1175 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mikser za testo ili meso

Se prodava malku koristen mikser za testo ili meso napraven od nergos...


1 €
или предлог цена
25 сеп 10:42Промовирано

zavaruvanje/pistol so ladenje/co2/ac dc/inoks

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon nov pistol so ladenje 4/30m...


120 €
или предлог цена
Денес 14:32Pekarska oprema

Se prodava pekarska oprema Duvalka fortis 600e Duvalka unoks 70...


650 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Денес 14:04Se prodava Pekarska oprema mikser komora

Pekarska oprema mikser komora Laminator hitno Pecka fortis na plin


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Денес 14:04Elektricna mini pecka/ OUTLET

Промо цена за ограничени количини !!! Fortis® електрична мини печка ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:27  НОВ ОГЛАС

Drobilka za drvo so cekicara

2 vo 1, Drobilica, Drobilka za drvo do 60mm + Cekicara Hammermuhle C...


2.600 €
или предлог цена
Денес 13:00Toster za vafli profesionalen/ OUTLET

OUTLET понуда за последно парче!!! Професионален Fortis® дупли ротац...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:47  НОВ ОГЛАС

Profesionalen salamander gril/ OUTLET

OUTLET понуда за последно парче Моќен и професионален саламандер г...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:33  НОВ ОГЛАС

Masini za sienje

Prodavam 2 NOVI ne koristeni Industriski masini za sienje BROTHER


250 €
или предлог цена
Денес 12:07Krojacka nikolaidis cirkular 2006 god 6 kw so predrezac

Krojacka nikolaidis 2006 god proizvedena,so dva motori edniot e predr...


1.600 €
или предлог цена
Денес 11:10Dachsenwerk Transformator Trafo 400kva kw

Se prodava trafo transformator Marka: Dachsenwerk Tip: KDN 400/20 ...


35 €
или предлог цена
Денес 10:54Wap visok pritisok 250 bar

Se prodava wap inter pump 250 bara mnogu mokjen servisiran spremen za...


800 €
или предлог цена
Денес 09:59Profesonalna oprema za pekara

Комплетна професионална опрема за пекара : Гасни или електрични печк...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:50Cirkular einhel

Novi cirkulari na Einhell doneseni od germanija 2 kw. Motor ..250 pi...


12.800 МКД
или предлог цена
Денес 08:41SE PRODAVA RAKIJA OD MODRA SLIVA

Se prodava rakija od modra sliva STENLEJ prirodna domasna bez nikakv...


10 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
600 €
Денес 06:49Се издава дуќански простор

Се издава дуќански простор 70м2 2 Тоалета 2 Врати за Влез/Излез Ду...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Вчера 22:19  НОВ ОГЛАС

Elektromotor Germanski 1KW monofazen

Elektromotor 1.2 KW monofazen.


120 €
или предлог цена
Вчера 21:21UNIOR racna busilica

Vo dobra kondicija


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 20:29Ventilaror

Poloven odlicen ventilator


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 20:28konec poliester za koza

Konec poliester za koza I tapaciranje so golemina 10-ka, 20-ka,30-ka,...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 20:28SUSAC ZA VOZDUH BLITZ GERMANY

SUSAC ZA VOZDUH ODLICNA SOSTOJBA !!!!


640 €
или предлог цена
Вчера 19:24  НОВ ОГЛАС

Машина за производство на тоалетна хартија

КОНТАКТ: 070 253 997 Машините се со трофазни мотори и се во одличн...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:48Mašini za proizvodstvo na Mebel

Mашини за производство на мебел Komplet masini za proizvodstvo na Me...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:40Masina za okrugli oluci 8 20sm dolzina

Mehanicka masina za okrugli oluci ispravna samo kes


2.500 €
или предлог цена
Вчера 16:22BURGII za DRVO “ HELLER “ od 3 do 10 mm

Prodavam novi Burgii za drvo, “ HELLER “ i toa od 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:40SE PRODAVA PEKARSKA OPREMA

Se prodava pekarska oprema 1. pecki na struja 55x55 sm, 9 kw - 2 ko...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:17Hilti stemaci

Novi kako na slikite


100 €
или предлог цена
Вчера 10:52Bitovi DeWALT - 32 SET

Prodavam set so 31 bita, marka: DeWALT, kupeni vo Germanija. Prakam p...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:27ARMIRACKI KLESTI - KNIPEX 300 i 280 mm

PRODAVAM novi armiracki klesti KNIPEX kupeni vo Germanija . BOJA: SIn...


2.100 МКД
или предлог цена
Вчера 10:26Чук PICARD

Prodavam ЧУК - PICARD, Germanski, mnogu kvaliteten i udoben za rabota...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:26Zelezni profili unp osmuca

Se prodava unp profili osmica dolzina na eden 660 sm dimenzija 8x4 5 ...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 09:55Masina za saienje SHARK

Kako nova koristena Samo nekolku pati za domasna potreba


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:53Masina za sienje Bagat Багат машина за шиење shienje šienje

Багат машина за шиење, врти комотно, не знам дали шие.


800 МКД
или предлог цена
Вчера 08:45Boca za co2

Boca za CO2 Orginal jugoslovenska 5 kg Tel 070-857-399


1 €
или предлог цена
Вчера 08:213 PUMPI ZA VODA

3 PUMPI ZA VODA EDNA TREBA DA E ISPRAVNA DRUGI ZA DELOVI


30 €
или предлог цена
Вчера 07:31ELEKTRO MOTOR 15KW

ELEKTRO MOTOR 15KW VO ODLICNA SOSTOJBA MADE IN FRANCE !!


450 €
или предлог цена
Вчера 07:30GRADEZEN KOMPRESOR BroomWade CA1 - S ENGLAND

GRADEZEN KOMPRESOR VO ODLICNA SOSTOJBA KUPEN OD POLJOPRIVEDNA ZADRUGA...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 07:30Slatkarska oprema - mikser, pecka na struja, i drugo...

Malku koristena trofazna el.pecka i tepsii za istata. Dimenzii na vn...


1 €
или предлог цена
01 окт 22:23HILT, HILTA PARKSIDE GERMANSKA 1500W

NOVA HILTA PARKSIDE SO SITE DODATOCI,BURGII,SHTEMAJSI I FUTER ZA OB...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 20:29HILTA EINHELL

ILTA EINHEL DONESENA OD GERMANIJA


1 МКД
или предлог цена
01 окт 20:29Magnetna bormasina - RUKO

Нова магнетна бормашина Германско производство - RUKO.de моќност 12...


1.300 €
или предлог цена
01 окт 19:27Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам