46 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Poco f1 zacuvan kako nov sleduva so polnac i silikonska mask

Dajte ponuda zamena ili kess 076894881(viber)


6.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

Вчера 07:39Huawei p30 pro 6gb ram 128gb rom cena za kess 11.000de kess

Dajte ponuda moze i zamena 076894881


11.000 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

Вчера 07:39Huawei p8 lite

Huawei p8lite ispraven socuvan so futrola +staklena


1.999 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

05 авг 06:07Samsung s5

Telefonite se odlicno socuvani g900f 16 giga futrola + staklena otkl...


2.666 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.900 МКД
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

05 авг 06:07Maticni ploci ispravni

Plocite se ispravni provereni samsung s3 ,s3neo 16 gig samsung s4 16 ...


1 МКД
или предлог цена
05 авг 06:06Samsung s7 socuvan

Samsung s7 so Kutija go ima i orginalnoto zadno kapace malku e puknat...


10 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

05 авг 06:06OTKUP NA IPHONE ZAKLUCENI NA ICLOUD

Otkup na Apple modeli zakluceni na icloud . Sliki i modeli vo inbox ...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

30 јул 17:37Ispravni telefoncina

Nokia x6-00 Nokia c2 Nokia 6233 Nokia 6310i Nokia 6710s Nokia 72...


1 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

29 јул 04:44Ekran Nov Huawei P20

Ekranot e nov na greska zemen


1.666 МКД
или предлог цена
14 јул 13:09Samsung s4 mini

Samsung s4 mini trite socuvani trite otkluceni na site sim karti i 95...


10 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

03 јул 10:38Htc one

Telefonot e odlicno socuvan raboti super zaklucen na sim karticki


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

29 јун 08:41Samsung s10 ( replica)

Samsung s10+ kopija ispravna raboti na site karticki kopija na samsu...


2.799 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

27 јун 07:41Samsung a5 2017

Samsung a5 2017 vo celosno ispravna sostojba raboti na site sim karti...


4.555 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

20 јун 09:49Nokia C_7

Telefonot e redok model na nokia so dobra baterija ispraven celosno


1.999 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

12 јун 20:46NOKiA 33 10

Telefonite se vo dobra sostojba otkluceni na mk karticki


1.111 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

12 јун 20:43Samsung

Telefonite se odlicno socuvani i 9000 model otkluceni na site sim kar...


1.200 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

01 јун 08:04Htc m9

Ispravno


1.599 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

30 мај 08:26Ekrani za Iphone 6 plus

Ekranite se ispravni novi od megamobil zemeni na greska za 6s plus pr...


999 МКД
или предлог цена
21 мај 08:35Samsung s3

Samsung s3 Neo i9300 32 giga ispraven mnogu socuvan otklucen na site ...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

15 мај 08:15Flare2

Telefonot e odlicno socuvan otklucen na site sim karti


1.200 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

14 мај 12:39Firefly.mobile

Telefonot e odlicno zacuvan so staklena folija otklucen na site sim k...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Останато

14 мај 12:36Wiko lenny 2

Telefonot e odlicno socuvan i otklucen na site sim karti drzi bateria


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

14 мај 12:33Retro telefoni ispravni

Otkluceni na site sim


1.111 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

11 мај 13:50Retro telefoni

Telefon za vkola edniot ne mu e dobra baterijata


1.500 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

11 мај 13:49Retro telefoni ispravni

Telefonite rabotat na site sim so dobri bateri cena na eden tel 1200 ...


1.200 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

11 мај 13:47LG i sony

Telefonite se dobri i.drzat baterija


800 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

27 мар 19:23Htc

Htc ispraven


999 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

27 мар 19:18Samsung Windows (redok)

Samsung windows otklucen i raboti na site sim karti


1.200 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Стари телефони

27 мар 19:14Se Prodava Motorola e40

Se prodava Motorola e40 koristena 1 mesec,pod garancija. 4gb Ram 64...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

07 фев 22:36MATICNI PLOCI EVTIni Za Samsung modelite i drugi TELEFONi

Plocite se ispravni provereni samsung s3,s3 neo,samsungs4 ,samsung,s5...


1 €
или предлог цена
29 јан 10:17IPHONE X

prodavamm iphone x 64gb momentalna bat 98% orginalna bat kako nov e t...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

08 ное 23:34Panasonic безжичен телефон

Телефонот не се користи долго време,така стои .Потполно исправен.


500 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Фиксни телефони / Бeзжични

14 мар 13:37Vivax Fly 5Lite

Vivax Fly 5Lite 32GB Rom (Memorija) 3GB Ram Vo odlicna sostojba Be...


5.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

27 дек 21:03Maticni i drugi ostanati za Samsung S,3,S4,S5,S6,S7,S7 EDGE

Maticni ploci vo ispravna sostojba za modelite samsung s3,s4,s5,s6,s7...


1 €
или предлог цена
18 окт 10:24Maticni ploci i drugi ostanati delovi za iphone4 4s,5s 6s

Maticni ploci,kamera.predna zadna bateri i dr... Za modelite iphone 4...


1 €
или предлог цена
18 окт 10:23Samsung galaxy s10plus

telefonot e kupen vo slovenija koristen 6-7 meseci bez nikakva mana k...


420 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

08 авг 10:45Prodavam/Zamenuvan

Prodavam Huawei mate 20 lite vo odlicna sostojba, mozna zamena so Iph...


170 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

03 јан 19:06Телефон ,, Искра "

Телефонот е потполно исправен,со мала преправка назад,заради приклучо...


500 МКД
или предлог цена
16 ное 19:35Iphone 6s plus +

Se prodava iphone 6s plus Orginal uvezen od USA 16 gb Skrseno st...


10.999 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

16 авг 14:36Ponudete iphone x zaklucen na icloud

Kupuvam iphone x zaklucen ili blokiran po moznost bel Kesh cena


190 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

11 мај 14:42Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам