Подкатегорија:
                   
104 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3 МКД
Денес 01:16Se izdava prostor za proslava na Nova Godina

Se izdava prostor za proslava (Nova Godina) obezbedeno e ozvucuvanje,...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:31СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР (Поранешна Neuromedica)!!!

Се издава деловен простор на ул. Јаким Стојков бр.1 во центарот на Шт...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 €
Вчера 10:44DELOVEN PROSTOR 170m2_STIP_CENTAR

Se izdava deloven prostor od 170 m2,vo centarot na Stip,na ulica Blag...


350 €
или предлог цена
24 ное 16:29ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР НА ШТИП

Се изнајмува деловен простор во центарот на Штип, до Градски трговски...


880 €
или предлог цена
24 ное 09:54Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 62 м2 во центарот...


400 €
или предлог цена
23 ное 18:08Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 90 м2 во центарот...


500 €
или предлог цена
23 ное 18:08Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
23 ное 16:27Plac 2000m2 Pluzdino Stip

Se prodava Plac so izgraden objekt na lokacija Pluzdino Stip Na samo...


10 €
или предлог цена
19 ное 20:40Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА УНИКАТЕН ПРОСТОР ЗА ПРОСЛАВИ -НОВА ГОДИНА Локација :20 -...


1 €
или предлог цена
16 ное 08:52deloven prostor magacin

se prodava deloven prostor za sekakvi nameni vo senjak na antebanina ...


25.000 €
или предлог цена
15 ное 00:49SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STIP

Se iznajmuva deloven prostor za poveke nameni momentalno kompletno op...


1 €
или предлог цена
11 ное 14:16Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
11 ное 09:44Stanbeno - Deloven prostor 85m2 vo STIIP

ИЗДАВАМ НОВ, Станбено-Деловен простор во зграда ПОРТА ПРОЛЕТ на 4-ти ...


1.111 €
или предлог цена
10 ное 23:52Се издава Деловен простор Канцеларии

id: rb1050/булевар гоце делчев бб штип македонија description де...


700 €
или предлог цена
09 ное 10:34Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
06 ное 18:33Se iznajmuva atraktiven deloven prostor

Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija vednas do market Tus. O...


1 €
или предлог цена
02 ное 17:46prodavam DELOVEN OBJEKT 400 M2

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA...


111.111.111 €
или предлог цена
31 окт 23:57Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar Stip

Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar 90 m.


1.111.111 €
или предлог цена
31 окт 23:46IZDAVAM DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA...


11.111 €
или предлог цена
31 окт 23:45Dukan na ul. Vanco Prke

Se izdava dukan na ul Vanco prke info na tel 070210454


1 €
или предлог цена
30 окт 00:06Се продава деловен простор

Се продава деловен простор во Штип во зграда Ламела А (веднаш зад ка...


1 €
или предлог цена
24 окт 10:15Деловен простор во строг центар!!!

Се продава или изнајмува во строг центар близу плоштад и безистен дел...


120.000 €
или предлог цена
16 окт 18:29Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


1 €
или предлог цена
16 окт 15:48SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA GRADOT

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 160m2 SO MOZNOST ZA DOPOLNITELNI 160 m2 ...


1 €
или предлог цена
10 окт 17:57SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 160m2 SO MOZNOST ZA DOPOLNITELNI 160m2 I...


1 €
или предлог цена
10 окт 17:57Deloven objekt 1500m2

Se prodava deloven objekt(poranesna konfekcija)Objektot se naoga na z...


1 €
или предлог цена
08 окт 13:00UREDEN KANCELARISKI PROSTOR

SE IZDAVA MODERNO UREDEN KANCELARISKI PROSTOR ZA SEKAKVA NAMENA. Z...


По Договор
или предлог цена
07 окт 11:10Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip

Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip (Stipski sokak) od 83 m...


1 €
или предлог цена
27 сеп 14:01Se izdava deloven prostor 600m2

Se izdava 600m2 deloven prostor po povolna cena. Adresa: Naselba Pr...


1 €
или предлог цена
22 сеп 14:58Deloven prostor vo Makedonka

Se izdava Nov Deloven prostor 250kv + kancelariski prostor 60kv + m...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 14:01се изнајмува стан 56+Тераса 23м2, на приземје,.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН во Штип. СЕ ИЗДАВА САМО ГАРАЖАТА!!! од 20м2


50 €
или предлог цена
30 авг 21:14Se izdava objekt - hala 1600 m2

Se Izdava objekt - hala 1600 m2 bez stolbovi vnatre. Dimenzii 24.5m x...


1 €
или предлог цена
25 авг 15:37Se izdava luksuzen deloven objekt za poveke nameni

Izdavame luksuzen deloven objekt od 460 m2 od koj 330m se vnatrese...


8 €
или предлог цена
25 авг 12:09Се издаваат канцеларии во Штип

Се издаваат канцеларии во центарот на Штип, во поранешната зграда на ...


По Договор
или предлог цена
18 авг 10:42Deloven prostor 70 m2

Deloven prostor 70 m2 pogoden za sekakva namena so sanitaren jazol ...


1 €
или предлог цена
09 авг 15:25Deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo naselba Zeleznicka vo Stip, poranesen ma...


1 €
или предлог цена
27 јул 08:11Атрактивен деловен простор

⬇️FOR RENT⬇️📢 Се издава атрактивен простор со повеќе деловни објекти...


По Договор
или предлог цена
24 јул 21:31Se izdava kancelariski prostor vo centarot na Stip

Se izdava kancelariski prostor vo centarot na Stip (Shtipski sokak) o...


1 €
или предлог цена
17 јул 13:36Deloven prostor vo krug na Astibo

Se iznajmuva ili prodava deloven prostor so rampa i pomosen vlez. Odl...


По Договор
или предлог цена
16 јул 18:57Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам