Гевгелија
                   
334 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen DS5 2.0 2012

Se prodava citroen DS5 vo top sostojba so full oprema, (od oprema ima...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 15:15Промовирано

Jetta 1.6 2012

Realni 165 iljadi km, so servisna kniska. Top sostojba, nema nisto za...


9.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 сеп 11:56Промовирано

Ford Fiesta

Se prodava Ford Fiesta benzin 1.3 so klima odrzuvano vozilo registrir...


2.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:28  НОВ ОГЛАС

Se prodava Seat Leon 1.6 benzin

Se prodava Seat Leon 1.6, 2000 godina, benzin, full oprema, klima, el...


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 11:19pasat B7

se prodava pasat b7 1.6 105 ks blumotion 2012 godina registriran do s...


9.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 10:07punto 1.1

senprodava fiat punto 1 1.1 benzin plin ne atestiran pali vozi istece...


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 10:07VW Transporter 2.5TDI 4Motion

🔝🔝🔝VW Transporter 2.5TDI 🔝🔝🔝 ИКОНА НА ПАТО...


7.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 07:46VW Transporter 2.5 TDI 4Motion

🔝VW Transporter 2.5TDI🔝 ....И НЕ ПОСТОИ НЕВОЗМОЖНА ЗА...


7.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 07:45Peugeot 301

Se prodava Peugeot 301 Active 2019g kupena od salon od Skopje prv gaz...


8.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:02FORD FIESTA 1.3 1996GOD!!REG DO MAJ

Se prodava FORD FIESTA 1996GOD 1.3 benzin/plin atestiran Smeneti u...


900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:17  НОВ ОГЛАС

FIAT FIORINO 1.3 Multijet 2013 TOVARNO

SE PRODAVA FIAR FIORINO 1.3 55KW TOVARNO VOZILO 2013 GODINA OD OPREM...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:46Volvo v50 2.0d 2007

Prodavam Volvo V50 2.0 dizel 2007 god Zimski gumi Golem servis pred...


3.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 14:59OPEL VECTRA 2.2 DTI 2003GOD!!ODLICNO VOZILO

Opel Vectra 2.2DTI 125hp 2003god Kolata e vo ekstra sostojba,nema do...


3.199 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.200 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 12:50Vw Polo 1.0benzin tip top

Se prodava Vw Polo 1.0benzin 42kw 2001g Motor i menjac odlicni Re...


1.250 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:09Mercedes c220 mozma zamena

Kolata e vo solidna sostojba so ogled na godinite •siber •climatron...


3.150 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 08:35Mercedes E200 98 god

Mercedes E200 vo dobra sostojba, klima el. na prozori , centralno , a...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 окт 20:43Mercedes E220 97 god full oprema

Mercedes E220 97 god so full oprema INFO NA TEL. 078 229 255


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 окт 20:43FORD ESCAPE 3.0 BENZIN PLIN FABRICKI

Voziloto e vo odlicna sostojba Maksimalno socuvano karoseriski Moto...


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 окт 20:02FORD TAUNUS 1971

Motorot raboti, kocnicite kocat , racna raboti, zmige, svete, karoser...


600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 окт 15:08Se prodava Rexton 2,7

Se prodava Rexton 2,7 proizveden 2007, so full oprema, redovno servis...


6.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 окт 13:36Peugeot 407 2.7 twinturbo 2008g

Se prodava peugeot 407 coupe reg. Cela godina so zelen karton naprave...


101 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
4.599 €
Гевгелија

Автомобили

04 окт 12:50FORD FIESTA 1.4 TDCI 2003 GOD.

Ford fiesta 1.4 TDCI 50kw. 2003 god. REGISTRACIJA DO 04.2023 Uvezena...


2.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 окт 12:08FORD FIESTA 1.4 TDCI

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2005GOD. EURO 4 FULL OPREMA SE FUNKCIONIRA DO KO...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.900 €
Гевгелија

Автомобили

04 окт 12:08Mercedes Gl 350 CDI /2014

Mercedes GL 350cdi godina na proizvodstvo:2014 ful oprema zamena so k...


56.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 окт 11:44Se Prodava Audi Q7 3.0 S-Line Quattro

Kolata e vo odlicna sostojba so najfull oprema S-Line na jastuci so m...


12.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 €
Гевгелија

Автомобили

04 окт 11:15SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 CDTI 90KS...EKSTRA...

opel corsa 1.3 cdti 66kw...90ks registrirano do 07 2023 klima isp...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 окт 13:37SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 EKSTRA

Se prodava opel corsa 1.3 disel ecoflex 75ks odlicen motor registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 окт 13:36Audi A6 2.8 fsi BENZIN

Extra sostojba 2 para bandazi zimni letni Servisiran Poveke Info...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 окт 11:33Mercedes e 280 cdi v6 3.0 registriran do 17.02.23

Solidno socuvan vredi da se vidi


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 окт 09:26Wolkswagen passat

Kolata e so orginal kilometraza, registrirana cela godina. Ekstra lim...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 окт 13:15se prodava BMW 318 vo ekstra sostojba

se prodava BMW 318tds mnogu socuvno moze da se vidi vo sekoe vreme m...


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 окт 12:47Citroen DS5 2.0 2012

Se prodava citroen DS5 vo top sostojba so full oprema, (od oprema ima...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 15:15Peugeot Bipper 1.4HDI

Peugeot Bipper 1.4HDI - 2008g, - 50kW, - 209.000km. - 635кг. носи...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 12:17Citroen Berlingo 1.6HDI

Citroen Berlingo 1.6HDI - 2011g. - 66kW, - 245.000km. - 477кг. но...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 12:17Ford Tranzit Connect 1.0 EcoBoost

Возилото има носивост 510кг и го поседува најмоќниот мотор. Поседува...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 12:16Opel Corsa C 1.8l 125ks full oprema 2005god

Opel Corsa C 2005god. 1.8l 125ks full oprema: Klimatronik Tempom...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 10:43Bmw 530d gt Grandturismo

Bmw 530d gt grandturismo god;2011 Uvezen od germanija do registracij...


19.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 02:11VW TOUAREG 3.0 TDI - 2012

SE PRODAVA VW TOUAREG -MOTOR 3.0 TDI -GODINA NA PROIZVODSTVO 2012 ...


12.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 €
Гевгелија

Автомобили

28 сеп 23:53VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI *2007g *212.000km *51kW *4600€ Возилото има носивост ...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 сеп 07:17VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI Возилото е во перфектна состојба. Цената е без вк...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 сеп 07:16VW Caddy 2.0 TDI 4Motion

Возилото има носивост 600кг. Поседува комплетна опрема (клима, 4х4,...


8.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 сеп 07:14Opel Corsa C 1.2 2001g. na delovi

Se prodava Opel Corsa na delovi


123 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 сеп 01:21Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам