1077 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ДЕКЕМВРИ 2022!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 97990 ден iPho...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 07:59Промовирано

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli ... Isplat...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Apple iPhone 12 Pro 12 Pro Max Kako Novi/Garancija Zamena

Telefonite se kako Novi,Zacuvani maksimalno Neservisirani/Se e fabri...


679 €
или предлог цена
07 дек 13:04Промовирано

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,raboti nasite mrezi

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,kupen od A1 garancia zavrsen...


90 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
100 €
Денес 10:14Amazfit Bip U Pro

https://www.amazfit.com/us/amazfit-bip-u-pro.html Во одлична состојб...


2.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 МКД
Денес 10:07Huawei P40 PRO

Telefonot e Kristen 6 meseci. Donesen e od Anglija. Super zacuvan. Do...


299 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
320 €
Денес 09:59IPHONE 14 EVROPSKI NOVI “MOBI STRK”

12 MESECI GARANCIJA EVROPSKI MODELI


825 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
55.900 €
Денес 09:55IPHONE 11 EXTRA SOCUVAN

Komplet kutija polnac


18.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
23.500 МКД
Денес 09:45IPHONE 12 PRO MAX EXTRA KAKO NOV

Evropski model bez niedna grebnatinka


700 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
830 €
Денес 09:45IPHONE XS MAX EVROPSKI EXTRA NOV

Perfekten kako nov bez grebka originalno se


18.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
22.500 МКД
Денес 09:45Huawei p30 pro

Prodavam Huawei p30 pro vo odlicna sostojba so kutija i originalen ...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:30Samsung S22 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


39.990 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
42.990 МКД
Денес 09:06Samsung S22+ EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 plus 5g NOVI neotpakovani so 2 godini garancija. Prakame...


48.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
49.990 МКД
Денес 09:06iPhone 13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...


47.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
48.990 МКД
Денес 09:06Iphone 11 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 11 64gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina za...


29.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
31.990 МКД
Денес 09:06Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


18.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.990 МКД
Денес 09:06Samsung A13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A13 4/64gb Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...


8.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:06Samsung A23 5G NOVI - MOBICOM

Samsung A23 5g NOVI neotpakovani so 2 godini garancija. Prakame po K...


11.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:06Samsung Watch 4 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung galaxy watch 4 44mm. NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 2 god za ...


9.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:06Doro 1370

Telefonit e nov so 24 meseci garancija.


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:06iPhone 8 Gold 64 giga

Telefonot e odlicno zacuvan se e original na nego, so smeneta nova ba...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:06Iphone 14 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina. ...


54.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:06Iphone 7 128gb kako nov - mobicom

Iphone 7 128gb kako nov crna boja. Komplet kutija so site accesories....


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:05Samsung S9+ kako nov - mobicom

Samsung S9+ kako nov crna boja. Komplet kutija so site accesories. P...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:05iPhone 7 Plus

Se prodava iPhone 7 Plus -Malce koristen, odlicno socuvan -Nova bat...


7.900 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
8.500 МКД
Денес 08:45Samsung J5

samsung Galaxy J5 komplet so se kutija ispraven


3.800 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 МКД
Денес 08:21Apple Watch SE

Midnight Alu, doagja so originalniot polnach i dopolnitelno remche! ...


11.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:50APPLE IPHONE 11 PRO MAX NEVERLOCK 64GB

Se prodava IPHONE 11 PRO MAX koristen 2 godini i 5 meseci, Kupen od T...


420 €
или предлог цена
Вчера 23:00  НОВ ОГЛАС

Se prodava Nokia G10 nof ne otpakovan

Telefono e nof Ic ne koristen kako soe kupen


1 €
или предлог цена
Вчера 20:53SAMSUNG S20 FE БЕЗ НИТУ ЕДНА ГРЕБНАТИНКА

Телефонот е без ниту една гребнатинка и одлично сочуван со целосно па...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:18ONEPLUS, Xiaomi, Samsung, LG, Moto, Vivo IQOO, Poco, Realme

Prodavam novi i polovni mobilni: iPhone 7 Plus 6900 Samsung A32 1090...


6.900 МКД
или предлог цена
Вчера 18:59Samsung Galaxy S22+ 5G

Telefonot e donesen od USA...americki pazar so ...Qualcomm SM8450 Sna...


650 €
или предлог цена
Вчера 18:32  НОВ ОГЛАС

Ekran za s6 edge

Ekranot e ispraven poloven od telefon. Komplet so montaza


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:21  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Note 10 Pro, vo odlicna sostojba, pod garancija

Prodavam Xiaomi Note 10 Pro mnogu zacuvan, bez nikakvi tragi na koris...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:21Xiaomi x3 pro

Nov ne ukl 24 meseci garancija od VIP


12.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 МКД
Вчера 17:08Samsung S21 Ultra 5G 256GB/ram12GB

Samsung S21 Ultra 5G 256/12GB Silver Dvo novi maski kompletna kutij...


700 €
или предлог цена
Вчера 15:47Se prodava moben telefon HTC 530 zacuvan

Se prodava Htc 530 zacuvan 1500mkd 078-759-600


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:40  НОВ ОГЛАС

Samsung A12. 4 ram/64 memorija

Telefonot e toj od slikite i e vo odlicna sostojba, odi komplet so ku...


6.700 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.800 МКД
Вчера 14:36Samsung Galaxy Watch 4 40mm / LTE, Bluetooth, Wi-Fi, GPS.

Samsung Galaxy Watch 4 40mm / LTE, Bluetooth, Wi-Fi, GPS. Watch 4 LTE...


9.000 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.100 МКД
Вчера 13:00Galaxy Watch 4 Nov 24m. Garancija Neptun

Nov nekoristen 24 meseci Garancija Moznost za dostava preku kargo


9.490 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
10.990 МКД
Вчера 12:59Originalen ekran za iphone 11 pro max

Ekranot e originalen od zaklucen telefon so nekolku grebanici. Komple...


6.990 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 12:25  НОВ ОГЛАС

Se prodava huawei p40lite

Se prodava huawei p40 lite kako novv garancija uste godina i pol te...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 12:05Neotpakovan Samsung Galaxy Watch 4

Prodavam neotpakovan Samsung Galaxy Watch so dijametar 44mm. Bojata ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:01Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам