Тетово
                           
1330 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава реновиран трособен стан во центар на Тетово

Се продава трособен реновиран стан во центар на Тетово (спроти слатка...


64.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 20:23Промовирано

LUKSUZEN stan vo nova gradba na TOP lokacija vo Tetovo

Se prodava nov luksuzen stan vo nova gradba. 📐 Površina: 135 m2 📍...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Тетово

Станови

Денес 11:30Промовирано

Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 19:44KUPUVAM STAN DO 45000 EVRA

KUPUVAM STAN U TETOVO 070-805-334 IMER BES AGENCII


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 18:32Prodavam Kukja vo Tetovo

Kukja vo Tetovo na ulica 153 vo tivok del na gradot pozadi potok grad...


7 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
777 €
Тетово

Куќи / Вили

Денес 15:52BLEJ BANES

BLEJ BANES NE TETOVE 070-805-334 IMER PA AGJENCION


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 15:40SE PRODAVA STAN VO STROG CENTAR TETOVO

Se prodava stan vo centarot na gradot nad kafic Infinity poveke info ...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 14:12Се продава стан во строг центар на Тетово

Се продава стан на улица Маршал Тито бр. 8 - 1 спрат, стан бр. 2 - ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00CHANAK PRODAVA lokali sproti tekstilno sredno učilište

CHANAK PRODAVA deloven prostor - LOKAL. Se raboti za 3 lokali so tera...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00NOV STAN SO 2 SPALNI SPROTI TEKSTILNO

📣INTERESNA PONUDA vo agencija CHANAK PRODAŽBA NA NOV STAN NA 3 KAT,...


73.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00CHANAK PRODAVA FULL OPREMEN STAN PO 750 EURO ZA M2

FENOMENALNA ponuda vo agencija CHANAK📣📣 Prodažba na stan ,komplet ...


750 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00LUKSUZEN stan vo nova gradba na TOP lokacija vo Tetovo

Se prodava nov luksuzen stan vo nova gradba. 📐 Površina: 135 m2 📍...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Тетово

Станови

Денес 11:30Se prodava stan od 72m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


86.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 11:01Se prodava stan od 78m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


89.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:48Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:47Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


74.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:42Se prodava Lokal od 30m2 super cena

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na lokal - deloven prostor vo blizin...


30.000 €
или предлог цена
Денес 10:38Se prodava stan/deloven prostor na prizemje vo Centar,Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan/deloven prostor so lokacija ...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:38Se prodava stan duplex vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex vo strog Centar vo T...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:37Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


750 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
59.999 €
Тетово

Станови

Денес 10:37Se prodava luksuzen stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Strog Centar vo Tetovo. ...


116.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:37Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:37Se prodava stan na ul.: Jane Sandanski vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: Jane Sandanski vo T...


145.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:37SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR 107 m2

Objekton e so povrsona od 107m2 i + podrum od 8m2.Se naoga kaj "VERO...


1.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:29Topppp ponuda na stan!!!!

Domacinski socuvan stan,graden 1998god,moderno renoviran celosno vo 2...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 05:43Parcel afer Emka Rezidence

* Shitet Parcel afer Emka Rezidence, Tetove. * Se Prodava Parcela b...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:29Banese ne Qender te Qytetit/ Стан Во Центар

🔻OFERTE EXLUZIVE 🔻 * Shitet Banese ne qender, Tetove. Banesa shi...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 21:29Banese ne Qender te Qytetit

🔻OFERTE EXLUZIVE 🔻 * Shitet Banese ne qender, Tetove. Banesa shi...


1.050 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 21:29Parcele ne Falishte, Tetove

* Shitet Parcel ne Falisht, Tetove. * Se Prodava Parcela vo Faliste...


33 €
или предлог цена
Вчера 21:29Odlicno Mesto vo selo otunje na pat

Mestoto se naogja na samiot pat ima del I od levata I od desnata stra...


15 €
или предлог цена
Вчера 21:27se prodava niva pozadi avtocem

Za podetalni informacii javetese na 078359499


100 €
или предлог цена
Вчера 21:27Се продава реновиран трособен стан во центар на Тетово

Се продава трособен реновиран стан во центар на Тетово (спроти слатка...


64.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 20:23NOVO !!!! Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


1.999 €
или предлог цена
Вчера 14:48Се издава дуќан на топ локација во Тетово

Се издава дуќан од 58 м2 и 10 м2 подрум во склоп на самиот дуќан. Дуќ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 11:49Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
25 мар 23:21Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, vo Tetovo. ______...


85 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
94 €
25 мар 15:41Se prodava luksuzna vikendica vo s.Jedoarce, Tetovo

Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na luksuzna vikendica vo s.Jedoarce ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

25 мар 15:15Deloven prostor od 76m2 vo Tetovo

Se prodava deloven prostor vo centarot na Tetovo. Delovniot prosto...


65.000 €
или предлог цена
25 мар 11:46Kukja od 264m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 264m2 vo Tetovo. Kukjata raspolaga so podrum ...


150.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 мар 11:44Nov stan od 112m2 vo strog centar na Tetovo

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan od 112m2 izgraden so v...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

25 мар 11:44Kukja od 372m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 372m2 vo Tetovo. Kukjata raspolaga so tri kata...


305.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 мар 11:44Parcela od 638m2 vo Tetovo - stanbena

Se prodava pacela vo Tetovo kaj stanbena. Parcelata ima vkupna pov...


200.000 €
или предлог цена
25 мар 11:43Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам