517 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam kozna crna jakna

Prodavam kozna jakna kupena od Springfield. Jaknata e crna boja, gol...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

Денес 08:20Puma patiki zenski novi novi ITNO !!!

Puma patiki zenski, NIKOGAS NE SE NOSENI, kupeni od Germanija od orgi...


1.200 МКД
или предлог цена
- 52 % Попуст
2.500 МКД
Аеродром / Скопје

Женски обувки

Денес 08:15CIZMI/ЖЕНСКИ ЦРНИ ЧИЗМИ НОВИ

ГАНЦ НОВИ ЦРНИ ЖЕНСКИ ЧИЗМИ БРОЈ 38 ОВА Е МОЈА ЦЕНА,ПРЕДЛОЖЕТЕ В...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

Денес 06:40VALENTINO PATIKI VL7N FRAERSKI

PRODAVAM VALETINO FRAERSKI PATIKI BR 44 KOZNI VIBER I PORAKI NE SAM...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

Вчера 17:28Продавам патики Adidas бр.45

Патиките се малку носени и ги продавам само бидејќи ми е тесен калапо...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

Вчера 17:10FARMERKI ARMANI

ORIGINAL ITALIANSKI FARMERKI EMPORIO ARMANI, MODEREN DIZAJN GOLEMINA ...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

Вчера 16:42  НОВ ОГЛАС

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE W 697

Patikite se zenski novi neobleceni. Број 37,5


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

Вчера 16:42Jakna Parajumpers Long Bear Down Coat Cappucino

Donesena od SAD Skoro nova Koristena samo edna sezona i kupena e 10...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женска Облека

Вчера 11:06Kozna jakna od teleska koza

Odlicno socuvana i malku koristena kozna jakna od teleska koza.Mnogu ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женска Облека

Вчера 09:00Orginal patiki патики Nike

Orginal NIKE✅ BROJ 44 SUPER MODEL 2021 GODINA LESNI LETNI PATIKI P...


60 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
65 €
Аеродром / Скопје

Машки обувки

Вчера 00:05Prodavam / Iznajmuvam vencanica

Prodavam / iznajmuvam vencanica vo sampanj boja, broj 34-36. Nosena s...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женска Облека

02 јун 23:18Predator Edge Adidas detski kopacki 36

Originalni Adidas detski kopacki Predator Edge. Novi, voopsto ne se k...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

02 јун 14:19Rayban Dzastin naocari za since-zenski

Prodavam Orginal Rayban Dzastin naocari za sonce-zenski boja kako kor...


6.500 МКД
или предлог цена
02 јун 10:15JNA cizmi/ЈНА чизми број 44.5

Чизмите се минимално користени. Имате декларација со димензии, а цена...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

01 јун 21:06JNA cizmi/ЈНА чизми

Orginalni cizmi od JNA br.43.5 Чизмите се минимално користени. Имате...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

01 јун 20:58Novi kozni cevli / konduri br. 42

Нови кожни чевли бр.42. Носени 3 пати, како нови. Превртена кожа со ...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

01 јун 19:31Бершка и Пума блузони

Одлично сочувани блузони. И двата се најмногу 3 пати носени. Купени о...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

01 јун 17:19Preubav Unicorn Fustan za devojce

Se prodava preubav fustan Unicorn Dresn prikladen za rodenenska zaba...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Облека за девојчиња

01 јун 16:34Polo Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Burrbery, La Martina

Mnogu malku nosena original obleka donesena od Amerika, za kupeni pov...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

01 јун 16:27KOSULI I POLO MAICI OD POVEKE BRENDOVI

ORIGINAL BRENDOVI OD POVEKE FIRMI, MOSHINO ZARA, MASSIMO DUTTI, HILFI...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

01 јун 13:51FARMERKI ARMANI

ORIGINAL ITALIANSKI FARMERKI EMPORIO ARMANI, MODEREN DIZAJN GOLEMINA ...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

01 јун 13:12TRI TENISKI BLUZI SO KRATKI 6XL

TRI TENISKI BLUZI SO KRATKI RAKAVI NEUPOTREBVANI NOVI TURSKO PRO...


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

01 јун 11:10VLOSKI SAMOLEPLIVI ZA PATIKI NIKE ORIGINAL

SAMOLEPLIVI VLOSKI ZA PATIKI NIKE, ORIGINAL FABRICKI 2 PARA KAKO NA ...


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

01 јун 11:10Bledo rozevi so srebren vrv salonki

Prodavam salonki bledo rozevi so srebren vrv, noseni se cetiri pati. ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

01 јун 09:33Reebok патики

Продавам Reebok патики број 28. Добивате и пластични папучи. Ри...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

01 јун 09:33Detski patiki Ribok broj 33

Продавам Reebok патики број 33. Добивате и папучи. Рибок, detsk...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

01 јун 09:32Patiki detski Adidas plus papuci

Prodavam detski patiki Adidas broj 30. Dobivate i plasticni papuci...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

01 јун 09:31S.T. Dupont Upaljac / zapalka

Продавам редок модел на сребрен упаљач ST Dupont Gatsby line Silver, ...


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Останато

31 мај 20:00Продавам актен ташна

Продавам актен ташна марка DELSEY малку користена во одлична состојба...


1.500 МКД
или предлог цена
31 мај 19:13Nike br.42 Model 2023 NOVI nekoristeni

Prodavam novi patiki neobleceni so kutija. Besplatna isporaka vo Skop...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

31 мај 12:49Nike reax br 43.44

Potpolno novi zgresen broj. 27 sm . cenata e posledna


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

31 мај 11:01PATNA TORBA RONCATO

ITALIJANSKA PATNA TORBA OCUVANA, VISOKA 60 CENTIMETRI SIROKA 50 CENTI...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 10:33Kozno palto

Se prodava zensko kozno palto po cena od 1999 denari.Go ima na slika...


1.999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

31 мај 10:09Mercedes Mens 2023 Team Softshell Jacket Black

Nova originalna kuoena od Mercedes salon za koli https://shop-int.m...


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
Аеродром / Скопје

Машка Облека

31 мај 08:23Adidas Adiprene

Se prodavaat Novi Nenoseni Adidas Adiprene planinarski patiki. Kupeni...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

30 мај 17:12Патики со тркалца

патики со тркалца само еднаш пробани купени за 4.500


1.850 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за девојчиња

30 мај 15:18Kozni sandali TULIPANO

Kozni sandali broj 36.


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

30 мај 13:37PORTWEST Orkney 3 во 1 дишлива јакна

Стилска, иновативна и повеќенаменска 3-во-1 најпродавана јакна. Водоо...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

30 мај 09:23Eastbound waterproof cizmi broj 42

Se prodavaat skoro novi cizmi waterproof. Cizmite se samo ednas nose...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

29 мај 21:08Се продаваат нови патики ,,Vans kyle walker pro 2

Се продаваат нови патики ,,Vans kyle walker pro 2, Број: 38,5 Цена 3...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

29 мај 17:06Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам