

Prodavam CAPRIOLO Tocak


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 мај 18:52DETSKI VELOSIPED SPRINT PARALAX 20 FULL SUSPENSION FRAME

VELOSIPEDOT E NOV KOMPLETNO FUNKCIONALEN SO DVOJNA SUSPENZIA KUPEN...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 мај 16:57Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам