8331 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PREDEN AMORTİZER ZA MERCEDES B KLASSA 180

Preden Amortizer za Mercedess B 180 vo ispravna soatojba 071/565-564


40 €
или предлог цена
27 ное 13:10Промовирано

AMORTIZERI RAMENJA PREDNICA DISKOVI REBRASTI LAMELI

****NAJNISKA CENA NAJ REALEN POPUST 15%. 20% NAJGOLEM IZBOR NA ****R...


99 МКД
или предлог цена
Денес 08:11Промовирано

MAZDA 2 1.4 DIZEL-50KW--MODEL 2009--153.000 KM---NOVA!!!!!!!

MAZDA 2 1.4 DIZEL--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO ...


4.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

17 ное 19:59Промовирано

GOLF 6 PLUS 2.O TDI ODLICEN

VW GOLF 6 PLUS 2.O TDI 110 KONJSKI SILI ODLICNO ZACUVAN ENTERIER NADV...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:12Dunlop Winter Sport (5x112) 6Jx15 ET47

Kompletot e odlicen i bea montirani na Golf a odgovarat na Audi, Pass...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:06BANDASI FELGI OPEL 17 225/45 5X110 SO HANKOOK LETNI GUMI

Бандашите се продаваат исклучиво комплет со гумите, одлично се баланс...


Денес 11:05SE PRODAVA PCENKA REKOLTA 2022

Se PRODAVA suva pcenka godinasna REKOLTA 15 tona cena 18 denari hitno...


18 €
или предлог цена
Денес 10:57Se prodava Vw Golf V 2.0 TDI SPORTLINE

Се продава Голф 5 2.0 ТДИ, произведен ноември 2005 година со 6 спепен...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:57SE PRODAVA TRAKTOR T40

Se prodava traktor t40 voodlicna sostojba Servisiran maslo filteri i...


19 €
или предлог цена
Денес 10:57SE PRODAVA FIAT PUNTO 1.2 BENZIN

Odlicno e samo za delovi momentalno nemozi da se prevedi


600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:57  НОВ ОГЛАС

FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 120KS 2008 REGISTRIRANA

FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 120KS 2008 - REGISTRIRANA - KLIMA ISPRAVNA...


4.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:56OPEL CORSA 1.2 VAN TOVARNA N1 2008 GOD

OPEL CORSA 1.2 BENZIN PLIN TOVARNA N1 REGUSTRIRANA DO 4 - 2023 KLIMA...


2.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:52OPEL CORSA 1.3 CDTI VAN TOVARNA 2006 GOD

OPEL CORSA 1.3 CDTI VO DOBRA SOSTOJBA REG. DO 7 - 2023 KLIMA CENTRA...


2.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:51VW FOX 1.4 TDI 2006 TOVARNO N1 KLIMA

SE PRODAVA VW FOX 1.4 TDI 2006 GOD REG. CELA GODINA DO 21-10-2023 ...


1.950 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.300 €
Битола

Автомобили

Денес 10:51SKODA FABIA 1.0 MPI 2016 GOD

SKODA FABIA 1.0 44 KW 60 KS 2016 - KLIMA - EL. PROZORCI - EL. RE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:51MERCEDES C 220 CDI BLUEFFICIENCY FACELIFT 2011 GOD

MERCEDES C220 CDI 170 KS 2011 GODINA REG. DO 11- 2023 KOMPLETNO SER...


13.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:51Mazda 6 karavan (2005god.) 2.0 (120ks)

Registrirana do krajot avgust 2023god So zelen karton (dva KLUCA) kl...


2.300 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
2.900 €
Битола

Автомобили

Денес 10:49FIAT PUNTO 1.2 16V SO PLIN,REGISTRIRANO,ZIMSKI GUMI

Se prodava FIAT PUNTO 1.2 16V HLX model 2000 godina So najful opre...


1.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:46OPEL CORSA 1.3 DIZEL MODEL 20013ta*FABRIKA*(POLO,PUNTO)

🇩🇪🇩🇪 OPEL CORSA 1.3 CDTI 95KS MODEL 2013ta **ECOFLEX **START STOP...


5.799 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:45FIAT PUNTO 1.9 GTD 2007MA GOD. TOP SOSTOJBA

🇩🇪 NAJNOV UVOZ GERMANIJA 🇩🇪 FIAT PUNTO 1.9 GTD **TOP SOSTOJBA 20...


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:45Volvo s80

SE prodava 2.5d registrirano do fevruari 2023, mozna e zamena za tere...


2.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:45MERCEDES BENZ ML320 FACELIFT

Ml 320 Facelif 2008 godina REGISTRIRAN ZELEN KARTON SERVISIRAN MOTOR...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:42BMW 320d

Kolata e vo odlicna sostojba Registrirana Servisirana Cetiri gumi z...


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:42RENAULT TWINGO 1.2

Kolata e vo solidna sostojba 1.2 benzin plin Registrirana Gumi cetir...


950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:41Delovi

Продажба на половни делови : - мотори - менувачи


По Договор
или предлог цена
Денес 10:41Poluprikolka cerada

Se prodava poluprikolka schwarzmuller 2004 god vo odlicna sostojba Al...


5 €
или предлог цена
Битола

Приколки

Денес 10:39Daf solo

Se prodava daf mozi i bez sanduk vo ispravna sostojba


4 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 10:39MAN VLEKAC

Se prodava man vlekac 1997 god duplak registriran so kuper sistem isp...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 10:39Scania 114

Se prodava scania euro 3 registrirana smenato plocki diskovi maslo fi...


8 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 10:39GARMIN TOM TOM BECKER NAVIGON i se za ostanatite GPS uredi

SE OKOLU GPS - UREDI ZA NAVIGACIJA -prodazba na GPS uredi -Sreduv...


150 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 10:37VW CADDY 1.9TDI 2008GOD

Motorot raboti perfektno i ima mnogu mala potrosuvacka Menuvac odlic...


5.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:30TOYOTA RAV4 4X4 REDIZAJN 2.O 150KS

- KUPEN NOV VO MAKEDONIJA TOYOTA RAV 4 2.O VVTI BENZ 150 KS - TOOP ...


7 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:26FORD EcoSPORT TITANIUM PERFEKCIJA UVOZ SVAJCARIJA

- FORD ECOSPORT 1.O SCTI - VRVNO SOCUVAN - NIVO NA OPREMA TITANIUM �...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Битола

Автомобили

Денес 10:26PEUGEOT EXPERT 2.O HDI TOVARNO NOV UVOZ SVAJCARIJA

- PEUGEOT EXPERT 2.O HDI 12OKS - TOVARNO NOV UVOZ 🇨🇭SVAJCARIJA🇨🇭...


5.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:26WV GOLF VI 2.O TDI GTD OPTIC

WV GOLF 2.O TDI GTD UVOZ - TOP VERZIJA - PRVA REGISYRACIJA VO MK -...


99 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:26SKODA FABIA 1.2TSI 63KW2015/2014 GREENLINE SVAJCARIJA

SKODA FABIA 1.2TSI GOLF 7 MOTOR SO REBRAST KAIS, 4 CILINDRI 63kw (86k...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:25Zimski gumi Sava eskimo 205 55 16

4 isti zimski Sava Eskimo S 3 Proizvedeni 47 ned 2016 kupeni 2017 N...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 МКД
Денес 10:21Vlecna kuka Yugo Zazstava

Kuka za vlecenje za Yugo Priklucok za struja


По Договор
или предлог цена
Денес 10:18Radii za megane 2

Orginalno


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Денес 10:17CITROEN C3 1.4 HDI *** 50KW-68KS ***2008 GODINA***

CITROEN C3 1.4 HDI *** 50KW-68KS *** 2008GODINA - KLIMA - EL. ST...


3.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:13HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN 2007GOD***49KW-67KS***

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN 2007 GODINA***49KW-67KS*** - KLIMA - EL. ...


3.050 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:13MERCEDES BENZ C200 CDI ***BLUETEK***AVANTGARDE***EURO 6***

MERCEDES BENZ C200 CDI ***V 205*** ***BLUETEK***AVANTGARDE***EURO 6**...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:13AUDI A4 1.9 TDI **85KW-116KS***NOVO VOZILO!!!!

AUDI A4 1.9 TDI **85KW-116KS***NOVO VOZILO!!! 2005 GODINA -KLIMAT...


6.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:13Страна 1 од 209

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам