Гостивар
                   
708 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vw Touran 2.0

Touran 2.0 170 ps Full oprema Highline Bi xenon Klimatronik Koza...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 ное 18:39Промовирано

Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks

Se prodava Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks Kollata e vo perfektna sostoj...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

PEUGEOT 308, 1.6 HDI, 110 KS, 2008 GOD.PERFEKTNO!

Prodavam Peugeot 308, HDI 1.6 Disel, 110 KS, 2008 godina, kupen vo sa...


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 ное 16:22Промовирано

Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks

Se prodava Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks Kollata e vo perfektna sostoj...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Opel zafira 1.9 cdti 2008

Opel zafira 1.9cdti,2008 god,avtomatik,kompletno servisirana 4novi zi...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Ford C-Max 2.0 TDCI GHIA

Ford Focus C-Max 2006/7 2.0 TDCI 136KS Kolata ima pominato 230.000km ...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:31BMW X6 3.5 X-DRIVE FULL OPREMA *MOZE ZAMENA*-2011/10

Se prodava BMW X6 3.5d 2011/10 godina 286hp servisirano i registriran...


21.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
23.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:23SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:23Hyundai Santafe

Hyundai santafe Automat 2.2 crdi 7 stolici Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Serv...


8.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:08  НОВ ОГЛАС

Ford kuga

Ford kuga 2.0 tdci 4x4 2008/12 mesec Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site...


8.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:02  НОВ ОГЛАС

AUDI A4 2.0 TDI - 06

AUDI A4 2.0 TDI S-line 7g AUTOMATIK - 2006 - REGIST. DO 12.2023 - ...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:54KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2007 GOD.REGISTRIRAN ODLICEN

KIA SORENTO 4X4 CRDI 2007 GODINA.SO FUL OPREMA KOZEN SALON MAKSIMALNO...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:49  НОВ ОГЛАС

Se prodava Ford Fiesta

Kolata e vo top sostojba.napraven golem servis.registriran na 05 09....


5.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:29Mini Cooper S

MINI Cooper S 🇨🇭🇨🇭 Turbo 1.6 200ps ,6 brzini Tek registrirano...


4.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:54  НОВ ОГЛАС

Honda Accord 2.2 dizel top

Se prodava honda accord 2.2 dizel cl7 top sostojba pali vozi 230 hilj...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:08Honda Civik 2.2

Honda civik 2.2 so full oprema :koza, navigacija , klimatronik, greac...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:08Mercedes E-63 AMG OPTIC -Dizel 170ps. 2014god

Se Prodava Mercedes Benz e63 AMG Optik. 2.0 dizel 125kw / 170ps. 201...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:59Seat Cordoba Sacuvana 1.4 benzin-plin

Voziloto e mnogu stegnato,2 novi gumi Registrirano do 06/2023 mnogu...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:15Bmw 320d e90

Servisiran Klimatronik Greaci ne sedista Parking senzori napred-naza...


5.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:44Mercedes s320d 2007

Mercedes s320d Servisiran Registriran full oprema Za poveke inf. 070...


9.900 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
12.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:44Fiat Punto EVO 1.3 Multijet dizel (grande)

Kolata e vo odlicna sostojba, sega smenet set od kvacilo (lamela, pot...


3.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:02Bmw 525d 3.0 2011 god

Kolata e sega uvezena od Svajcarija plateni site davacki. Novi diskov...


16.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:33  НОВ ОГЛАС

SUZUKI VITARA ALL GRIP 2016 1.6DDIS

Se Prodava Suzuki Vitara All Grip 4x4 2016 Godina 1.6 DDIS 120ks Kupe...


17.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
17.900 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:26Opel Astra H 1.4 /LPG neuvezena

Se prodava Opel Astra H, kupena vo automakedonija vo 2007 god, ne e u...


3.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:26  НОВ ОГЛАС

Mercedes A160 cdi

Mercedes benz A classa 160 cdi Klima 4 novi gumi m/s SAVA Kozen salon...


3.390 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:04Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:21Opel Astra 1.4 twinport

Opel Astra 1.4 twinport , ne e uvezuvana, registirana e i redovno ser...


3.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:42BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:31Fiat bravo 1.9 2009 extra.

Odlicno socuvano familijarno vozilo ful oprema, registriracija do11.2...


33 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:30☆☆ VW POLO 1.4 TDI ☆ 51kw ☆ 2006 Godina ☆☆

☆☆☆ EXTRA MODEL ☆☆☆ ✔⭕ VW POLO 1.4 TDI 2006, NAJ DOBRIOT MOTOR ✔⭕ ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:14Vw Golf 6 1.6d 2010

Vw golf 6 1 6 dizel 2009 i 2010


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:53SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI

Se prodava audi a4 b8 2.0 tdi 125 kw (170 ks) servisirano pred 5000 k...


8.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:53Renault Koleus 2.0 dizel 4x4

Voziloto e socuvano redovno servisirano so servisna knishka,novi gumi...


6.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:49VW GOLF 5 2.0 TDI 2007 ODLICEN!!

Se prodava vw golf 5 2.0 tdi 2007 god vo super sostojba alu felni so ...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:04AUDI A4 2.0 TDI 2009 ODLICNO!

Se prodava AUDI A4 2.0 TDI 105 kw 143 ks racen menuvac 6 brzini vo od...


9.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:04Fiat 500 Turbo 100HP 1.4 Benzin 6 Speed 190.000 KM original

🇮🇹🇮🇹Fiat 500 Turbo 100HP 1.4 Benzin 6 Speed 190.000 KM original P...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:09Audi A4 3.0 Quattro S-Line Automatic F1 204 PS Fabrikaaa

🇩🇪🇩🇪Audi A4 3.0 Quattro S-Line Automatic F1 204 PS Fabrikaaa 🇩�...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:09Audi a6

Audi a6 quattro /s-line Extra cena za kesh


1 €
или предлог цена
- 95 % Попуст
19 €
Гостивар

Автомобили

25 ное 21:52Opel Astra (opel astra G)

Opel Astra G 1.6 16v AUTOMATIK S Klima Servisna KNISKA Siguracio...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.700 €
Гостивар

Автомобили

25 ное 20:24SUBARU LIBERO E12 4WD!!!

Kombeto e vo dobra sostojba Motor nosi 1.2 Redukcija 4x4 ispraven...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 ное 17:44Smart ForTwo 700cc

Smart ForTwo 2007 god 700 cc Registriran Servisiran 4 novi zimsk...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 ное 16:41BMW 520d EfficientDynamics 2011

Се продава BMW 520d F10 EfficientDynamics 2011 Купено ново во Македон...


15.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 ное 15:03Renault Safrane Benzin/Plin

Renault Safrane ,2.5 benzin,so atest plin. Full oprema,se e funkcion...


1.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 ное 14:49Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам