Битола
Подкатегорија:
                   
122 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Drvo na zivotot

Drvo na zivotot cena Vo zavisnost od goleminata visoki do 2.5 metra.


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:13Palma

palma golema cena 4500 denari fikus g9lem cena 1300den


4.500 €
или предлог цена
Вчера 15:50  НОВ ОГЛАС

Drvo na zivot.Site po 500denari

drvo na zivotot 500 den saksija


500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:48  НОВ ОГЛАС

Se prodavat smokvi sadnici

Испраќам по карго do 5 smokvi Se prodavat smokvi sadnici, smokvite...


130 МКД
или предлог цена
Вчера 10:10PRODAVAM NOV NEOTPAKOVAN TRIMER

PRODAVAM NOVI ELEKTRICNA GRAVIRKA MATRIKS 2000 DEN, MASINA ZA CISTENJ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:46Kanistri

Se prodavaat kanistri kako na slikata, vo niv e cuvano cokolado. Pogo...


4.000 МКД
или предлог цена
01 окт 17:43Se prodavat cvekinja: Fikus,drvo na zivotot i drugi...

Se prodavat cvekinja: Fikus,drvo na zivotot,kala i drugi...


600 МКД
или предлог цена
01 окт 12:45КОСАМ ВИСОКА ТРЕВА TREVA И ГРМУШКИ GRMUSHKI СО ТРИМЕР TRIMER

ТРИМЕРОТ Е ПРОФЕСИОНАЛЕН.


1 €
или предлог цена
01 окт 09:11KOSAM VISOKA TREVA SO TRIMER (ТРЕВА СО ТРИМЕР)

ТРИМЕРОТ Е ПОГОДЕН ЗА КОСЕЊЕ НЕРАМНИ ПОВРШИНИ И ПОСЛАБИ ДРВЕНЕСТИ РАС...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 09:11СТРИЖАМ ЖИВИ ОГРАДИ (ZIVI OGRADI) СО БЕНЗИСКИ ТРИМЕР

ЦЕНАТА ЗАВИСИ ОД ГОЛЕМИНАТА НА ПОВРШИНАТА.


1 МКД
или предлог цена
01 окт 09:10КОСАМ KOSAM ТРЕВА TREVA И ГРМУШКИ GRMUSKI СО ТРИМЕР TRIMER

ТРИМЕРОТ Е ПРОФЕСИОНАЛЕН.


1 €
или предлог цена
01 окт 09:10SADNICI od lipa o cinar

Prodavan 2 i 3 godisni sadnici od LIPA i CINAR razmnozuv...


400 МКД
или предлог цена
01 окт 05:53MEDONODNI DRVA

Prodavam sadnici za PCELARI: 1.Domasen bagrem, 2.Japonski ...


300 МКД
или предлог цена
01 окт 05:52МTD TRIMER 4 TAKTEN POTPOLNO NOV 360°

SE PRODAVA MOTOOREN TRIMER SO 2 TRKALA ,4TAKT POTPOLNO NOV ,29 000D. ...


25.900 €
или предлог цена
30 сеп 16:07SKARI NA KUMUR SO RESETKA 40x28 CM

Se prodavat skari na kumur visina 50 cm. Resetkata e 40x28 cm


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
999 МКД
30 сеп 11:46Klipovi za hushvarna

Se prodava 4 klipovi f 56 so se kariki i bolcni so se osiguraci, kak...


1 €
или предлог цена
30 сеп 11:25KOSENJE NA ZELENI POVRSINI / TREVI

Vrsime kosenje na visoki trevi so profesionalen trimer po povolni cen...


По Договор
или предлог цена
25 сеп 09:57KOSENJE NA ZELENA POVRSINA / TREVA

VRŠAM KOSENJE NA ZELENI POVRŠINI I VISOKI TREVI SO PROFESIONALEN TR...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 11:03Skari na zar - kumur - Skara na plin plinski plinska

🔥 Скари на ќумур-дрва и плински скари 🔥 ✅ Гратис маша или штипка �...


800 МКД
или предлог цена
21 сеп 23:06Скара по желба - Сите видови на скари на жар, дрва и плински

🔥 Скари на ќумур-дрва и плински скари 🔥 ✅ Гратис маша или штипка �...


800 МКД
или предлог цена
21 сеп 22:00KANDILICA see by

Cvetna trajnica ,ednas se sadi ostanuva za vek,cveta vo maj i...


150 МКД
или предлог цена
20 сеп 22:10Мини капка по капка за саксија

Автоматско наводнување, капка по капка за саксии.


50 МКД
или предлог цена
18 сеп 13:49Kosilica/kosilka za treva na struja 1200w

Продавам индукциска ( без каиш ) косилица од 1200 w за трева на струј...


4.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 22:23ТЕНДА

Се продава тенда за заштита од сонце и дожд Должина 3м


1 €
или предлог цена
15 сеп 21:41GRUNDFOS

Pumpa za voda so regulator za pritisok i zastita


1 €
или предлог цена
13 сеп 20:13PUMPA LOWARA 1GSL05+FRANKLIN .55KW 4 ″ MOTOR

NOVA - PUMPA LOWARA 1GSL05 +FRANKLIN .55KW 4 ″ MOTOR Doneseni od Sv...


230 €
или предлог цена
13 сеп 20:13Garnitura za vo dvor

Odlicno socuvana, kontakt 071339245


14.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 08:26Дрво на животот

Се продаваат две цвеќиња "Дрво на животот" високи над 2м. Цена: 34...


3.400 МКД
или предлог цена
11 сеп 12:32KOSAM VISOKA TREVA SO TRIMER (ТРЕВА СО ТРИМЕР)

ТРИМЕРОТ Е ПРОФЕСИОНАЛЕН.


1 МКД
или предлог цена
10 сеп 11:00BUDLEJA LETEN JORGOVAN

Prekrasna trajnica grmuska,raste do 2m visina ,isto tol...


600 МКД
или предлог цена
09 сеп 14:12VAJGELIJA _ CVETNA. TRAjNICA

VAJGELIJA Florida,cvetna trajnica,idealno ukra...


300 МКД
или предлог цена
02 сеп 11:01Масички за во двор и саксии

Се продаваат маси за во двор 2.000 денари, Саксии 300/400 денари. ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Градина / Украси

31 авг 19:19Kosam treva so trimer

Kosam treva so benzinski trimer cenata zavisi od goleminata na trevat...


1 МКД
или предлог цена
31 авг 04:43Продавам садници од 5 до 500 денари

Продавам садници: -Јаготка месечарка 50 денари од корен готови вкор...


10 МКД
или предлог цена
30 авг 22:36Сталажа за цвеќиња stalaza za cvekjinja

Сталажа за цвеќиња од ковано железо. Таа од сликата! Димензии: Ви...


2.500 МКД
или предлог цена
29 авг 08:56Nov Elektricen trimer za ziva ograda i drva

Elektricen trimer mnogu kvaliteten parkside nova vo paket 075 264905


3.800 МКД
или предлог цена
28 авг 12:34Prodavam bekaton plocki

Imam 5 modeli, cenata e od 5-8€ za metar kvadraten vo zavisnost od mo...


5 €
или предлог цена
Битола

Градина / Плочки

22 авг 22:23Intex

Se prodava bazen Intex 549/132 koristen edna sezona komplet skala cir...


690 €
или предлог цена
20 авг 08:03Kosenje treva, Косење на трева

Kosenje na vasite povrsini bilo da se od zgradi, zapusteni dvorovi il...


1 МКД
или предлог цена
17 авг 22:17HIBISKUS

5 годишни садници правилно оформени во цвет, висина од 80 до 150 cm. ...


200 МКД
или предлог цена
17 авг 07:28Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам