Подкатегорија:
                   
49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Set germanski nozevi

Novi cena 1500 den komplet 072 555 302


25 €
или предлог цена
Вчера 17:55Prodavam legeni

Dva nekoristeni novi legeni.Cena 1600den.Tel:070823721


1 €
или предлог цена
Вчера 12:47Prodavam dve tendjerinja

Prodavam dve tendjerinja od 10 i 15 litri mnogu malku koristeni kako ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:44Сет садови за готвење

Се продаваат 2 нови сета садови за готвење ( 1 сет содржи 16 парчиња ...


5.000 МКД
или предлог цена
01 окт 09:16Продавам кригли за пиво „СКОПСКО“

Продавам 7 кригли за пиво „Скопско“ како на сликата, нови неоштетени,...


1.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:50Кристален послужавник за ситни колачи

Продавам кристален послужавник за ситни колачи. Нов , неупотребен, п...


2.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:42Продавам 6 кристални чаши

продавам 6 нови, неупотребени, кристални чаши на столб, како на слика...


4.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:31Rosvajt tendjere

48sm , visoko 15 sm 25 litarska ,kako novo od kvaliteten materijal ...


100 €
или предлог цена
16 сеп 12:01Multifunkcionalni montazni plasticno fioki

Montazni fioki za frizider, biro, plakar ! Fiokite se izraboteni od ...


600 МКД
или предлог цена
08 сеп 08:16SET NOZEVI ZA KUJNA

NOVI SET NOZEVI ZA KUJNA CENA 800 DEN. DOSTAPNI SE TRI MODELI


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

07 сеп 16:20Bratstvo ohrid

Tava tendzere i tava poveke namenska cena 500 1000 1200 den 072 555 ...


1 МКД
или предлог цена
07 сеп 05:26Prodavam Vicko Solingen set

Prodavam Vicko Solingen pribor za jadenje. 72 parcinja Vo pr0d...


150 €
или предлог цена
05 сеп 10:27Sokovnik Fuego

Продавам соковник Фуего 1200W Овошјето се става не лупено освен цитр...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

04 сеп 11:17Novi lazici, Germanski rosfraj, golema kolicina

Се продаваат поголема количина лажици (над 1000). Нови, некористени и...


25 МКД
или предлог цена
01 сеп 12:45Bratstvo tendzerinja, tavi, pribor i kutlaca, Gorenje secko

Комплетно нови, никогаш не се користени, директно од магацин ----- ...


1 МКД
или предлог цена
01 сеп 12:45NICER DICER PLUS - RENDE

NOVO NICER DICER PLUS - RENDE SO 10 ELEMENTI DOSTAVA NA RAKA ILI PO ...


600 МКД
или предлог цена
25 авг 12:17Rosfraj

Novi 7 zdeli za salati sladoled i dr cena350 den parce ili2000 site 0...


2.000 МКД
или предлог цена
16 авг 22:27kristalna flasa

kristalna flas za viski kako na slikite cist kristal i debelina od 8m...


500 МКД
или предлог цена
15 авг 09:18Prodavam casi za vino

Bohemia casi za vino vo kutija


1.599 МКД
или предлог цена
07 авг 10:40Se prodava Escajg pozlaten

Se prodava pozlaten Escajg za 12 osobi Info na 070 235883


7.000 МКД
или предлог цена
01 авг 13:39Сервис во национален стил керамика

Продавам сервис во национален стил, како сум на сликите. Сервисот има...


4.500 МКД
или предлог цена
26 мај 11:49Тањир за овошје

продавам еден голем тањир за овошје и еден мал тањир, од стакло, малк...


500 МКД
или предлог цена
26 мај 11:38Bohemija

Kristalni casi za sampanj ili kokteli cena 600 den 072 555 302


600 МКД
или предлог цена
16 мај 20:18Четка од кокосови влакна

Наменета е за чистење на овошје и зеленчук при што се отстрануваат пе...


250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

05 мај 06:20Преса за зеленчук

Потекло: Јапонија Изработено од пластика Количина на зеленчук 1kg ...


1.300 МКД
или предлог цена
05 мај 06:196 Кристални чаши на столб

Продавам 6 кристални чаши на столб, за жесток пијалок, чист кристал, ...


4.500 МКД
или предлог цена
04 апр 21:263.9 mkd - Super cisti i eftini nekoristeni tegli

Prodavam super cisti i najeftini tegli nekoristeni posle konzumiranje...


390 МКД
или предлог цена
02 апр 12:34Кристален сервис за колачи

продавам кристален сервис за колачи, нов, неупотребен, има голем тањи...


3.500 МКД
или предлог цена
12 мар 23:166 чаши ниски со сребрен раб и 6 чаши на столб

Продавам 6 нови чаши ниски со сребрен раб, неупотребувани за цена од ...


1.200 МКД
или предлог цена
12 мар 23:08prodavam nov golem noz

prodavam nov noz donesen od francija kontakt aleksandra 077 823 129


500 МКД
или предлог цена
31 јан 17:34Prodavam tegli

Teglite se novi,so kapak,720ml,od kupecki proizvodi - samo ednas upot...


По Договор
или предлог цена
03 јан 10:05ЕСЦАЈГ - американски, 45 парчиња), 1944 гог

HARMONY HOUSE SILVER PLATE AA+ by WALLACE SILVER, 1944 ... 45 пар...


1 МКД
или предлог цена
26 дек 23:31Делимано

Сет цена 500 ден 072 555 302


500 МКД
или предлог цена
16 дек 12:59Prodavam Rostfrei serpa , skoro nova

Odlicno socuvana , super kvalitet , originalna Rostfrei serpa so pokl...


100 €
или предлог цена
14 окт 10:40Kofi

Kofi socuvani edna kofa 1200 den


1.200 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:06Tavi kvalitetni neosteteni

Br36 1000 den Br 38 1300 den Br 40 1500 den tavite se kako novi


1 €
или предлог цена
23 сеп 05:10Tendjere emo

Tendjere 44 am so kapak kafejava vo DOBRA sostojba I drugo bez kapak ...


1 €
или предлог цена
23 сеп 04:57DJURA масичка за во кревет / ИКЕА

Код на производ: 504.043.34 Карактеристики на производот > Матер...


1.320 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

04 авг 12:26RASKOG количка / ИКЕА

Код на производ: 903.339.76 Карактеристики на производот: > Матер...


4.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

04 авг 12:20NISSAFORS количка на тркалца / ИКЕА

Код на производ: 203.997.77 Карактеристики на прозиводот: > Матер...


2.720 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

04 авг 12:16Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам