Скопје Центар
                   
2640 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

08 авг 20:01Промовирано

PROMOCIJA NA DAHUA KAMERI ZA VIDEO NADZOR / KAMERA

golema promocija na kompleten sistem dahua kameri za video nadzor: ...


16.999 МКД
или предлог цена
07 авг 11:34Промовирано

Fasadni lajsni stolbovi i elementi od stiropor

Proizveduvame dekorativni fasadni lajsni i stolbovi od stiropor, pod ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:00Промовирано

Продавам рачно изработени уникатни слики

Сликите се уникатни,во различни бои и димензии, преубава декорација в...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 23:24Se prodava hilta freza i mala brusalka. NOVI!!

Машините се нови не употребени со сите додатоци. Хилтата 6100 ден. ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 22:22SPALNA SOBA / СПАЛНА СОБА

Се продава спална соба купена од Југоекспорт: Еден Кревет: 200x16...


16.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 21:50DETSKA SOBA / ДЕТСКА СОБА / СПАЛНА СОБА

Детска соба Се продава комплет единечна спална во одлична состојба...


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

Вчера 21:49БИРО BIRO

Се продава биро од иверица со димензии 150x80cm. Работна маса бир...


4.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

Вчера 21:45GRADINA

KOMPRESOR . . . SE PRODAVA KOMPRESOR NOVO CREVO ZA VISOK PRITISOK DO ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 21:29Правосмукалка - Pravosmukalka Beko

Mnogu malku koristena, kako nova.


2.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 21:23SE PRODAVA AGOLNA GARNITURA PETOSED АГОЛНА ГАРНИТУРА ПЕТОСЕД

Se prodava petosed vo odlicna sostojba bez ostetuvanja. Petosedot ima...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 21:13Komoda od simpo

Crna visok sjaj Drvo 200x55


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 20:23Mada so 4 stolici

Drvo


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:23TDF

Dobro sochuvani Trosed dvosed fotelja so moznost za spushtanje od M...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 20:23Najkvaliitetni sobni vrati

Производство на собни врати по мерка - одличен квалитет, најповолна ц...


150 €
или предлог цена
Вчера 20:07Dve isti Lambi za 250den

Dve NOVI isti lambi Povekjenamenski se zakacuva na biro, krevet ili...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 19:30Aloe Vera jorgan i pernica

Komplet jorgan i pernica aloe vera. Doneseni od Germanija, visok kva...


1.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Јоргани

Вчера 18:46INDISKI JORGOVAN

INDISKI JORGOVANI SUPER KVALITET . . . PREKRASEN INDISKI JORGOVANI CR...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:25GRADINA RASTENIJA

AKCIJA !!! JAPONSKI UKRASNI RASTENIJA ACER PALMATUM AKCIJATA TRAE DOD...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:25Vertikalen frizider za dlaboko zamrznuvanje

Se prodava friz so fioki vo odlicna sostojba.


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 17:56GREALKA

Se prodava Kvarcna grealka vo ispravna sostojba i malku upotrebuvana.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:55KRALICA PECI

Se prodava pecka na drva vo odlicna sostojba.


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Вчера 17:55Se prodava fotelja 1000 den

Prodavam fotelja 1000 den.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 16:37  НОВ ОГЛАС

Barokna masa

Se prodava klub masa barok stil, vo odlicna sostojba. 80 x 80 x 50 ...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 16:15  НОВ ОГЛАС

Vodovodzija Vodoinstalater Odvod Instalacija Odrzavanje serv

Водоинсталатер и Плочкар со повеќе од 30 годишно искуство. Работиме ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 15:45Квалитетна нова маса

Дрвена маса во боја венге. Димензии: 75 x 75 cm, висина 40 cm.


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 15:45Црвена гарнитура

Гарнитурата е во одлична сочувана состојба. Составена е од два посебн...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 15:45Tefal 9 vo 1 multigotvach

Prodavam nekoristen multigotvach Tefal versalio 9 in 1. 075 800 001


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:25Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


27.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 15:06Кревети единечни, плакари, маса, софа, фиокар

Кревети единечни, плакари, маса, софа, фиокар Цена по договор Конт...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 14:12Nov lezaj/spalna/krevet/ лежај, спална, кревет Лондон

Нов неотпакуван француски лежај Лондон со димензии 160×200. Како од с...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 14:01Fasadni lajsni stolbovi i elementi od stiropor

Proizveduvame dekorativni fasadni lajsni i stolbovi od stiropor, pod ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:00Нова кујна

Продавам неискористена кујна 2 м должина со пулт, висечки елементи, к...


600 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 €
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 13:00Masini za sienje Bagat

Masini za sienje bagat mnogu socuvani,malku upotrebuvani. 6000 den. ...


100 €
или предлог цена
Вчера 13:00Izrabotka na dekorativni lambi i se od drvo

Izrabotka na dekorativni lambi i se od drvo po vasha zhelba


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:00KOMARNICI PVC ROLETNI ZEBRA ROLO VENECIJANER VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:59Трпезариска маса

Маса со 6 столици (не употребувани)


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 12:53  НОВ ОГЛАС

GARDEN TENDI

CADORI ZA SONCE PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! GARDEN CADORI ...


6.200 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
8.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 12:37CADORI ZA SONCE

CADORI ZA SONCE PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! GARDEN CADORI ...


6.200 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
8.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Вчера 12:37GARDEN TENDI

CADORI ZA SONCE PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! GARDEN CADORI ...


6.200 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
8.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 12:37INTEX BAZENI 300x200x75

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRISMA FORMA: KRUG DIM...


8.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
9.900 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 12:36FILTER PUMPI

INTEX PUMPI PREMIUM QUALITY . . . INTEX FILTER PUMPI PESOCNI PUM...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 12:36BIRO so FIOKI KOMPLET

SE PRODAVA BIRO KOMPLET SO FIOKI CENA 2500 DENARI INFO 078 424210


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Вчера 12:19Страна 1 од 67

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам