Виница
                   
315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A3 2.0TDI 140ks 6brzini

Perefektna sostojba Reg cela godina 21 06 2023


3.550 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:40SR PRODAVA ZAMENA MOZE

FORD C MAX 1.8 TDCI 2005 GOD.REG. DO 10.5.2023 G.ZA POVEKE NA 071 24...


3.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Виница

Автомобили

Денес 01:42Mercedes E 220 Evo AVANGARD

Ful oprema avangard


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Виница

Автомобили

Вчера 20:27Opel Astra

Se prodava vo ispravna sostojba,pali vozi,kolata e 14 44 kw za poveke...


800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:14Polo 1.6 2011

Bez zameni!! Poveke info na 070302862


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:57SEAT LEON 1.6 tdi 2010 godina

SE PRODAVA SEAT LEON COPA 16TDI 105ks 2010 god. 217.000 km KAKO NOV...


6.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 22:11GOLF VII / Golf 7 / 2.0 - 150KS / 2014god.

Se prodava Golf VII - 7 Motor: 2.0 - 150KS Godina: 20.11.2014 KM: ...


13.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 21:32BMW 335i BI TURBO 08GOD KABRIOLET

Top sostojba +38975309529 za poveke info


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 14:32BMW F10 530D 218KS 05GOD

Perefektna sostojba Reg cela godina napraveno komplet servis 4gumi ...


7.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 14:32Alfa Romeo 156 1.9 JTD-2003god

Vo odlicna sostojba, registrirana cela godina,ima nov akomulator I pr...


2.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 13:39Opel astra h 1.7 cdti

OPEL ASTRA H 1.7cdti 101ks 2005God. Ful oprema Klima odlicna Sta...


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 09:50Se prodava Cruze tel. 077586811 Dejan. 076376813 Simo

Kolata e vo odlicna sostojba cela godina registrirana novi gumi, kola...


5.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јун 21:36HONDA ACCORD 2.2 IDTEC-09 uvoz CH

Honda Accord 2.2 IDTEC sega uvezena od CH so vozenje,kolata e vo top ...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јун 11:26JAGUAR XF 2.7 D Premium luxury-09

Возилото е во топ состојба редовно сервисирано и одржувано без дополн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
13.000 €
Виница

Автомобили

22 јун 11:25VW TOUAREG 3.0 TDI 4motion Bluemotion-12

Возилото е во топ состојба сервисирано и редовно одржувано со сервисн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 €
Виница

Автомобили

22 јун 11:25FORD FIESTA

Ford Fiesta so atestiran plin i klima. Informacii na tel.077 682 682...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јун 09:53Passat 1.9tdi-110ks

Pominata registracija i ima problem so turboto,(vo vozna sostojba)


650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јун 13:29Renault clio 1.8 rsi

Izminata registracija, vo vozna sostojba


350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јун 13:29Lancia Delta 1.6

Се продава Lancia Delta 1.6 со панорама кров и направен целосен серви...


4.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јун 09:03Fiat Punto 1.3 Mjet 75 hp 2007

Fiat Punto 1.3 Mjet 75 hp 2007 godina si klima, elektrika na stakla i...


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јун 06:14BMW 530D

Extra socuvano Motor i menjac perfektni 4 zimni gumi sava esqimo Mozn...


6.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.800 €
Виница

Автомобили

20 јун 08:08Opel Antara 2.2 CDTI 4X4 184hp 2012god

Opel Antara 2.2 CDTI 4X4 135kw(184hp) 2012 година, рачен 6 брзински м...


12.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 јун 01:55Mercedes C180 CDI W205

Mercedes C180 CDI 2015god vo odlicna sostojba. Registriran do 05.20...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 23:58Delovi Polo 1,6

D e l o v i Polo 1.6 55kw 75ks Polo Clasik 1.4 Info: 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:28Delovi Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks

D e l o v i Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks Godina. 2002 Momen...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:28D e l o v i Alfa Romeo 166

D e l o v i Alfa Romeo 166 2.4 Jtd Ispravna sostojba pali vozi !!...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:28Delovi Opel Tigra 1.4

D e l o v i Opel Tigra 1.4 66kw 90ks Kolata e funkcionalna 100% ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:28Delovi Audi A4 1.9Tdi 110ks

D e l o v i Audi A4 1.9 Tdi 81kw 110ks Kolata e momentalno cela pal...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:28Delovi Mazda 323 F Benzin 16v

D e l o v i Mazda 323F Benzin 16v Momentalno pali vozi se prodava ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:27Delovi Hyundai Getz 1.3

D e l o v i Hyundai getz 1.3 Info: 077 873 777 Viber - Whatapp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:27Delovi Renault Kangoo

D e l o v i Renault Kango 1.9 d Info: 077873777 (Viber)


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:27Delovi Mercedes A140 A160

D e l o v i M.B. A140 A160 Benzin 60kw 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:27FORD FOKUS 2.0 ST BENZIN PLIN GHIA OPREMA

SE PRODAVA FORD FOKUS ST 2.0 BENZIN-PLIN SO GHIA OPREMA VO BESPREKORN...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 10:56BMW 530d

Se prodava Bmw 530d e60 2004. Redovno servisirano. Full mPack ...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 09:49Vw touran 1.9 tdi 2009 god. Dsg menjac

Kolata e extra socuvana,na bg.tabli,moze da se carini vo mk. Kolata ...


11 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 09:38Audi A6 2.7 tdi quatro 2006god

Se prodava audi a6 2.7 tdi quatro 2006 god.registrirana do 30.12.22. ...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 09:38MERCEDES BENZ CLK 270 CDI-05

Возилото е во топ состојба редовно сервисирано и одржувано без дополн...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јун 11:05FORD C MAX 2.0

Колата е со мала потошувачка и е исправна како што треба. 2000 кубик...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јун 08:58TOYOTA AURIS 2.0/D 2008

TOYOTA AURIS 2.0/D 2008 увезена од Словенија со платени давачки до ...


5.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јун 08:58Alfa Romeo 147

kolata e dobro socuvana, uvezena e od CH


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 јун 17:45Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам