Подкатегорија:
                   
51 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Krups Nescafe Dolce Golusto kafemat, aparat za kafe

Aparat za kafe Krups, na Nescafe Dolce Gusto, koristen 2 meseci


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:46METALEN SHPORET NA PLIN ZA RAZNA UPOTREBA

Prodavam metalen shporet na plin za razna upotreba Za Pecenje Piperki...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:13Машина за сушење BEKO нова

Се продава машина за сушење алишта беко стара 4 месеци, со 5 години г...


16.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 02:40Se prodava zamrznuvac

Se prodava zamrznuvac koristen tri meseci vo odlicna sostojba ....pod...


10.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 19:05Kafemati

Info na:070349359


100 €
или предлог цена
20 сеп 14:10МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ „ГОРЕЊЕ“

Продавам машина за перење „Горење“ за САМО 99 евра. Изгледа како нова...


99 €
или предлог цена
19 сеп 15:58PRODAVAM MASINA ZA PERENJE ELECTROLUX

Продавам машина за перење одлично сочувана само можно е да треба да с...


По Договор
или предлог цена
18 сеп 19:48Masina za sushenje alista

Prodavam polovna mashina za sushenje marka Gorenje model WT 641, 3 g...


5.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 19:28Машина за перење

Продавам машина за перење ,,Горење" исправна 3000 денари


3.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 10:50Sporet so ventilator

Prodavam sporet neupotrebuvan,so ventilator,furna za pecenje i dve pl...


100 €
или предлог цена
05 сеп 09:26Pegla so parea

Prodavam pegla so parea neupotrebena,so kazance za voda za parea.


70 €
или предлог цена
05 сеп 09:24gorenje sporet so ramni ploci

078931555


По Договор
или предлог цена
01 сеп 09:50МАШИНА ЗА САДОВИ

Се продава машина за садови ,,Tidy'' во супер состојба,не е користена...


10.000 МКД
или предлог цена
31 авг 22:46Se prodava masinka za melenje domat

Masinkata e nekoristena. Donesena e od Germanja.


3.000 МКД
или предлог цена
29 авг 17:27Aspirator za kujna

Prodavam nov aspirator Za vo kujna NOVO


3.000 МКД
или предлог цена
27 авг 20:54Poluvrgadliva masina za sadovi Bosch 60 ka

Prodavam kvalitetna poluvgradliva masina za sadovi Bosch vo odlicna s...


8.000 МКД
или предлог цена
20 авг 21:45Продавам чистач на пареа за подови

Продавам чистач/ѓогер на пареа H2O Mop Ultra (се користи за чистење п...


3.000 МКД
или предлог цена
31 јул 15:12frizider i sporet

prodavam frizider (obodin ) i sporet ( sloboda). Dvata se bez kabli. ...


900 МКД
или предлог цена
16 јул 19:33Sporet

Se prodava sporet na drva nekoristen marka gorenje cena po dogovor p


100.000.000 МКД
или предлог цена
11 јул 13:16KAFEMAT JURA SO SOPSTVENA MELNICA

KAFEMAT JURA 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 SO SOPSTVENA MELNICA ODLICEN APARAT ZA VASI...


200 €
или предлог цена
11 јул 11:05Elektricen sporet SAMPION

Se prodava el.sporet SAMPION 50 x 60 x 85. Rernata ne e ispravna. Rin...


1.100 МКД
или предлог цена
02 јул 13:41PLINSKA BOCA 60 litri

PLINSKA BOCA 60 litri


60 €
или предлог цена
30 јун 16:11Boljerce STANDARD 5 litri

Se prodava boljerce za vo kujna marka STANDARD5 litri vo ispravna sos...


900 МКД
или предлог цена
01 јун 12:11БОЈЛЕР 10 Л

Се продава бојлер 10 л високомонтажен нов од затворен дуќан Цена:3...


3.500 МКД
или предлог цена
06 апр 11:10KUJNSKI BOLJER

SE PRODAVA KUJNSKI BOLJER NEKORISTEN


10 €
или предлог цена
11 фев 08:50Masini za sienje

Продавам машини за шиење. 10 евра од машина.


10 €
или предлог цена
03 јан 12:24Destilator za voda ,kako nov,inoks 12l,za ambulanti i domasn

Destilator za voda ,kako nov,inoks 12l,za ambulanti i domasni potrebi...


150 МКД
или предлог цена
17 дек 10:20DLABOKO ZAMRZNUVAC 380L

Prodavam dlaboko zamrznuvac malku upotreben donesen od svajcarija mar...


140 €
или предлог цена
20 окт 14:03Polovna telesna vaga

Prodavam polovna telesna vaga. Cena: 350 den.


350 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:41MASINA ZA PARKET

MASINA ZA STRUGANJE I POLIRANJE PARKET


1 €
или предлог цена
17 сеп 19:36Frizider NEO

ProDaVam PolOVEn FRIZIDER NEO. Ima PROBLEM SAMO SO LADENJETO _ NE LAD...


3.000 МКД
или предлог цена
11 авг 13:11Masina za sadovi INDESIT

PRODAVAM MASINA ZA SADOVI INDESIT> CENA: 11000 den.


11.000 МКД
или предлог цена
11 авг 13:10Beko

Se prodava


По Договор
или предлог цена
29 јун 12:11Delovi od peralna Bosch

Site delovi od peralna Bosch motor bubanj pumpa I ostanato na slikata


1 МКД
или предлог цена
07 јун 20:28Lampa

Se prodava stranicna lampa


10 €
или предлог цена
04 јун 10:28PRODAVAM ELEKTRICNA SKARA

Se prodava elektricna skara ,polovna no mnogu malku koristena.Telefon...


1.200 МКД
или предлог цена
02 јун 21:28Polovni masini za perenje

Otkupuvam polovni masini za perenje


1 МКД
или предлог цена
09 мај 22:29MASINI ZA SIENJE 2 KOMADA

MASINI ZA SIENJE


3.500 МКД
или предлог цена
03 апр 21:17PROFESIONALNI APARATI ZA KOCKI OD MRAZ

SE RABOTI ZA PROFESIONALNI APARATI ZA PRAVANJE NA KOCKI OD MRAZ SO KA...


9.400 €
или предлог цена
03 апр 21:17frizider za dlaboko zamrznu.410l.kako nov

friziderot e malku koristen


9.000 МКД
или предлог цена
21 мар 09:20Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам