15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ispravni telefoncina

Nokia x6-00 Nokia c2 Nokia 6233 Nokia 6310i Nokia 6710s Nokia 72...


1 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

29 јул 04:44Samsung s4 mini

Samsung s4 mini trite socuvani trite otkluceni na site sim karti i 95...


10 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

03 јул 10:38Samsung s10 ( replica)

Samsung s10+ kopija ispravna raboti na site karticki kopija na samsu...


2.799 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

27 јун 07:41Nokia C_7

Telefonot e redok model na nokia so dobra baterija ispraven celosno


1.999 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

12 јун 20:46NOKiA 33 10

Telefonite se vo dobra sostojba otkluceni na mk karticki


1.111 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

12 јун 20:43Samsung

Telefonite se odlicno socuvani i 9000 model otkluceni na site sim kar...


1.200 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

01 јун 08:04Htc m9

Ispravno


1.599 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

30 мај 08:26Flare2

Telefonot e odlicno socuvan otklucen na site sim karti


1.200 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

14 мај 12:39Wiko lenny 2

Telefonot e odlicno socuvan i otklucen na site sim karti drzi bateria


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

14 мај 12:33Retro telefoni ispravni

Otkluceni na site sim


1.111 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

11 мај 13:50Retro telefoni

Telefon za vkola edniot ne mu e dobra baterijata


1.500 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

11 мај 13:49Retro telefoni ispravni

Telefonite rabotat na site sim so dobri bateri cena na eden tel 1200 ...


1.200 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

11 мај 13:47LG i sony

Telefonite se dobri i.drzat baterija


800 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

27 мар 19:23Htc

Htc ispraven


999 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

27 мар 19:18Samsung Windows (redok)

Samsung windows otklucen i raboti na site sim karti


1.200 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

27 мар 19:14Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам