2359 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Agolna garnitura

Prodavam golema agolna garnitura 100% teleshka koza, italijansko proi...


500 €
или предлог цена
18 сеп 19:18Промовирано

Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:10НОВ ОГЛАС
Промовирано

Se prodavaat masi i stolici

se prodavaat polovni : masi i stolici so moznost za pretapaciranje i...


1.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:41Промовирано

Prodavam tengerinja

Prodavam tengerinja za gotvenje novi ne koristeni ima 3 komada so kap...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Денес 20:42BLACK + DECKER 18V Vibraciska dupcalka / odvrtuvac

Dve 18V 'Black&Decker' Kombi Shtrafilici vo odlichna sostojba. So niv...


120 €
или предлог цена
Денес 20:42GARNITURA

Prodavam garnitura, trosed, dvosed, fotelja. Trosedot i dvosedot se s...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Денес 19:11Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:10  НОВ ОГЛАС

NOV TROSED(KAUC)"VIDENOV"SO BOKS

Prodavam,trosed,(kauc) na rasklopuvanje,so boks(sanduk) za skladiranj...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 18:01kozna garnitura 3+2+1

kozna garnitura 3+2+1 pogodna za antika germanska so drvena konstuk...


1 МКД
или предлог цена
Денес 17:22Tartufi, Lesnik, so predavac Radoslav Catic

ДОАГА ВО МАКЕДОНИЈА РАДОСЛАВ ЧАТИЧ повелете Сакате да знаете се з...


10 €
или предлог цена
Денес 16:47Кована ограда, врати и гелендери

Продавам елементи од ковано железо, врата, ограда, настрешница и елем...


1 €
или предлог цена
Денес 16:39  НОВ ОГЛАС

RADIJATOR

Se prodavat dva koristeni radijatori, 20 i 18 rebra i eden za vo kupa...


11 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
22 МКД
Денес 16:17Detska soba

Se prodava mebel za detska soba: - rabotna masa so nadgradna polica ...


1 €
или предлог цена
Денес 16:01Prodavam samo krila od aluminiumski prozori

Aluminumski krila so termopan staklo, dve stakla. Ramki od prozorite ...


25 €
или предлог цена
Денес 15:13BALKONSKA VRATA DRVENA 219x79 cm

Se prodava balkonska vrata, drvena Dimenzii na ramka 219x79 Ramkata...


1.200 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.600 МКД
Денес 14:31MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)

Se prodavaat 6 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo dv...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:25KERAMIDI POLOVNI

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:00Трпезариска маса

Користена трпезариска маса со 4 столици, има и дополнителен дел за зг...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 13:00Masina za perenje, susara i detsko biro

Се продава машина за перење садови, сушара за алишта и биро за детска...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00pecka kvarcna

prodavam socuvana ispravna kvarcna pecka


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:37stolici

prodavam stolici drveni ekstra socuvani


По Договор
или предлог цена
Денес 11:37Fotelja retro vintage Фотеља ретро винтиџ

Baram vakva retro fotelja kako na slikata, moze i dvosed ili trosed o...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 11:11Prodavam peleti A1 klasa

Prodavam peleti a1 klasa 071 32 09 09


По Договор
или предлог цена
Денес 10:34Детски кревет и шкаф

Се продаваат детски кревет и детски шкаф за облека. Детски шкаф - до...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 10:21IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 10:19IZRABOTKA NA MEBEL SO IDEJNO RESENIE

IIZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL FIRMA SO DOLGOGODISNO ISKUSTVO PRI ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 10:19IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 10:19PALETI ZA NAMESTAJ ПАЛЕТИ ЗА НАМЕШТАЈ

Prodazba na novi beli paleti za namestav ili druga namena. Dimenzii ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 09:51Klima ured Favorit 3.5kw

Se prodava klima ured Favorit.Klimata ladi i gree.Uklucena samo 3 pat...


7.300 МКД
или предлог цена
Денес 09:26ROLO ZEBRA VENECIJANER KOMARNICI ROLETNI

Proizvodstvo, prodazba, montaza i servis na : - venecijaner zavesi...


1 €
или предлог цена
Денес 08:20PVC PROZORI I VRATI POPUST ZIMSKI CENI

ALEKS DOOEL, firma so 17 godisno iskustvo na pazarot ,visokvalitetna ...


5 €
или предлог цена
Денес 08:03Клуб маса - Високо квалитетна дрвена

Се продава високо квалитетена дрвена клуб маса како на сликата. Маса...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 22:14Регал

4-делен регал, помеѓу 2 метри и 30 цм и 2 метри и 50 цм долг, поме...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:55Тросед и двосед

Одлично сочувани, Од кои троседот е со механизам за пуштање и двосе...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:55Мијалник со ногарка и чешма неупотребувани

Мијалник со ногарка и монтирана чешма, гланц нова 2500 ден 070645906,...


1.750 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 18:10PLINSKA BOCA 10 KG

Plinska boca 10 kg.


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 17:29БОЛЕР 80 Л

Бојлер 80 литри Треба да се исчисти и греач да се смени


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:17Ovcii kozi

Ovcii kozi prirodno krzno


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 16:51Se prodava krevet masa tepisi zakacalka komoda

Se prodava krevet masa tepisi zakacalka komoda i drugo poradi selenje...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 16:41ROLETNI ZEBRA ROLO KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:28Spalna

Se prodava malce koristena spalna i po mnogu polovna cena za komplet....


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:59LED SIJALICI E14 - 5W - 4000K!!!

077-940-500 Prodavam novi led sijalicki E14 - 5W - 4000K na golemo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:20Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:30Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам